Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dół jak ch*j

różnica wieku 20 lat....

Polecane posty

Gość dół jak ch*j

czy ktoś z was ma przyrodnie rodzeństwo młodsze/starsze o 20 lat?! jak sobie z tym poradziliście? czy macie jakiś kontakt ? jk to wygląda? jak to przyjeliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dół jak ch*j
rupieciem, rozumiem, że mówisz gdyby był/a starsza...? bo właśnie ja jestem w takeij sytuacji, tylko ja mam 20 lat a moja "siostra" kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz jak ty się czujesz
w tej sytuacji 🖐️ Moje przyszłe dziecko będzie miało 3 braci starszych o 29, 26 i 23 lata Bardzo chcemy by stosunki ułozyły się dobrze. Mam nadzieję, że nasze będzie się bawić z dzieckiem najstarszego brata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz jak ty się czujesz
Mój mąż ma siostrę rodzoną młodszą od siebie o 18 lat. W dużym stopniu on się nią opiekował i wyxhowywał, bo ich mama chorowała, a ojciec musiał pracować, więc większość obowiązków mamy przypadło 18-letniemu chłopakowi. Zresztą wywiązał się on z tego doskonale. Pewnie dlatego marzył całe zycie by mieć córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztet stary jak świat
Rozumiem, że tatuś zaszalał na stare lata z nową panią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dół jak ch*j
czuję się jak w podrzędnej żenującej telenoweli. to dziecko ma z kobietą której nienawidzę, jest pusta, tępa, bez pracy i wykształcenia, bez kośćca moralnego. na dodatek jak mam sięczuć w sytacji gdy to dziecko mogłoby być moim dzieckiem a nie siostrą?! mam żal do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz 20 lat jesteś dorosła
zajmij się sobą , swoim zyciem i swoimi dziećmi :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dół jak ch*j
a myślisz, że jak ma się 20 lat to nie ma się uczuć?! i nic się nie przeżywa? wypowiedź typowa dla kogośo progu wrażliwości poniżej zera.... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojeeeeeee
moje dzieci maja 2 przyrodniego rodzensta 18 i 12 lat roznicy i nigdy sie nie poznaja ,bo i po co oszczedzilam im widoku ,,tatusia,, z nowymi dziecmi .i jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz jak ty się czujesz
Na szczęście przyrodnie rodzeństwo mojego dziecka jest już dojżałe i mamusia nie musi im niczego "oszczędzać" - sami wiedzą, że ojca mają i nas odwiedzają. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz jak ty się czujesz
dojrzałe Będę niedługo ciocio-babcią :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dół jak ch*j
do mojeeeeeee-> ale przecież te dzieci nie są niczemu winne... one same nie wyboerały kto zostanie ich ojcem i matką. a jednak łączy je z twoimi dziećmi silne pokrewieństwo. nie uwazasz ze mówiąc "oszczędziłam im widoku" nowych dzieci ojca zabrałaaś im prawo wyboru? w końcu jakby na to nie patrzec to jest rodzeństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadne rodzeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było nie było ale jest
Trudna sytuacja. Powiedz ojcu o swoich odczuciach. A nowej baby ojca kochać nie musisz. Myślę, że najbardziej przykro jest w tej sytuacji Twojej mamie. Wspieraj ją bo na pewno bardzo tego potrzebuje. A reszta jakoś się ułoży. Swoją drogą tatulek niezły wywijas...Ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dół jak ch*j
49 a ta jego d.... 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mając takiego ojca pedofila
można faktycznie mieć dół jak chuj, nie dość że zadaje się z malolatą to jeszcze robi za reproduktora. wspólczuję ojca chuja, trzmaj się mimo to i wspieraj mamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dół jak ch*j
mama się trzyma oni są ze sobą juz ponad 6 lat, prawie 7. tylko ta wiadomość o dziecku.... co mi radzicie? co mam robić? wyrzec się go? a jezeli kiedyś będzie mnie potrzebowało (mając takąmatkę i wiekowego badz co badz ojca?) co wy byscie zrobili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś siostrą
Z racji prawa zawsze będziesz miała obowiązek alimentacyny wobec swojego rodzeństwa. Lepiej się zaprzyjaźnić niż latami zatruwać swoją głowę jadem nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pewnie pewnie
utrzymuj kontakt z siostrą, przeciez Ciebie też los może doświadczyć, a może zabraknąć matki -i wtedy obowiazek wspierania Ciebie będzie miał ojciec, to lepiej utrzymywać dobre stosunki z małą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale lepiej za jakiś czas.. na razie i tak nie będzie pamiętała Twoich starań, a mama by pewnie nie przeżyła gdybyś była blisko ich dziecka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawiść do leczenia
"oni są ze sobą juz ponad 6 lat, prawie 7. tylko ta wiadomość o dziecku.... " autorka miała już aż SZEŚĆ LAT by oswoić się z sytuacją, że jej rodzice rozeszli się - jeśli jeszcze tego nie zrobiła po takim czasie to najwyższy czas by zaczęła leczyć swoją psychikę u psychologów i psychiatrów skoro rodzice rozeszli się tyle lat temu i mają nowe związki to normalne i naturalne jest , że mają ze swoimi partnerami dzieci - nastawić się na taką ewentualność też autorka miała już czas Dobrze byłoby, gdyby autorka zaczęła się przyzwyczajac do myśli, że jej mamusia też może mieć nowe dziecko z innym partnerem i to też będzie autorki rodzeństwo przyrodnie. Zianie takim jadem nienawiści po tylu latach nie jest normalne, można się domyślać , że to zasługa zapiekłej w nienawiści matki autorki. Skoro są to tak chore z nienawiści kobiety to czy można się dziwić, że mężczyzna miał dość takiego domu i założył nowy, w którym panują normalne stosunki? Gdzie nie króluje nienawiść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dół jak ch*j
po pierwsze moja mama nigdy nie plula na ojca jadem, jak od nas odszedł (zostawił, kopnął w dupe do 20 sto letniej gowniary) a nie jak to pieknie napisałeś/as rozstali się, starała sięgo wesprzeć i nigdy nie powiedziała o nim złego slowa. po drugie ja też nie pluje jadem tylko stwierdzam fakt, że panna mojego ojca jest głupią, tępą dziewczyną bez wykształcenia (nie skonczyła nawet zawodówki) bez pracy i chęci do pracy!! a dziecko jest dla mnie szokiem bo wiem ze ojciec go nei chciał tylko ona potraktowała to dziecko jako "lokatę na przyszłość".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikogo nie słucham
nie tłumacz matki, dla kochanek i nowych żon (szczególnie tych które zaczynały z pozycji kochanki) byłe zawsze będa wrednymi babami przecież trzeba jakos ratować resztki godności, gdy jedynym atutem jest dawanie tyłka znudzonemu życiem żonkosiowi co do dziecka - nic nie rób na siłę samo się ułoży, jeżeli utrzymujesz dobry kontakt z ojcem to to dziecko niczego nie zmieni, a nawet jeżeli Cię poprosi czasami o popilnowanie czy pomoc, to przecież nic się nie stanie, dziecko nie jest niczemu winne a skoro mama ułożyła sobie życie, nie reaguje negatywnie na eks męża, to raczej nie będzie miała do Ciebie żalu, ostatecznie nie będziesz się z tym dzieckiem pojawiała w jej mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lecz się autorko
"a skoro mama ułożyła sobie życie, nie reaguje negatywnie na eks męża, to raczej nie będzie miała do Ciebie żalu," Z pewnością mama też ci urodzi przyrodnie rodzeństwo, może nawet jest już w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×