Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 do damy.

do damy we mgle

Polecane posty

dzieki za linka kimkolwiek jestes:) w naszej sprawie nic nie ruszy艂o poniewaz niebawem jedziemy na urlop,wiec wszystkie powazne sprawy zostawiamy sobie na po.Bedziemy stara膰 sie cos ugrac w sadzie rodzinnym,pozew z艂ozony .Aczkolwiek ciemno to widz臋 poniewaz przepis m贸wi jednoznacznie:je偶eli ojciec uzna艂 dziecko moze po odkryciu ,i偶 nie jeste biologicznym ojcem odwo艂a膰 uznanie..m贸j maz zosta艂 wpisany w akt urodzenia z racji bycia me偶em matki...niestety.Czekamy na uzasadnienie wyroku ws aliment贸w na by艂a zon臋,obawiam sie ze baba bedzie sk艂ada膰 apelacje:( Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jest bab膮 ,poniewaz tylko tak mozna nazwa膰 kogo艣 kto pr贸buje zerowac jak pasozyt na ojcu dzieci.Ja jestem zon膮,nawet gdybym by艂a sasiadk膮 z na przeciwka nie m贸wi艂abym inaczej o tej kobiecie.Wierz mi baba to i tak jest 艂agodna nazwa dla tej kobiety.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gtjw
Damo, nie irytuj si臋. Ta pomara艅cza, to pewnie taka sama oszustka i naci膮gaczka, jak ta baba, co zrobi艂a sobie dziecko z jakim艣 lumpem i teraz jej by艂y m膮偶 musi tego b臋karta alimentowa膰. Te kurewki, to wszystkie podobne i broni膮 jedna drug膮. Ty g艂upia pomara艅czo, wiesz, 偶e m膮偶 damy p艂aci alimenty na dziecko,, mimo, 偶e badania DNA wykluczy艂y jego ojcostwo?! A ta pinda matka b臋karta jeszcze chce alimenty na siebie!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Alimenciarze to najbardziej dyskryminowana mniejszo艣膰 w tym kraju. Polskie S膮dy traktuj膮 ich jak 艣mieci, skazuj膮 za cudze grzechy, ograbiaj膮 z maj膮tk贸w, czyni膮 bezbronnymi na agresj臋 kurewstwa. http://alime.pl/forum/ Alimenciarze 艂膮czcie si臋 i bro艅cie si臋!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dzi臋kuje wszystkim ,kt贸rzy mi podsy艂aj膮 linki,kazde strony czytam z zaciekawieniem a nu偶 pojawi sie co艣 co pomoze mezowi w walce z nieuczciw膮 ex zonk膮 ( czy takie okreslenie tej kobiety jest satysfakcjonuj膮ce?)Uzy艂abym zupe艂nie innego,ale kobieta parajaca sie pewn膮 profesj膮 bierze wynagrodzenie za swoj膮 prac臋,wiec nawet to s艂owo by艂oby nieodpowiednie. Pozdrawiam wszystkich kt贸rzy nam dobrze zycz膮 ,mam nadzie臋,ze kiedy艣 sprawiedliwosci stanie sie zado艣膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ty niby damo
Nie艂adnie si臋 wyra偶asz. Skoro 偶ona twojego kochanka m贸wi, 偶e to jest jego dziecko, chyba ma ppodstawy. Mo偶e, jako 偶ona, sypia艂a w facetem? Mia艂a prawo?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gtjw
Jak mo偶e by膰 jego, skoro DNA to wyklucza? Ty we藕 si臋 pomara艅czo w 艂eb puknij.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nie jestem kochank膮 wbij sobie to w g艂owe jestem zon膮,przyrzeka艂am r贸wniez przed Bogiem wiec racz zapamieta膰. Zreszt膮 dyskusja z Tob膮 jest ja艂owa skoro podstawowe fakty ci臋zko ci pojac. Skoro m贸wie ze dziecko nie jest m臋za to mam do tego podstawy,nie sadzisz>?Z sufitu sie to nie wzie艂o.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gtjw
Damo, na jakiej艣 stronce czyta艂am, 偶e jak prokurator nie che wznowi膰 sprawy, to si臋 to zaskar偶a wy偶ej. A w gazetach swoj膮 drog膮 piszcie. Niech si臋 cale miasto dowie o oszustce z b臋kartem ci膮gn膮cej fors臋 od niewinnego cz艂owieka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gtjw
