Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

no i się doczekałaś zastanawiam się czemu niektórzy muszą czekać tak jak ty ponad rok a innym za pierwszym razem się udaje???? no przecież nie wyluzowałaś psychicznie czyli niby było tak jak zawsze ale..... dwie kreski są :) no i kto mi to wyjaśni dbaj o siebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Agnes szczęściaro może w koncu wyregulujesz sobie sprawe snu? Na dzidzię trzeba uważać ;) I może jakaś tresura dla nowego psiaka? Bo jak Cię nie daj Boże to wielke psisko przewróci ( tfu tfu, odpukuję ) Och jak ty masz fajnie...:D Banmon tak sobie myślę że najlepsze wyjście to jakby twój m podziurawił prezerwatywy :P Ty wyluzujesz, nie będziesz o tym myśleć a tu ..he he Amerie widzę że ty na bieżącą z nami jesteś, fajnie :) topik jednak uzależnia :P A jak tam mikołajki? Mnie mój m mocno zaskoczył, nie spodziewałam się że w ogóle pamięta o mikołajkach , nawet do butów nie zajrzałam! A jednak pamiętał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysł z gumkami bardzo dobry :) mnie mój M też zaskoczył aż mi głupio było, bo M w zasadzie nie uznaje takich świąt i ja żadnego prezentu mu nie kupiłam, nawet zapomniałam że dziś Mikołajki a mój M kupił mi prezencik i schował pod poduchę ;) i troche mi się głupio zrobiło ...... zdziwiłam się maksymalne, mój M stwierdził że skoro ostatnio chodzę taka przybita i wygaduję mu głupstwa to mi cosik sprezentuje na poprawę humoru ;) a ja głupek nic dla niego nie miałam bo nigdy takich prezentów sobie nie robilismy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągle się Ola nad kotkiem zastanawiam, największą przeszkodą jest to, że jakbyśmy chcieli gdzies pojechać, nawet na weekend, to nie byłoby z kim zwierzaka zostawić, no i to mnie powstrzymuje najbardziej przed zakupem.....nie mamy tu znajomych żadnych którzy mogliby podskoczyć raz dziennie żeby opróżnić kuwetę czy nakarmić zwierzaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest problem , my swojego zostawiamy w hotelu dla zwierząt :) dlatego też mój m nie chce się zgodzić na nastepnego kota :O bo stwierdził że ich pobyt w hotelu będzie już za drogi niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie a u nas hoteli nie ma no i tym samym moge się chyba pożegnać z posiadania kota :o druga sprawa to taka, że nie jesteśmy pewni jeszcze czy w tych Kielcach zostaniemy na stałe.... bardziej mi tu chodzi o ewentualną przeprowadzę za granicę no i wtedy też byłby problem trochę mi przykro, że nie mogę mieć zwierzaka bo zawsze wyobrałażam sobie dom ze zwierzetami a tu lipka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No musiałabyś mieć dla niego paszport( jego wyrobienie to co najmniej pół roku) albo oddać :( a tu już szkoda zwierzaka. No i znalezienie domu gdzie właściciel zgodzi się na zwierzaka też nie jest takie proste niestety. Mi też się marzy dom pełen zwierzaków i 2-3 dzieciaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz idę do chińskiej na obiad bo nie gotuję dziś :) ale sie najem mmmm Wczoraj upieklam serniczek więc dziś nie gotuję. Swoją drogą to dostałam przepis na szybki sernik i jest naprawdę dobry, z serków takich jak biały president w pudeleczku. Szkoda tylko ze już niedziela i znów od jutra to samo. Agnes uważaj teraz na siebie koniecznie i śpij w nocy . Banmon nie ma co przerywać starań tylko wyluzuj i nie myśl o tym, nie licz owulacji i tyle. Wiem ze łatwo się mówi ale ja też nie rozumie czemu tak jest. Wiem tylko że chce zajść w lutym i już i ma mi sie udać :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś sama robiłam ala chińskie jedzonko :) przepis okazał się trafiony ;) objadłam się jak bąk ;) Ola a ja zawsze chciałam mieć dzieci przed 30, najlepiej dwójkę ale raczej marne szanse że się uda, biorąc pod uwagę fakt że słabo mi to idzie.... ale