Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

a ja własnie słyszałam, że z biszkoptem wcale sprawa nie jest taka prosta, mojej mamie i jej koleżance nigdy nie wyszedł.... ja nie próbowałam więc ciężko mi powiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykłe landrynki , całe twarde, bez płynnego środka :) Ja użyłam z Lidla ,są w małych blaszanych pudełkach :) I nie mogą się za dugo piec bo tracą kolor, tylko do momentu jak się dobrze roztopią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak sobie myślę czy na spód tego sernika to biszkoptów nie wyłożyć albo herbatników.... jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my to mamy taki przedpotopowy piekarnik ale mam nadzieję, że da radę ;) zrobię część z landrynkami a część bez :) zobaczymy jak to będzie wychodzić i ciekawe ile tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a taki papier do pieczenia to nie trzeba niczym smarować? wiem, ze głupie pytanie ale ja nigdy nie używałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykłada się pokruszone digestivy zmiksowane z masłem zazwyczaj. Myślę że ten będzie dosyć zwarty po upieczeniu, bo ma budyń w środku, więc może sie za dobrze nie połączyć z tymi biszkoptami . Ale ja fachowcem nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może masz rację, więc nie będę kombinowała z biszkoptami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trzeba papieru już niczym smarować, tylko ostrzegam używanie papier do pieczenia uzależnia ;) ja juz niczego innego nie używam :) Stworzony dla leniwców i nie trzeba blaszki szorować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i bardzo dobrze :) ja nie lubię za bardzo na blaszce bo zawsze mam wrażenie, że jem ciasto razem z metalem, bleeeee a ten paiper to chyba rzeczywiście dobry pomysł i może nie będzie się przypalać od dolu..... bo ja mam taki stary gazowy piekarnik w dodatku nie szczelny i płomień to mogę sobie regulować ale jaka temperatura jest w środku to za skarby świata nie mam pojęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam, że to litewskie pyzy z mięsem ale niech się Agnes wypowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak z mięsem to nie dla mnie :P Ale za to pyzy drożdżowe uwielbiam z jagodami i śmietanką hmmmm, albo pyzy ze śliwkami mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to pyzy z miesem tylko takie lepsze gdzie nie ma pasztetowej ale mieso!!:P a czy litewskie to nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lubię :) tylko nie lubię ciasta ugniatać więc nigdy tego nie robiłam, na Świeta powiedziałam M że jak chce pierogi to mogę mu zrobić ale on musi ciasto ugnieść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle to przydałby mi się taki wielofunkcyjny robot, co ugniata ciasta, trze, pianę ubija i tego typu pierdy wykonuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jA kupuje kartacze nie robie- nie mialam jeszcze takiej okazji!!:) teraz pora na przekake!! Sledz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wciągnęłam przed chwilą śledzia w śmietanie-ale kupnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my sobie niedawno właśnie coś takiego kupiliśmy :D można do niego też dołączyć mikser, blender i sokowirówkę.... i już go kocham ;) wczoraj starł mi marchewkę do rybki po grecku , dzisiaj zrobił ciasto na pierniczki. Z nim życie (zwłaszcza przed Świętami) stało się prostsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez się nad czymś takim zastanawiam tylko muszę trochę poczytać na ten temat, tzn powchodzić na strony, popatrzeć jakie są te urządzenia, na co zwracać uwagę wybierając robot, jaka firma itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jest najlepiej :) my kupiliśmy trochę na przypał , ale póki co jestem zadowolona ;) chcieliśmy kupić sobie jakiś sprzęt na Święta, taki wspólny prezent :) Njapierw miał to być ciśnieniowy ekspress do kawy ale zaszłam w ciążę i stwierdziliśmy że to bardziej się przyda. No i mimo wszystko sie przydaje jak widać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę, że to świetne urządzenie jest, sama się nad tym zastanawiam od jakiegoś czasu ale nie bardzo chce mi się czytać i wyberać odpowiednie urządzenie, trochę też pewna nie jestem czy ja aż tyle bym z tego korzystała.... gdyby było dziecko to rzeczywiście co innego, bo można sobie miksować różne rzeczy albo soki robić..... obawiam się że póki co może być tak jak z parowarem, kupiłam sobie bo się strasznie napaliłam i nawet na poczatku sporo go używałam ale od jakiś dwóch miesięcy w ogóle go nie odpaliłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można zrobić na spod kruche ciasto albo tak jak Ola mówi kruche ciasta z masłem zmielić ale wg mnie nie trzeba bo wyrasta naprawdę duży. Musiałam podzielić porcje na dwie małe blachy bo nie mam dużej. Banmon ja też mam średni piekarnik i to elektryczny ale jakos wychodzą ciasta. A serniczek jest taki puszysty. Ja kupuje serek Quark jest w tesco. Agnes a ty pasztetowej nie jedz bo w ciąży wit A nie powinno sie brac a w pasztetowej podobno jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×