Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

banmon wyzej wkleiłam ci kalendarzyk , ktory teoretycznie pokazuje dni płodne i niepłodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobaczymy banmon kogobede miała. Mi to w sumie obojetne, byle by było zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też wchodziłam na ten kalendarzyk, Ola go poleciła ;) ale cóż z tego....ja wiem kiedy mam dni płodne ale jakos nie może i tak zatrybić pewnie, najważniejsze, żeby było zdrowe :) więc ja mam przeczucie, że będzie to zdrowy chłopiec :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezentacja idzie mi jak krew z nosa :o 😭 masa pieprzenia-za przeproszeniem, z tą prezentacją :o ale plus jest taki, że chyba jutro nie idę do firmy :D ale pewna dopiero będę wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon troche sie pomęczysz z prezentacja ale przynajmniej tydzień pracy w firmie krótszy o dwa dni :) wyśpisz sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie dzisiaj leń ciągnie :o chyba przez tą podode, przynajmniej tak to sobie tłumacze :o tylko siedze na kompie i na gg gadam :p potrzebuje jakiegoś kopa żeby sie zezbierać dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Olka.P.................28...........6................... .......12.12 HopeU.................27........ przerwa................. .ok.13.12 SmileEveryday.......22.........-........................ ....???? Joasia1982..........27..........5....................... .????? AsiaAaK..................19........duzo................. ...ok.24.12 banmon...............26...........7..................... . ...29.12 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........16...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............15............26.05.2010. .........D .......? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? Marta82...........5............8............10.07.2010.. .........?.........? agnes19...........17...........4.............12.08.2009........../........./ no i jestem wpisalam date z kalkulatora:) zachrypnieta jestem i w lozku leze bo mi nie przechodzi i sie troszki boje!!!Wiec pije to mleko i odpoczywam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Banmon ze w domku jestes!!! J pojechał do kielc, bigos ma mi kupic i od babci tez dostane:P Spałam długo bo w nocy sie budziłam.. Tak mnie gardło boli:( Oby mi to przerszło jak najszybcie!!!! Dzieki Marta:( Ja to sama nie wiem ale moze i podswiadomie czułam ze to ciaza??? Teraz sie pogubilam ale niewazne- najwazniejsze zeby było zdrowe:P Ale płec chce znac bo ja ciekawska jestem i musze wiedziec kogo tam pod serduszkiem nosze:) Gabriela czy Anie:) My juz przed slubem imiona wybralismy, wiec mam z głowy:) A Was tez tak sporadycznie pobolewal brzych jak na okres???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes to wygrzewaj się w łóżeczku, na gardło są tabletki do ssania, ziołowe dla kobet w ciąży własnie przed chwilką kurier przyniósł prezent na Święta dla mojego M, powiem wam, ze jak już zamówiłam ten portfel to miałam pewne wątpliwości czy będzie fajny w rzeczywistości, ale teraz jestem spokojna :) portfelik elegancki, ładnie skórką pachnie, do tego fajne opakowanie i nawet długopis dorzucili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes gratulacje!!!:):* ale Ci zazdroszcze... dzisiaj sie dowiedzialam ze moja znajoma ktora tez sie juz troche starala o dziecko wkoncu zobaczyla 2 kreski...ehhh... ja narazie odpuscilam starania, nie ma nic...postanowilam ze narazie ustalimy date slubu i w ogole a jak bedzie juz po slubie wtedy zaczniemy znowu myslec o dziecku i sie martwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banomon świetny prezent:)Na pewno M sie ucieszy:) A ja dzis wstalam rano wczesniej