Po pierwsze gratuluj臋 znalezienia si臋 w gronie 1/4 - 1/3 m臋偶czyzn, kt贸rzy wychowuj膮 nie swoje dzieci Po drugie - za gapowe si臋 p艂aci, w moim otoczenu przyj臋艂o si臋 ju偶 w ma艂偶e艅stwach robienie prywatnych bada艅 DNA, zaskakuj膮ce ile jest przypadk贸w "trafionych", zw艂aszcza gdy m膮偶 jest ma艂o atrakcyjny, cz臋sto kobiety szukaj膮 dawcy "lepszego" materia艂u genetycznego. Po trzecie samodzielnie nic nie mo偶esz ju偶 zrobi膰, masz prawo jedynie p艂aci膰 alimenty, Pow贸dztwo na podstawie art. 86 k.r.o mo偶e wytoczy膰 jedynie Prokurator. Po czwarte - zgoda matki nie jest potrzebna. Je偶eli w sprawie o zaprzeczenie pochodzenia dziecka wszcz臋tej przez prokuratora na podstawie art. 86 k.r.o., to z rodzic贸w, kt贸re jest uprawnione do wyra偶enia zgody na pobranie krwi od dziecka licz膮cego poni偶ej 13 lat, zgody tej odmawia, s膮d opieku艅czy mo偶e na podstawie art. 109 k.r.o. zarz膮dzi膰 pobranie krwi, gdy wymaga tego dobro dziecka. Postanowienie z dnia 5 maja 2000 r. S膮d Najwy偶szy II CKN 869/00 publikowane" OSNC 2000/11/205, Biul.SN 2000/7/11, Prok.i Pr.-wk艂. 2001/4/33 w aktualnym stanie prawnym mo偶na na zasadzie analogii krew zamieni膰 na wymaz niezb臋dny do badania DNA. To jest odpowied藕 prawnika na 偶alenie si臋 jakiego艣 faceta, 偶e placi na nie swoje dziecko, a matka odmawia zgody na wykonanie bada艅 DNA.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gtjw
Ma racj臋 bytu, bo nie wykonano bada艅 DNA mimo zalecenia s膮du. Post臋powanie nie by艂o przeprowadzone prawid艂owo.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
siedze i czytam.I wiesz co wiem ,ze sad sie nie zgodzi na te badania.Prokuratura z uwagi w艂asnie na DOBRO dziecka zaprzesta艂a dalszej sprawy,wiec idac tym tokiem rozumowania sad tez tak postanowi.Dobro dziecka jest najwa偶niejsze a co bedzie dla niego lepsze:ojciec kt贸ry p艂aci ,czy bezrobotna leniwa matka??chore prawo,nie prawda偶? teraz matka zeruje na alimentach dzieci,bo generalnie dostaje fajna forse ale dzieci z tego nie maj膮 fizycznie nic,m膮偶 kupuje ubrania i wszystko inne.A wiesz co bedzie za dajmy na to 10 lat??Poda dzieci do sadu o alimenty na siebie,no bo przeciez je wychowywa艂a.Ech zycie:( Pojde tym tropem,papier wszystko zniesie,ale widoki marne,aczkolwiek moze trafi sie normalny sedzia:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gtjw
Na tym forum, co poda艂a艣 linka wykup sobie dost臋p na miesi膮c (ok. 30 z艂) i przeczytaj wszystko co mo偶liwe, a potem dzia艂aj. Tam r贸wnie偶 otrzymuj膮 fachowe porady. Mo偶e i Ty wtedy tam napisz i mo偶e prawnicy pomog膮 Wam. Dowiesz si臋, co jeszcze mo偶na zrobi膰. Wybacz, ale masz prawniczk臋 do.... no sama wiesz. :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nie pisz lepiej
m膮dra bo zaczerniona??? ale mnie rozbawi艂a艣

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wyj艣cie z sytuacji jest proste. Wyst膮pcie o pozbawienie matki praw rodzicielskich i przejmijcie dziecko na wychowanie. Skoro uznali faceta za ojca wiec niech sie domaga praw ojcowskich!!! Jako prawni opiekunowie zrobicie badania genetyczne i b臋dziecie mieli 100% pewno艣ci na czym stoicie. je艣li si臋 oka藕e 偶e opiekun nie jest ojcem to jako rodzina zast臋pcza dostaniecie prawo do wynagrodzenia za przysposobienie dziecka w kwocie ponad 1000z艂 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
alimpe kurcze rozbawi艂es mnie ch艂opie :):)nie dosc ze aliment贸w p艂acic nie bedzie to i jeszcze cos nam od pa艅stwa skapnie:P gtjw jeste艣my jutro um贸wieni z prawnikiem na rozmowe,zobacze co nam zaproponuje w naszej kwestii:) nie pisz lepiej jw:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nie pisz lepiej
:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do damy.
