Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paskudna dziwaczka

czy jak jestem beznadziejna to nie lepiej sie powiesic

Polecane posty

nic nie osiagnelam poza meczeniem rodzinki i nie tylko nic nie mam ani kasy ani wyksztalcenia ani urody jestem niesmiala i nudna i uznawana za buraka gtlownie przez siebie ale nie tylko jednym slowem dno nie mam znajomych i nie potrafie sie przy nich zachowac jednym slowem moje zycie to porazka czy nielepiej sie zlikwidowac przynajmniej mialabym spokoj i inni tez poco takie przymuly chodza po swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdd
tacy tez sa potrzebni. Zreszta niepotrzebnie siebie skreslasz. Nie daj sie pogoni krolikow i zyj tak jak potrafisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam ze
usmiechaj się do ludzi, bądz zyczliwa dbaj o siebie studia mozesz zrobic itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam ze
p.s. ja osobiscie nie wierze nawet w 1% ze kiedys znajde prace... to jest okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam ze
ale mam jeszcze jakas nadzieje i Ty ją miej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro potrafisz siebie przedstawić w takim świerle i masz na odwagę przed samą sobą, to nie jest tak żle. Trochę optymizmu kobieto! Masz ręcę i nogi. Są tacy, którzy nie mają tego, a cieszą się życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfs
moze to byc fobia spoleczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poco tacy ludzie sa potrzebni zeby ci fajni mieli sie na kim wyzywac poto zeby bylo sie z kogo nabijac badzmy szczerzy tylko po to sa potrzebni zeby poprawiac niektorym humor usmiecham sie do ludzi jestem mila ale boje sie jak ktos chce ze mna pogadac wstydze sie wiem ze ta osoba zaraz sie skapnie z kim ma doczynienia to nie jest skreslanie sie poprostu mam dosc mam juz duzo lat i staram sie byc realistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whsa
witaj siostro ja moge podziekowac otoczeniu za to jaka jestem jutro umawiam sie do psychiatry tobie tez radze warto sprobowac wszystkiego zanim.... to moze byc rzeczywiscie fobia spoleczna moze nerwica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam ze
fajni mieli sie na kim wyzywac Fajni ludzie nie wyżywają się na innych, więc nie myśl o sobie tak źle. Masz niską samoocenę. Pomyśl o sobie, jakie masz zalety? Pamiętaj o nich, żebyś wiedziała, że jesteś KIMŚ; nie jesteś gorsza od innych. Tak Ci się tylko zdaje, bo najwyraźniej miałaś pecha i znalazłaś się w nie tym towarzystwie co powinnaś. Szukaj znajomych w innym otoczeniu. Po co Ci tacy jak oni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdd
zeby ci fajni mieli sie na kim wyzywac fajni ludzie nie wyżywają sie na nikim , bo mają kulture i są fajni . Tylko debile sie na kims wyżywają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wielu lat staram sie zmienic niedlugo stuknie mi trzydziestka i jedyne co osiagnelam to to ze nie mam nic przyjaciol znajomych chlopaka kasy mieszkania szkoda gadac nie potrzebnie przynodzam ale mam dzis strasznego dola uwieszcie mi nic mi sie nie chce bo wiem ze zadne starania nic nie zmienia to poco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdd
jak widzisz gdy ktos sie wyzywa czy obraza to nie nazywaj go fajnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam ze
a pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ja mam kontakt z psychologiem od 6 lat z psychiatra tez mialam po probie samobojczej nawet bylam w psychiatryku przez 2 miesiace i nawet na poczatku bylo lepiej ale teraz sama nie wiem w kazdym razie dziekuje za wszystkie mile slowa zaskoczyliscie mnie czekalam raczej na kometarze typu to idz i sie powies albo wez nie przynudzaj naprawde dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika222
Ej dziewczyny co z Wami.Nie wierzę ,ze jestescie takie jak piszecie? Tak nie wolno !Główka do góry! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam ze
no widzisz... zawsze to jakis plus przynajmniej masz prace, nie jest tak zle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorz33
a ja mam 27 lat i nigdy nie pracowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem taka sama jak ty tez chyba do niczego wszystkiego sie boje i kazdy ma mnie za gowno w towarzystwie nic sie nie odezwe a jak juz to wariata z siebie zrobie i tez z nikim kompletnie sie nie zadaje bo sie boje i wtydze sie siebie tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wolno sie zabijać bo po śmierci może byćza to kara. Lepiej spokojnie przemęczyć sie ile tam jest dane i czekać na naturalną śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam podobnie
mam 21 lat zere przyjaciol, znajomych, nawet kontak z rodzina coraz gorszy. Tez niechce mi sie zyc bo niemam po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motyw kary za odebranie życia przewija sie w różnych religiach, więc cos w tym musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam podobnie u mnie to samo nie dosc ze nie mam znajomych to z rodzina kich wczoraj starszy brat mnie uderzyl wpadlam w furje bo nikt nie ma prawa bezkarnie na mnie reki podniesc to wszyscy jeszcze mieli do mnie pretensje ze chcialam mu ooddac pewnie lepiej siedziec jak cicha myszka i dawac kase a i sprzatac jeszcze wtedy pasuje wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam podobnie
mam do ciebie prosbe zostaw gg albo jakis komunikator bo chetnie bym z toba pogadał a teraz juz niemam czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korjonos nie zgadzam sie z toba ludzie maja prawdopodobnie zrobione pranie mozgu odnosnie tej calej religi gdyby nie motyw kary o ktorym mowisz byloby mniej nieszczescia na swiecie a taj wielu ludzi cierpi w imie rzeczy ktore moga nie istniec podyskutowalabym z toba chetnie o religii ale jestem troche zmeczona i ciezko mi znalezc sesnsowne argumety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×