Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jaye

Powazne pytanie mam.

Polecane posty

Gość dfadsfgdf
ja na sniadanie codziennie jadlam serek wiejski w pracy jadlam kanapke z almette, nawet 2, wazne jest zeby nie laczyc weglowodanow z bialkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okay. Ale ja nie chce normalnie jesc. Ja chce drastycza diete jakas, zeby sie pozbyc wiecej niz na samych cwiczeniach i mz. To co? Zielenina/salata czy owoce przez 10 dni lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem to moze byc tak
owoce owszem zawierją cukry , ale s ato cukry naturalne ktore nie dostarczają pustych kalorii jak np cukier bialy duzo pij, na zmiane owoce , typu arbuz, nektaryna , jabłka , ananas, melon , troche marchweki i rob sobie jakies surowki np jabłko z selerem dasz rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfadsfgdf
ale taka drastyczna dieta nie ujedrnisz sobie ciala i bedziesz wiotka,ale twoj wybor..kup sobie skakanke, hula hoop..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfadsfgdf
dziewczyny,pamietajcie prosze- RUCH JEST PODSTAWA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cwiczeniami tez chce, ale nie samymi oczywiscie. Potrzebuje wycisku z ta dieta. Troche obroslam w tluszczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caroottena
CWicz na skakance.! Naprawde duzo ci da ;] I jedz pomidory ;] Jak chcesz dam ci liste owoców i warzyw jakich mozesz jesc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caroottena
korzeniowe: marchew, seler, pietruszka, chrzan, burak, rzodkiew, rzepa; - liściaste: sałata, seler naciowy, zielona pietruszka, jarmuż, rzeżucha, koper, zioła; - cebulowe: cebula, por, czosnek; - psiankowate: papryka, pomidor; - kapustne: kapusta biała, czerwona, włoska, pekińska, kalafior, kalarepka; - dyniowate: dynia, kabaczek, cukinia, ogórki; - Owoce: jabłka, cytryny, grapefruity; Warzywa i owoce można spożywać w postaci: a) soku z warzyw i owoców, b) surówek warzywnych, surowych zup warzywnych, c) warzyw gotowanych, duszonych, zup, d) warzyw fermentowanych (kiszonych), e) wywarów z ziół, warzyw, owoców suszonych lub surowych, f) owoców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehh
Agentka bardzo specjalna???????????????? :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caroottena
Hmm..Do kogo to było.?? ;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caroottena
widze ze juz tu nikt nie pisze a raczej nie odpisuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co udało sie schudnąć ?:) Bo samą korci mnie taki pomysł... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×