Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

facet urojony...

Polecane posty

niestety większość kobiet ma takiego wyobrażonego faceta w głowie , co gorsza , próbuje takiego znaleźć , podczas gdy inni nie mogą sprostać tym wymaganiom i sprawia ze kobieta czuje się nieszczęśliwa jak to mówi i nie zrozumiana - zamiast szukać realnie to ona woli realizować swoje marzenia , które nigdy się nie spełnią , bo takich facetów po prostu nie ma --- a więc kobiety powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łachudra do bólu
Jesteś następną, która ma rację :( Chyba się dziś zastrzelę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś następną, która ma rację Chyba się dziś zastrzelę. jestem facetem ale ok , jakby co to pistoletu Ci nie podawałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gffghf
dzięki za życzenia znalazłam idealnego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za życzenia znalazłam idealnego faceta żeby Ci czasem kiedyś nie pokazał ze nim nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caschette
to, ze np Ty trafiles na kobiete idealna dla Ciebie, a dla niej Ty nie jestes idealnym, to nie znaczy, ze ludzie tak sie nie dobieraja sa osoby, ktore sa dla siebie nawzajem szczytem marzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie jest tak tragicznie:P. Ale fakt - nie ma co tworzyć obrazu osoby, która nie istnieje. Ponieważ czekając na mit można przegapić kogoś wspaniałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akceptując pewne niedoskonałości drugiej osoby okazujemy tej osobie szacunek i czuje się przy nas zupełnie na luzie podczas gdy wiele z was tego nie robi i ma pretensje i żale a niektóre się wręcz oszukują że jest wspaniale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejechałeś się najakiejś kobiecie? Bo jabky rozgoryczenie przez Ciebie przemawiało:). Co do "ideałów" powtórzę moje zdanie- nie ma ich, a nawet ,jeśli by byli, musialiby być strasznie nudni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejechałeś się najakiejś kobiecie? Bo jabky rozgoryczenie przez Ciebie przemawiało nie - piszę bo akurat wpadłem na ten temat po prostu - nie zawsze trzeba wiązać się konkretnie z sytuacją którą się opisuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sinanju
cale szczescie ze z wyobrazeniami dotyczacymi facetow czy tez ludzi w ogole skonczylam w wieku jeszcze wtedy nastu lat :P a moj wizerunek faceta, ktory mi jakos tam pozostal pokryl sie z tym co widze w moim mezu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
revorvel, łe skoro się nie przejechałeś, to niepotrzebnie tragizujesz acha to tylko przejechane osoby mogą pisać o wypadkach ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destinys
128_sedesee_Oryginal_128 - wypierdalaj stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tak ale napewno nie w mojej glowie... dla mnie facet ma byc oparciem w kazdej chwili,godnym zaufania i szerym...co do reszty to kompromisy i akceptacja wad tej drugiej osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jato odloz te 3 tys ktore ches
15:08 [zgłoś do usunięcia] revolver akceptując pewne niedoskonałości drugiej osoby okazujemy tej osobie szacunek i czuje się przy nas zupełnie na luzie podczas gdy wiele z was tego nie robi i ma pretensje i żale a niektóre się wręcz oszukują że jest wspaniale.. Ale kobiety marza o facetach idealnych, ktorzy moga miec wady. Moj np, moze byc lysy i brzydki, skupiam sie na cechach charakteru No i znalazla ideal, w dodatku ladny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pukaweczko napisales cyt".. to ona woli realizować swoje marzenia , które nigdy się nie spełnią , bo takich facetów po prostu nie ma --- a więc kobiety powodzenia ..." a jak mozna realizowac cos co nigdy sie nie spelni? hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mozna realizowac cos co nigdy sie nie spelni? hmmm no jednak można dążyć....czasem dążyć za wszelką cenę , przyzwyczaić się do marzeń i wtedy komuś się wydaje że się realizuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy pragnie i marzy o czyms innym gdyby kazdy byl taki sam nie bylo by czym sie fascynowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pukaweczko... ja tylko cytowalam twa wypowiedz... innych cytatow tu nie zamieszczalam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RMmQoaBtN8AKhz2ett7Bnhyp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×