Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

:D bo myślałam, że nie umiem ;) tzn nie wiedziałam czy wystarczy link wkleić czy cos tam jeszcze robic trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja kochana babcia dowiedziala sie przez osoby trzecie ze mi sie bigosu chce i jutro mam po niego isc!!:P dobra jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no po tylu latach razem i pewnie po wielu przebojach to ma prawo kobiecina ;) może dziadek jak był młody to jej ostro dał popalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak 10 chyba, żeby coś sie stało to nie pójdę, bo 10 mam szkolenie i jesli potrwa dłużej to nie zdążę iść..... :o ale mam nadzieję że nie będą nas męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście mamy w ten sam dzień wizytę tyle tylko że twoja będzie o stokroć weselsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatku nowego roku pewnie i Ty bedziesz gnala do gina zeby Ci karte zalozyl:P tylko popros Ole zeby Ci powiedziala w ktore dni przytulac saie!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Agnes jakoś nie wierzę u mnie w szczęśliwe zakończenie a na pewno nie nastapi ono tak szybko :o mi dni plodne teraz wypadną 14-15 grudzień ale co z tego jak i tak dupa z tego wyjdzie :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes będzie dziewczynka Goga chłopak Dagus to już przepowiedzialam dziewczynkę Marta też dziewczynka Tak obstawiam :) Napisałam przepis na sernik ale mi się skasowalo i ziknelo i już mi sie nie chce drugi raz pisać. Najadlam sie tak ze ledwo sie ruszam, i zaraz otwieram winko co by się lepiej przetrawilo. Agnes twoje zdrowie ,cheers' Z amaretto to sie wstrzymasz kochana na min 1,5 roku bo dochodzi karmienie piersią jeszcze. Ewentualnie łyczka na smaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaj sie wtedy kiedy trza a potem pupa do gory:) a wiecej na ten temat pogadamy po 29..:) i nie marudz!!! wiem jak to jest gdy sie czeka:( ale zobaczysz swoja mine jak przypadkiem wyjda dwie krechy:P ja w Ciebie wierze!!! dzidzius bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni etrafilas kochana HopeU:) ja chce chlopczyka:) ..ale wiadomo coby nie bylo byle zdrowe:) i nie za wczesnie, jak ja..:) pijcie za mnie tylko sie nie opic prosze kobity!!! Nie idzcie w moje sladdy.. ja po amaretto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ja sobie właśnie winka nalałam :) możemy się stuknąć na zdrówko ;) jak ci się jeszcze kiedyś zachce napisać przepis to śmiało możesz to zrobić :P bo ja bym chętnie na Świeta to wykorzystała :) zobaczymy co mi gin powie....oczywiście skłamię go trochę z ilością cykli starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opić za bardzo to się nie mogę bo jutro trza funkcjonować jakoś :o winka mi tylko na jedną lampkę zostało więc nie poszaleję ;) Hope a co ty taka wróżka jesteś :) zobaczymy czy się sprawdzą twoje wróżby aż ciekawa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes to bedziesz mi musiała przypomnieć o tym 17 bo ja to pewnie zapomnę ..... dziury mam w głowie szczególnie do dat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam z tymi pierniczkami :D tzn pieczenie , ozdabianie za tydz albo dwa :) W ogóle poszalałam z ilością, będzie co rozdawać znajomym ;) W całym domu oblędnie pachnie.....mniam mniam Banmon proszę bez dołów dzisiaj !!! Agnes a nie lepiej poczekać z tą wizytą? O ile się nie mylę to Marta była tak wcześnie i gin powiedział jej tylko że się rozpulchnia. A jak poczekasz to może już coś usłyszysz albo nawet zobaczysz :) Ja stawiam u Gogi na dziewczynkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypuszczam, że powie żeby poczekać do końca tego cyklu i przyjść po nowym roku......jesli mnie mocno spławi to zastanowię się nad zmianą lekarza ale wtedy miałabym duży problem bo nie mam pomysłu jakiego by wybrać :o więc pewnie i tak do tego co chodze będę chodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi bardziej chodzi o to zeby mi jakies ziolka polecila albo cos bo mi katar nie przechodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doła już nie mam ;) wylazłam z niego ze dwa dni temu (jak sobie z M pogadałam ) ale mam nadal pesymistyczne nastawienie tyle tylko, że to lepsze od dołka ;) Ola ależ z ciebie kuchareczka, no mój M byłby zachwycony gdybym i ja taka była :) ale mi strasznie nie po drodze do kuchni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj przepis na pierniki :) wiecie, że ja strasznie przepisy zbieram :D jesli są w miarę łatwe to chętnie zrobię o ile mój piekarnik sprosta zadaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×