i chyba wszystko co tylko mozna robić zrobiłam:) Łacznie z myciem okien i praniem dywanu:) Obiadek tez prawie gotowy miałam robic ciasto ale przyszła teściowa mnie ubiegła i dała nam wczoraj mnóstwo rogalików i pół blachy ciasta:) Nie wiem kto to zje a przy takich dostawach to nie ciekawie siebie widzę pozniej:) Mimo moich 48 kg mam obsesje na punkcie kalorii:) Zboczenie zawodowe, tak to tłumaczę:) Agnes wygrzewaj mi się tam i dbaj o siebie:) Ale pogada dzisiaj straszna..aż sie ludzie dziwnie patrzyli jak myłam okna w taką pogodę:) Banmon ahh te Kielce deszczowe dziś:) A ja ostatnio nawet mam dobry humor...odpukać:) Przyjemność sprawiają mi banalne rzeczy, np. gotowanie,sprzątanie...Ale myśle ze to na początku tak tylko jest,bo nowe miejsce i w ogóle:) Umowę mamy na rok ale mieszkanie tak bardzo mi się podoba że nie wiem jak ja zniosę przeprowadzkę:)Już nie myślę o tym:) Dopiero co się wprowadziliśmy:) Banmon pytałaś o Świeta a wiec w Wigilię wybieramy sie zarówno do moich rodziców jak i rodziców R. więc mamy z głowy. Chociaż na pewno cos bede robić, np. sałatki, jakieś ciasto może. Jeszcze troche czasu mam wiec pomyśle, bo tak wpadać z pustymi rekamio nie bardzo:) Musze sie jeszcze dogadać z mamą i mamą R. A w Święta nie mam pojęcia co bedziemy robić. Prawdopodobnie spędzimy je razem. Musimy choinke kupić i jakieś pierdółki ale jeszcze za wcześnie...To się wtedy taki nastrój fajny stworzy:) A w Sylwestra mamy zaproszenie od mojej siostry na domówkę,bo jej chłopak ma domek wolny w ten wieczór. Sami znajomi będą więc spoko. Dawno na domówce nie byłam a bali to już mam dość,wiec sie ciesze. I też pewnie bede coś do jedzenia robić bo taka umowa że każy coś przyniesie:) Normalnie jak za czasów liceum sie czuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Banmon masz z głowy:P portfel- prezencik ładny:) napewno bedzie zadowolony😘 i ciekawe czy Ci ten szlafrok kupi????😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Asia:P Lepiej nie przerywajcie staran, bo moze na prezent slubny dzidzie dostaniesz:P a nie warto tyle czekac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaak rozumiem, ze psychicznie odpuściłam bo staranka jako takie będą bez zabezpieczenia ;) hihi Smile pamiętam jak ja się strasznie cieszyłam przez pierwszw miesiące jak w końcu razem zamieszkalismy, później mi to nieco przeszło i już się z pierdół nie cieszyłam (typu właśnie gotowanie, kupowanie jakiś pierdółek) ale mam nadzieję, że tobie to nie minie :) Jeśli macie rodzinę na miejscu to taki rozsądny sposób spędzenia Świąt, ja swoją mam dosyć daleko i już szczerze mam dosyć ciągłych podróży w Świeta, człowiek stara się zadowolić każdego a siebie na samym końcu. Więc teraz postanowiłam, że robię sama Święta a jak ktoś chce to niech przyjeżdża :) droga taka sama ;) My na Sylwestra planów jeszcze nie mam i wychodzi na to, że spędzimy go samotnie w mieszkaniu...... :o ewentualnie znajomy do nas przyjedzie i albo będziemy u nas smucić albo pójdziemy do lakalu, jesli cos uda nam się znaleźć w Kielcach..... lipnie na maksa Agnes M mi powiedział, że tyle gadam na temat szlafroka, że mi nie kupi bo to nie byłby już prezent(tzn niespodzianka ;) ) ja czuję, że może ściemniać albo rzeczywiście wymyśli coś innego, niebawem się przekonam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sama w mieszkaniu jestem(no i z kocicą:) R. pojechał do notariusza i go nie ma jeszcze,ale wróci na obiadek:) Wyszłabym gdzieś na jakieś zakupy ale ta pogoda jest straszna..