Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lasiodora Parahybana

aparat CYFROWY - jaki kupić, pomóżcie

Polecane posty

przeniosłam temat tutaj, bo może więcej osób tutaj zagląda.. hej hej muszę dzisiaj kupić aparat cyfrowy :O pomóżcie mi jakiś wybrać, tak do 700-800 zł. Chodzi o to, żeby ładne zdjęcia robił, łapał dobrze ostrość, ale jednocześnie, by ładnie się wychodziło na zdjęciach. Jakie macie aparaty, z których jesteście zadowoleni? Pomóżcie mi coś wybrać, bo ja się na tych klockach nie znam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślałam, że Ty ladaco odpiszesz jako pierwszy :D taaa... Ci ekspedienci, to tak się znają, że aż żal. Pojechałam kiedyś ze swoim eks po zestaw kina domowego (mój tata chciał kupić do domu). Eks się znał na tych sprawach bardzo dobrze i w ogóle. Zaczął zadawać w miarę standardowe pytania sprzedawcom, na co oni wielkie oczy. W pewnym momencie podszedł do nas sprzedawca z pytaniem o jakiś sprzęt :O sam zaczął się wypytywać o jakieś rzeczy, bo nic nie wiedział. Normalnie żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym ekspedienci często dostają prowizję za to, że sprzedadzą komuś jakieś badziewie. Przychodzą niepoinformowani i zieloni klienci (jak ja np... :D) i wciskają im jakieś gówna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młooda
Możesz w sklepie zobaczyć jakiej jakości zdjęcia wychodzą. I w ogóle trochę posprawdzać aparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Canon rulez -> no właśnie rozmawiałam z koleżanką, która bardzo chwali Canona Ixus. Zresztą widziałam zdjęcia tego aparatu i naprawdę bardzo ładne wychodzą. Kupię tego Ixusa - sprawdzony i polecony :D no to w sumie tyle dzięki za help 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko LUMIX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asderiosa
ja mam Canona Ixus 80. Jest zajebisty, zdjecia cudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbjgjkgkuk
ja tez polecam canona mam już trzeci aparat tej firmy i wszytskie sprawiały sie znakomicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×