kuuuurr... jakie DOBRO dziecka ja pierdziele, zeby gorzej tego nie nazwac! a gdzie do cholery dobro rzekomego ojca? to ze ma 30 lat wiecej juz sie dla sadu nie liczy tylko dlatego ze jest doroslym? i jakie sad dobro ma na mysli? przeciez jego niby Tata (maz damy) i tak nie zajmuje sie tym dzieckiem a kase dziecko mogloby dostawac z funduszu alimentacyjnego lub jakies zapomogi ktore roznalyby sie sumie alimentom z funduszu, wiec o jakim dobru dziecka tu sady m贸wi膮, bo ja nie rozumiem naprawde, moze ktos sie podejmie wytlumaczenia mi tego?? i czemu o DOBRO meza damy nikt sie nie troszczy tylko o dziecko latawicy? tysiace dzieci wychowuja sie bez ojc贸w.. nie no rece opadaja... Dama trzymaj sie, przezywam to wszystko razem z Toba!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
do damy. wiesz tak sobie pomyslelismy,ze moze w pozwie do sadu rodzinnego napiszemy,i偶 dziecko potrzebuje ojca kt贸ry bedzie sie nim zajmowa艂,opiekowa艂 i ponosil trud wychowania,a ze wiemy kto nim jest wnioskujemy o badania DNa. wiem ze naciagane,ale c贸z niech kobita wie ze cos sie dzieje w ok贸l tej sprawy i ze tego nie zostawimy tak szybko.Dobro dziecka jest wazne,ale wazniejsze zeby pa艅stwo nie ponosi艂o koszt贸w utrzymania dzieka,nieprawdaz? skoro jest juz jele艅 niech p艂aci a co.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 powiedz a..
a ile to dziecko ma. chodzi do zlobka przedszkola? moze jakas twoja znajoma zatrudnilaby sie tam jako opiekunka, kucharka lub sprzataczka i pobrala od tego dziecka probke dna z wewnetrznej strony policzka. Nie wiem jak to od strony karalnosci by potem wygladalo. Co o tym myslisz, wiem ze nie latwo kogos naklonic do czegos takiego, ale mozna dac takiej kolezance z 5 tysiecy a to taniej wyjdzie niz placic na obcego bahoa alimenty do 26 roku zycia w najgorszym wyoadku :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nikogo nie s艂ucham
a po co kluczy膰 nie lepiej ju偶 w tej chwili powiedzie膰 matce (je偶eli na 100 % ojcem nie jest Tw贸j) m膮偶, 偶e skoro tak pi臋knie wrabia go w to dziecko, to Wy wykorzystacie ten przywilej ojcostwa i gdy tylkodziecko b臋dzie na tyle du偶e by zrozumie膰, 偶e mamusia jest dziwk膮, to zostanie przez Was o tym wszystkim poiformowane, 偶e opowiecie temu dziecku o wszystkim wiem, 偶e to co napisa艂am jest pod艂e (bo dziecka szkoda), ale licz臋 na to, 偶e mo偶e sam fakt waszej determinacji wp艂ynie na jej post臋powanie i nie b臋dzie chcia艂a w艂asnego dziecka nara偶a膰 na taki szok bo w ko艅cu to jej dziecko, powinna go kocha膰 Wy mo偶ecie by偶 bezwzgl臋dni i twardzi i podli - tak pokazowo, bu wiedzia艂a, 偶e zgotujecie temu dzieku piek艂o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