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon na pewno mi przejdzie to cieszenie się z niczego albo z banalnych rzeczy:) Ale póki co sie cieszę:) Wczoraj wpisałam cały stos faktur i dzisiaj mi się nudzi w tej chwili bo wszystko zrobione.. Niech ten R. juz wraca bo umieram z głodu a sama nie zacznę jeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się trochę nudzi, niby tą prezentację mam robić ale juz mi się nie chce :o fakt, chciałam posiedzieć w domku ale samej to lipa, lepiej o wiele jak M jest ze mną, bo teraz to wcale się nie cieszę :o ja obiadek mam z wczoraj-zrobilismy na dwa dni bo miałam być w firmie.... ale przynajmniej nie muszę wymyślać co upichcić ;) ciesz się ile możesz z takich drobnych przyjemności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my te mieszkanko wynajmujemy bezterminowo, facet ma trzy mieszkania na wynajem i powiedział zeby się nie martwić bo z jego strony musiały by chyba skały srac żeby nam zerwał umowę ;) jest toi dobre o tyle, że nie trzeba się zastanawiać jak długo pomieszkamy i czy któregos pieknego dnia koles nie powie nam żeby spadać.... a gdzie wynajmujesz mieszkanko, tzn w jakiej części Kielc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhahaha Banmon:P dobry ten Twoj M jest:) napewno kupi i cos jeszcze wymysli:P Smile, własnie na jakim osiedlu mieszkasz?? Nowy domek- mieszkanko to super sprawa:P wszystko tak pachnie nowoscia:P fajnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze sie wziac za radykalne sprzatanie:P na swieta ale to jak wyzdrowieje:P Banmon ile Twoj gin bierze za usg dopochwowe, wiesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes nie chciałabym cię skłamać, ale za bardzo nie pamiętam, wydaje mi się, ze ostatnio jak robił mi usg + badanie to zapłaciłam 80zł jak pójdę w czwartek to napisze ci dokładnie, ale coś mi te 80zł po głowie chodzi, tylko teraz nie wiem czy będę miała usg bo ja tam idę w zasadzie na cytologię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na 99% jestem pewna, że 80zł bierze, chyba się nie mylę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkamy na samym zachodzie Kielc, na osiedlu Ślichowice. Troszkę daleko od centrum ale w sumie blisko mam Pasaż Świętokrzyski wiec można wyjść też blisko na zakupy. Zapraszam jak tylko ktoraś będzie miała ochotę mnie odwiedzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to ja tam ciągle na zakupy latam bo mam najbliżej :) mieszkam koło Omegi :) po drugiej stronie ulicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja na usg bede musiala isc do innego lekarza bo ona nie robi.. do jakiegos heciaka i ciekawe ile zabuli.. a ja za wizyte bez cytologi place 80..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes Ty z tym sprzątaniem to uważaj. Wiadomo,że ciąża to nie choroba ale uważać trzeba. Wiem co mówię:) Ja to troszkę olewałam i się skończyło tak jak wszystkie wiemy. Chociaż nigdy nie będzie wiadomo DLACZEGO tak a nie inaczej... Ja teraz czekam na okres, ale nie wiem dokładnie za ile się pojawi dlatego nie wpisuje sie do tabelki. 6 stycznia mam wizytę u gina bo powiedział ze musi mnie obejrzeć po tym wszystkim jeszcze. Mój za badanie i USG bierze 100:/ Kurcze nie wiem czemu tak dużo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak miałam te dwa dni monitoringu to skasował mnie 80 lub 90 zł za dwie wizyty, czyli cena jest dobra, w Szczecinie dużo więcej płaciłam więc tutaj co do ceny zadowolona jestem, no i na razie z samego lekarza też, wszystko tłumaczy co robi i po co, miły jest..... zobaczymy tylko co powie w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Widzisz Banmon to fajnie:) Ja nie czaję jeszcze gdzie Omega, bo mimo że w Kielcach mieszkałam kiedyś 3 lata to akurat Ślichowic nie było dane mi dobrze poznać. Wiedziałam tylko gdzie one są i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega jest tam gdzie punkt oddawania krwi, pełno szpitali obok skrzyżowanie jagiellońskiej z grunwaldzką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×