Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

przepraszam zla tabelke wkleilam a musialam wpiasac zmaine... NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Joasia1982..........27..........5....................... .ok. 22.11 AsiaAaK..............19............dużo................. .ok.23.11 agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 banmon...............26...........6..................... . ...01.12 Olka.P.................28...........6................... .......12.12 HopeU.................27........ przerwa................. .ok.13.12 SmileEveryday.......22.........-........................ ....???? CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........12...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............12............26.05.2010. .........D ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? Marta82...........5...........4.........ok. 11.07.2010..........?.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku co to sie dzieje na naszym topiku. Olka i Smile bardzo bardzo mi przykro ;-( Nie zagladalam do was ostatnio bo nie bylam wstanie sie podniesc z łózka przez ostani tydzien. Tak fatalnie sie czuje. Siedze na chorobowym, ale mam nadzieje ze jak najszybciej wroce do pracy. Dzisiaj pierwszy dzien czuje sie prawie dobrze. A tak to caly czas mam mdlosci , nie dobrze mi, zbiera mi sie na wymioty, w glowie mi sie kresi i caly czas spie, chyba po 20 godzin na dobe. Mam strasznie niskie swooje cisnienie a teraz mi jeszcze bardziej spadlo wiec czuje sie jak wrak ;( Mam nadzieje ze dolegliwosci hormonalne mi szybko mina. Poza tym z dzieciaczkiem wszysko ok. :-) Trzymajcie sie laseczki :-D Fluidki ciążowe przesyłam dla każdej z Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Joasia1982..........27..........5....................... .ok. 22.11 AsiaAaK..............19............dużo................. .ok.23.11 agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 banmon...............26...........6..................... . ...01.12 Olka.P.................28...........6................... .......12.12 HopeU.................27........ przerwa................. .ok.13.12 SmileEveryday.......22.........-........................ ....???? CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........12...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............12............26.05.2010. .........D ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? Marta82...........5............5.........ok. 11.07.2010..........?.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny? tak sobie myslalam i doszlam do wnoisku (szukajac jeszcze w internecie) ze to moje plamienie i spozniony okres w poprzednim miesiacu to mogla byc ciaza biochemiczna...co o tym sadzicie? teraz to nie daje mi spokoju i zaluje ze wtedy testu nie zrobilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaak ja myslę, że lepiej nie analizowac takich spraw bo w zasadzie każda z nas pewnie mogłaby podciągnąć bardzo obfita @ lub spoźnioną @ jako poronienie..... jesli nie robiłas testu to myslę, że nie ma sensu teraz się zastanawiać i snuć wątpliwości..... tak dla własnego dobra psychicznego ;) ja już po pracy, dzisiaj wcześniej :) właśnie delektuje się kawką strasznie jej potrzebowałam w ciągu dnia :) pychotka :) Marta dobrze że się odezwałaś :) no i najważniejsze że z dzidzią wszystko gra :) trzymaj się :) po pierwszym trymestrze będzie lepiej :P Agnes dobrze, że staranka trwają nadal, daj M szansę tylko najpierw niech się trochę pogimnastykuje i postara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie banmon masz racje... ale wlasnie wczoraj moj M taka refleksje mi podrzucil, tzn on sie tak zastanawial nad tym... u mnie juz sluz coraz ciemniejszy, @ sie zbliza...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niech ci lepiej M takich refleksji nie podrzuca ;) Asiaaak a robiliście już jakieś badania u gina? czy na razie własnymi siłami chcecie próbować? nie wiem czy pisałaś kiedys na ten temat..... ja planuję w styczniu się wybrać na badania aż mnie to trochę przeraża no ale trudno jak mus to mus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki, że by jednak @ opuściła, może ten śluz nic nie znaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki banmom:* ale to raczej nierealne zeby @ nie przylazla...:( nie robilismy jeszcze badan no ale wlasnie tez sie zaczne powoli wybierac do lekarza... dziwne ogolnie jest to ze piersi mnie nawet nie bola a u mnie to bylo pierwszym objawem zblizajacej sie @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jeszcze zaczną, ja to z tymi piersiami to mam róznie, raz bolą mnie na ponad tydzień przed @ a innym razem potrafią poboleć dzień przed..... no ale tak czy siak zawsze bolą mam ciągle nadzieję, że ta cholerna @ cię oszczędzi :) już czas najwyższy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudownie by bylo...:):):) ale wiesz juz nawet sie nie ludze...:( no chyba ze do 30 dc nie bedzie @ to tym razem odrazu po test lece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieję trzeba mieć zawsze, przecież kiedys musi się nam wszystkim udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze ja czasami juz mysle ze ze mna jest cos nie tak i nie bede mogla miec dzieci...:(:(:( tfu tfu tfu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaak nawet tak nie myśl !!! chociaż muszę się przyznać, że ja też czasami myślę, że nie będę miała nigdy swojego dziecka, ale takie myślenie trzeba odganiać od siebie jak najdalej :) może powinniście pomyśleć poważnie na temat jakiś badań, bo może to jest jakaś pierdółka i odpowiedni lek by załatwił sprawę czasami nie ma co czekać z wizytą u specjalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nad wizyta u lekarza myslimy...sprobujemy jeszcze w grudniu a jak sie nie uda to w nowym roku pojde go gin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to podobnie jak my, tez dajemy sobie czas do końca grudnia czyli jeszcze jeden cykl przede mną.... aż się boję pomysleć co to będzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Joasia1982..........27..........5....................... .ok. 22.11 AsiaAaK..............19............dużo................. .ok.23.11 agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 banmon...............26...........6..................... . ...01.12 Olka.P.................28...........6................... .......12.12 HopeU.................27........ przerwa................. .ok.13.12 SmileEveryday.......22.........-........................ ....???? CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........12...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............12............26.05.2010. .........D ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? Marta82...........5............5.........ok. 11.07.2010..........?.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, skoro inni dają radę to my też damy :) innego wyjścia nie ma :) może po prostu musimy swoje odczekac w kolejce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze i tak...tylko troche dlugo cos:(:(:( ale moze kiedys wkoncu sie uda i wtedy jak juz bedziemy mialy maluszka przy sobie to bedziemy przeszczesliwe!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami sobie myślę że niektórzy nie zdają sobie sprawy z tego jakie to szczęście donosić ciąże i urodzić zdrowe dziecko, ja cały czas się martwie że mi się ie udaje, w ciąży wiem, że będę się martwiła o to żeby rozwiązanie było w odpowiednim terminie no i żeby dzidziuś byk zdrowy kiedyś sama nie zdawałam sobie sprawy z tego że dziecko to prawdziwy cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tak samo...jakby mi juz udalo sie zajsc w ciaze to panicznie dzien w dzien bylby strach czy nie poronie czy dziecko bedzie zdrowe itd...:(:(:( tyle teraz nawet na tym topiku sie dzieje zlego...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny, niegrzeczne jesteście! Tyle pesymizmu a dzisiaj w końcu piątek :) A uda się nam wszystkim już niedługo ! Zobaczycie ! A poza tym na topiku listopad był tak zły że teraz może być już tylko lepiej :) A Święta to magiczny czas kiedy cuda się zdarzają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście wieje od nas pesymizmem ale poczekajcie aż będę ze trzy dni przed @ ;) chyba was tu zamecze narzekaniem ;) listopad to paskudny miesiąc i dobrze, że się powoli kończy i niebawem będziemy mieć świetny grudzień :) ze Świętami i Sylwestrem :) ach..... uwielbiam ten czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Na wstepie...wyrazy wspolczucia dla Smile;(;( az mi sie przypomniala moja sytuacja jak mi agnes napisala smsa ze tak nie dobrze sie stalo...;( Smile trzymaj sie moc no i nie poddawajcie sie,dobrze ze masz R przy sobie -wiem jak to bardzo pomaga i wiem jak taka sytuacja boli ale bedzie dobrze-tak jak mi agnes powiedziala jak mojemu dzidizusiowi przestalo bic serduszko-TERAZ MASZ SWOJEGO ANIOLKA NA GORZE! ;*;*;* A u mnie ciezkie dni z miesiaczka-po tym zabiegu teraz mam taka obfita i mocna ze szok...caly brzuch mnie boli,pije miete na rozluznienie i troche lepiej jest. Juz nie moge doczekac sie wizyty u lekarza i az mi powie ze moge juz sie starac,wtey od razu wpisze sie w tabeleczke. Mojego K nadal nie ma ale chyba wraca w niedziele badz w pon juz nie potrafie wytrzymnac z tesknoty dobrze ze mam te prace to jakos te dni uciekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ja mam to samo-tak chce byc znowu w ciazy i chce by to bylo jak najszybciej ale wiem ze jak zajde w ciaze to bede panikowala bede sie bala strasznie tego zeby nzowu nie powtorzyla sie ta sama sytuacja co za pierwsza ciaza...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka ja mam teraz tak samo...Jeśli znów sie kiedyś uda to umre ze strachu zeby się sytuacja nie powtórzyła...:( Tak się boję teraz tego zabiegu..mam nadzieję że mnie to ominie...Muszę czekać do poniedziałku... A teraz czekam na R. bo juz do mnie jedzie..jak dobrze ze go mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile zabieg nie jest taki straszny i tak jestes usypiana,a powiem ci ze nawet byloby lepiej gdybys go miala poniewaz jak by tak przypadkiem z ciebie cos nie zeszlo to mozesz miec potem problemy a przy zabiegu masz pewnosc ze cie do porzadku wyczyszcza... Trzymaj sie mocno,bedzie dobrze;*;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon, asiak! proszę mi tu się nie pesymizmować:) Musi w końcu się udać..Ja sama się trochę psychicznie załamałam ale ciągle słyszę że jeszcze wszystko będzie dobrze..i może w końcu w to uwierzę...Jak na razie bywa ciężko, brzuch mnie boli i jestem na podwójnej dawce ketonalu:( Inaczej już bym umarła z bólu i martwię się czy tak musi być...Dzisiaj krwawienie troszkę ustało, nie mam pojęcia ile prawidłowo musi ono trwać... Wiem już jak wyglądają regularne skurcze porodowe...MASAKRA! Nie wiem czy dam radę w przyszłości rodzić bez znieczulenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka nawet mnie nie strasz, boję sie tego jak cholera! A lekarz mi powiedział ze w tak w miare wczesnej ciąży lepiej jest zeby to wszystko samo sie ,oczyściło'' (nie cierpię tego określenia!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×