wiecie co, ja to bym chciała teraz mieć bliźniaki i trajkocze mojemu M od czasu do czasu na ten temat, i w ogóle nastawiam się na blixnieta jakby to był pewnik ;) wiem, że to głupota ale nastawiłam się na parkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zjadlam obiadek od mamy:0 rosolek na gardelko i kurczaczek:) Janusz dal mi wieksza porcje:p hihihih😘 a teraz czekolada z adwokatem na deserek:) do kosciola dzis nie ide bo to przeziebienie mnie trzyma:( a co do tego co mowilas Banmon ja to nie wiem mowie sobie przyszla poras!!!!!! Widac ze nie do konca prawda jest ze relaks pomaga, ja nie relaksowalam sie.. tylko ciagle myslalam.. Ale widac 17 m-cy to limit dla mnie:p Wam uda sie szybciej mowie Wam:) buziole i fluidki for you:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może tak długo przyszło ci czekać bo więcej niz jedna fasolka się szykuje :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mialabym nic przeciwko:P zawsze interesowały mnie ciaze mnogie ale u nas w rodzinie sie nie zdazaly:( wiec raczej nie licze na to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale po takiej ciazy to napewno zrobilabym przerwe na min 3 lata a chcialabym po tej ciazy:) tfu tfu!!! nie zapeszac!!! po 1,5 roku miec kolejne i tak do.. 6:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty Banmon tylko dwojke????? aha.. nie da sie skonfigurowac bo plus to po.. jest!!!!! wysylal janusz sms'y i dupa!!!!! kupie tela nowego to Ci chyba przesle bo inaczej nie wiem jak.. jeszcze sprobuje z mamy tela jak wpadnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 !? o kurczaka dużo, chyba żartujesz :) u mnie w rodzinie się zdarzyły ciąże bliźniacze więc.... ;) ale żeby chociaż jedno było całe i zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na serio 6:) zawsze marzylam o takiej gromadce:) wiec u Ciebie sa wieksze szanse!!!! Inie martw sie jak mi sie udalo to Tobie napewno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może rzeczywiście dobrze że zaczełaś w tym wieku staranka to z 6 się wyrobisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No iwem:) mamy mojej znajoma zaczela rok wczesniej ode mnie i 18 majac urodzila pierwsze i teraz ma 29 i szostke bobasow!!!! i chca jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sobie wyliczylam w kalkulatorze to mi wychodzi 2 tydzien a w suwaczku 4.. pogubilam sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie Agnes zyczę ci żeby i wam się udało z tą szósteczką :) w każdym razie jesteś już na dobrej drodze :P moj M do kościoła poszedł, ja powinna się za mycie garnków zabrac ale strrraszniście mi się nie chce :o w ogóle mam ochotę na czekoladę na gorąco ale musiałabym najpierw zrobic porządek z naczyniami brudnymi bo w takim syfku to mi się nie chce nic gotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo w zasadzie Agnes to się liczy od dnia ostatniej @, najczęściej tak się podaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 Olka.P.................28...........6................... .......12.12 HopeU.................27........ przerwa................. .ok.13.12 SmileEveryday.......22.........-........................ ....???? Joasia1982..........27..........5....................... .????? AsiaAaK..................19........duzo................. ...ok.24.12 banmon...............26...........7..................... . ...29.12 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........15...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............15............26.05.2010. .........D .......? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? Marta82...........5............7............10.07.2010.. .........?.........? w ogóle to powinnaś już spadać z naszej górnej tabelki :P teraz następna w kolejce jest Ola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×