my艣l臋,ze taki pomys艂 nie przeszed艂by.Jak udowodni臋,ze pobrana pr贸bka jest dna dziecka?Poza tym my mamy juz jedno badanie,kt贸re w 100% wyklucza ojcostwo m臋偶a...Chodzi o to ,ze kolejne badanie trzeba zrobi膰 na zlecenie prokuratury,a matka dziecka na nie sie nie zgadza.Absurd poniewaz jest strona w sprawie...:(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
p贸ki co dziecka nie mozemy angazowac w nasze przepychanki poniewaz dla niej to tez jakis dow贸d na to,i偶 jest ojcem..no bo skoro chce sie widywac z dzieckiem ma widocznie sw贸j pow贸d... Wiecie ostatnio odbylismy do艣c powa偶n膮 rozmowe na temat tej ca艂ej sytuacji.Pyta艂am m臋za co by zrobi艂 ,gdyby np jej si臋 co艣 sta艂o.W koncu na papierku jest ojcem tego dziecka.Powiedzia艂,ze nie odda艂by do domu dziecka poniewaz to jest brat jego dzieci.Zastanawia艂am sie nad tym jak bym sama post膮pi艂a i powiem wam ,ze nie wiem czy da艂abym rade zaakceptowa膰 to dziecko,wiem wiem niczemu nie winne ze ma matke puszczalska ...Ech

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a dziecko pr臋dzej czy p贸藕niej samo sie dowie prawdy.Podrosnie i bedzie zadawa艂o pytania typu dlaczego moje starsze rodze艅stwo je藕dzi do taty a ja nie,oni wiedz膮 jaka jest prawda ,m膮偶 tego nie ukrywa. Poza tym nie wiem czy ex nie spotyka sie z faktycznym ojcem ,wiec ono moze nawet nie by膰 pozbawione ojca.Ale to tylko nasze domys艂y i gdybania.Wr贸cimy z wakacjii zobaczymy jak sie sprawy posune艂y,czekamy na jakis oddzew z sadu .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 to jest pomys艂 taki szanta偶
nie dacie jej argument贸w i powodu, bo zaznaczycie, 偶e czekacie tylko na mo偶liwo艣膰, by dziecko by艂o na tyle du偶e by mu to powiedzie膰 偶e je偶eli wygra teraz to przegra za kilka lat, bo wykorzystacie ka偶da chwil臋, by powiedzie膰 dziecku jak膮 szmata jest mamu艣ka ona przecie偶 nie ukryje tego dziecka przed "ojcem" je偶eli wygra spraw臋 i tak jej to przedstawcie, 偶e mo偶e wygra膰 spraw臋 ale straci to dziecko za kilka lat, bo Wy nie zamierzacie bra膰 udzia艂u w farsie i o艣wiecicie dziecko fakt, to perfidne, ale mo偶e na ni膮 podzia艂a

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
p贸ki co dziecko jest na tyle ma艂e ze i tak nic nie rozumie.Myslimy nad tym pomys艂em z ulotkami i p贸jsciem do prasy,tylko teraz p贸ki co dalismy sobie na luz ze wzgledu na wakacje. Poza tym to jest typ baby,kt贸ra generalnie ma dzieci gdzie艣.Nie gotuje ,nie sprzata i najlepiej jakby dzieci nie by艂o.dziecko jest w wieku przedszkolnym a nadal robi w pieluchy,wiec mysl臋 ze takiej babie na opinii dziecka nie zale偶y.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Za艂贸偶cie rodzinny dom dziecka i pozbawcie t臋 kobiet臋 praw rodzicielskich do wszystkich dzieci. Skoro matka dzieci zaniedbuje to jako prawny opiekun Tw贸j m膮偶 ma obowi膮zek ingerowa膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×