Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wlasnie

3 testy pozytywne przed okresem.wiarygodne?

Polecane posty

Gość wlasnie

hej!zrobilam 2 testy na dwa dni przed okresem i jeden wczoraj z samego rana.wszystkie wyszly pozytywnie.dzisiaj powinnam dostac okres,a go jeszcze nie ma.czy te 3 testy zrobione przed okresem sa wiarygodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwaaa
gratuluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie
dzieki dziewczyny:)ciesze sie bardzo,ale nie moge w to jeszcze uwierzyc,nie dociera to zwyczajnie do mnie.tymbardziej,ze tylko miesiac z mezem sie staralismy i najchetniej zrobilabym tych testow jeszcze 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treeellee
My tez sie z M.w pierwszym cyklu zaszlismy.I tez 3 testy robilam,ale ciezko mi bylo w to uwierzyc.Dopiero po wizycie u gina przekonalam sie na 300pro:):) Poczekaj tydzien i idz do gina,bo po takim czasie juz bedzie widac jajeczko. Nie rob wiecej testow-szkoda kasy-jestes w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie
treeellee czyli wstrzymac sie jeszcze z wizyta tak tydzien?bo tak myslalam,aby wybrac sie w srode,ale to moze jeszcze za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tydzien tylko 2 tygodnie/ Ja bylam 7 dni po okresie i nic nie bylo widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po terminie okresu, ktorego nie bylo :) Zanim zarodek sie zagniezdz to kilka dni wedruje, a pozniej rosnie (komorki sie dziela mitotycznie ) i to troche musi potrwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dośka.
Gratulacje ;) ehh ja 'niestety' (chyba) spodziewam sie dziecka... jutro ide kupić test juz nie wiem co mam robić jestem na skraju zalamania... a tobie życze powodzenia i żeby ci sie piekny dzidziuś urodzil ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie
dośka. no co Ty?skad to zalamanie\?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×