Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxxxxx1919xxx

groźby z zastrzeżonego,co robic?

Polecane posty

Gość xxxxxxx1919xxx

Moja mama dostaje telefony z zastrzeżonego ,co chwilę.Jakaś baba albo dziewczyna zmienionym głosem mówi,że spała z moim ojcem,że jest sukinsynem itp ;/ Wyzywa ją strasznie ;( aż mi jej żal,wczoraj widziałam jak płakała.Do mnie na gg przychodzą wiadomości również o moim ojcu,o mnie -że jestem psychiczna,brzydka itp.Ale przeważają wlasnie informacje o ojcu. Myślę,że to jakaś jego kochanka,bo wiem,że miał dwie...Jak to sprawdzic ? Boję się o mamę,bo widac,ze ta kobieta nie jest normalna.Mój tata mówi,ze wystarczy nieodbierac,ale jednak to denerwuje,często telefony są w nocy,nad ranem. I teraz moje pytanie.Czy policja coś pomoże ? Bo kuzynka mówi,że jeżeli to telefon na karte to nie ma mozliwosci.No i jeśli skasuje ten numer na gg to też ;( Co mamy robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setra
najlepiej to twoj ojciec powinnien to zalatwic...skoro narobil balaganu to nie sprzata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxx1919xxx
ale pewnosci nie ma,ze to jakas kochanka,bo glos niby jakis mlody ,to moze byc kazdy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setra
to czemu nie spytaci sie..ze te grozby to w jakiej sprawie?...bo nie macie pojecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxx1919xxx
ale kogo mamy sie spytac ? Ona mowi takie cos ,, irenko twój mąż jest zajebisty w łóżku " i się rozłącza od razu albo ,,irena ty kurwo zostaw go bo pożałujesz " ;( i koniec rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setra
troche cie rozumie, bo ja mam taka stuknieta sasiadke, ktora twierdzi i poszla nawet na skarge na policje..ze moja mam ja nagrywa..i telebimy w domu ma...takze moze to jakas stuknieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxx1919xxx
noo ;( nie wiem w ogóle po co te bzastrzeżone istnieją,jak to założyli to powinni tez pomyślec zeby to namierzyc ale w łatwiejszy sposob niz policja...w ogóle nie myślą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak: znajoma miała podobna sytuacje.Ma meza w policji i w ciagu dwóch tyg namierzono drania który wydzwaniał.Telefon był na kartę a goscia namierzyli poprzez rozmowy które odebrał i wykonał,wiec jednak mozna.Zatem moja rada:idź na policje ,to sa grośby karalne i na to jest paragraf,ewentualnie pomyślcie o zmianie nr telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×