Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**cream**

tu mozecie sobie obliczyc prawidłową wage do wzrostui jest to wiarygodne!!!!

Polecane posty

Trzeba pamiętać, że wartości BMI mogą być traktowane jedynie jako orientacyjne. Wynik BMI nie uwzględnia indywidualnych różnic wynikających z budowy ciała takich jak: stosunku tkanki tłuszczowej i mięśniowej, masy kości, ilości wody w organizmie itp. Proste obliczenie stosunku masy do wzrostu, nie bierze pod uwagę różnicy między masą mięśni kulturysty, a masą fałdek tłuszczu odłożonych u osoby otyłej. Aby dokonać szczegółowej analizy wagi należy przeprowadzić specjalistyczny pomiar procentowej zawartość tłuszczu w organizmie – można to zrobić w profesjonalnym klubie fitness lub poradni dietetycznej. Uff ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak byłem kiedys u dietetyka to mi powiedział ze dobrze waze a miałem wtedy 75 kg teraz mam 6 więcej i tez jest dobrze ale kosci mam cienkie a tłuszcz mam w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjj
ten kalkulator nie dotychy osob chodzascych na silownie, wychodzi mi ze mam 10 kg nadwagi a jestem szczuply

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wydaje mi się, żeby moją idealną wagą było 6o kilo przy moim 168 wzrostu. Byłabym wtedy za gruba. Nie mam anoreksji, a wyszło mi 16,7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotka z miodem
21.3 :P waga prawidlowa powinnam schudnac pol kg:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci z niedowagą nie marudzić tylkos ie cieszyć ze wskaźnik nie pzrekroczył 24 stopnia. bjj no jasne - masa mięśniowa jest cięższa jednak. ja znacznie przegiełąm - nienawidze siebei za to1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buraczany ryjek
:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Wind
Sami, to Ty tak schudłaś??? Ja mam niestety prawidłową, ech. :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buraczany ryjek
Ja tez tesknilem za twa slodka mordka 👄 :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×