Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Banmon poszukaj na "znany lekarz pl" czy jakoś tak :) ja tam znalazłam swoją i jestem bardzo zadwolona Agnes ciepłe mleko z miodem i czosnkiem i potem do wyrka ;) Hope twoje zdrowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio ciast nie pieke, jedynie tew gotowe:) na latwizne ide:P Ola Twoj M napewno zadowolony z takiej zony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie jeszcze nie chcę zmienić ja swojego znalazłam na dobry lekarz czy jakoś tak, tam są różne opinie i ten miał niby najlepsze..... no zobaczymy poczekam do 10 w ogóle ten przyszły tydzień to mi się okropny szykuje.... 10 mam szkolenie w firmie takie wewnętrzene a 11 szkolenie w ośrodku przez jakiegoś tam profesora i to potrwa cały dzień :o już mi się flaki przewracają jak sobie o tym pomyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo zdrowo Agnes, zrób sobie syrop z cebulki i czosnek wcinaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ci wspolczuje:( ale odpoczniesz w swieta z rodzinka:) z siostra i mama:P i M of course!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M zadowolony, on za to wymył mi samochód :) handelek wymienny he he Poza tym musiałam go udobruchać, bo najpierw zrobiłam mu awanturę a potem ryczałam, czyli norma przed @ Banmon chcesz sam przepis czy linka do strony z przepisem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syrop z cebuli to ponad moje sily:) predzej zwymiotuje niz to wypije..:( niestety!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obym wytrwała do Świąt a w ogóle w piatek znajomy z pracy zwrócił mi uwagę na to, że jeden dzień świąt wypada w sobotę czyli zgodnie z prawem należy nam się jeden dzień wolnego :) tylko jeszcze nie wiem czy dadzą nam Wigilię czy poniedziałek albo sami pozwolą wybierać :) ale powiem wam, ze potrzebuję już wolnego, czuję się zmęczona i w weekendy jakoś nie mogę się zregenerować do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodznki ida wiec nie plakuniaj!! Prezencik musi byc!!:P i ten z gornej polki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes moja mama (pielęgniarka) mawia, że lekarstwa nie muszą być dobre tylko skuteczne ;) Ola możesz podać link ale jeśli masz jakieś uwagi do przepisu to napisz chętnie skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes w szklance podukaj pokrojoną na kawałki cytrynę , dodaj ciepłej (nie gorącej !!! ) wody i miodu - najlepsze na ból gardła i kaszel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpoczniesz, poprzytulasz sie z M:) Twoj organizm ma za duzo na głowie:( takie mam wrazenie!! szkoda ze urlopu nie moszesz miec ale takiego 2 tygodniowego- napewno bys lepiej sie poczula i psychicznie i fizycznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola do terminu @ zostało ci 6 dni więc jeszcze z 3 dni bądź dobrej myśli później będziesz mogła marudzić ;) ale jeszcze teraz ci nie pozwalam :) uszolce do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święte słowa Agnes, strzeliłaś w 10 :) już jakiś czas temu mówiłam M, że przydałby nam się urlopik nawet taki tygodniowy, żeby gdzieś wyjechać i zająć się przyjemnościami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon swiete słowa!!:Ale pamietaj ze ja Ciebie przypilnuje pod koniec grudnia:) tez nie pozwole na fochy i smutkii!! Na nk masz takie fajnusne zdjecie i tam sie tak usmiechasz szalowo:P korzystaj z tego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepis wygląda na fajny, a ty dałaś brązowy cukier czy cukier puder, mam nadzieję, ze są równie smaczne co ładne ;) tylko będę sobie musiała jakieś foremki kupić do wycinania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola!! Tak patrzac na te pierniczki:P a szczegolnie tego z czerwonym stanikiem postanowilam ze je upieke:) alez Ty nas motywujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis na sernik: 7 jajek 1 kg sera (4 opakowania serka białego president ja uzylam Quark pewnie w Pl nie ma) 1,5 budyniu śmietankowego lub waniliowego 1/2 kostki masła 1,5 szkl cukru 1 łyżeczka proszku do pieczenia Cukier waniliowy Rodzynki Skórka z pomarańczy Żółtka utrzeć z masłem i cukrem dodać ser, budyń wymieszany z proszkiem do pieczenia. Na koniec dodać pianę z białek ubitą na sztywno i rodzynki i skórkę Rozlać w dużej blasze albo z połowy składników w tortownicy. Pięć ok 1h w 180 st. Ja zaczynam w 150 przez pierwsze 30 min i na koniec zwiekszam do 180. Smacznego. Nie ma szans ze sernik nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No autorka bloga ma talent :D W zeszłym roku robiłam z cukrem pudrem, w tym z brązowym. różnica jest w ucieraniu chyba tylko ;) A i witrażyki też zrobiłam :) ale konieczny jest papier do pieczenia . A piekarnik powinien dać rade to tylko kilka minut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Hope za przepis już sobie skopiowałam do schowka :) no i sprawę słodkości na Święta mam załatwioną :) pierniczki będą + sernik :) tylko mam nadzieję, że mój piekarnik się nada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope mam swój sprawdzony wielokrotnie przepis na sernik, ale ten jest znacznie prostszy, a to kusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak, tak w prostocie sukces :D dla takiego leniwca jak ja, jak znalazł :) fajne są te pierniki z witrażykiem :) a do tego to takie najzwyklejsze landrynki się nadadzą ? planuję zrobić to cudo w następny weekend :) już się doczekać nie mogę tylko muszę się w foremki zaopatrzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaden wstyd , mi jeszcze nigdy nie wyszedł biszkopt :P a to podobno bardzo proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×