Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały kłopot

Pytanie o budowe domu...

Polecane posty

Gość mały kłopot

Czy można wybudować dom na drodze wspólnej (dojazdowej) jeśli nie to co mam zrobici gdzie to zgłosic bo mi sąsiedzi cwaniakują że można i niedługą będą sie wprowadzać.Gdzie mam to zgłosic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na drodze czy przy drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały kłopot
Ale to nie ja chce budowac tylko sąsiedzi wybudowali sobie dom na drodze dojazdowej do swojego pola a teraz jeżdża moją droga bo na ich stoi dom!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irminaa
dowiedz sie co to za droga?? do kogo nalezy, do zarządu dróg, do gminy, czy do osob prywatnych ktore chca postawić budynek?? oprocz tego istnieje cos takiego jak służebność gruntowa lub inna służebność, jeśli ona istnieje nie ma możliwości na budowe domu. Jezeli ta droga jest jedynym odcinkiem przez jaki Ty możesz sie dostać do swojej posiadlosci, przede wszystkim idz do gminy/urzedu miasta/starostwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały kłopot
zna sie ktos na tym ?? Ach ta droga nie byla tylko ich bo z niej korzystali jeszcze dwoje innych sąsiadów którzy teraz znależli sobie inna dojazdówke :( Nie chce żeby mi z gnojem przez moje pole jeżdzili :o Pomóżcie no!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały kłopot
No ale ten dom już stoi na tej drodze,zastanawiam sie tylko czy zglosic to do kogoś odpowiedniego ale nie wiem do kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały kłopot
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka mala
nie ma co szukac na forum,kto daje pozwolenie na budowe...? jesli gmina to idz sie zapytaj czy to prawnie jest zgodne, bo zostali w takim układzie bez drogi i korzystaja z twojego terenu..wydaje mi sie ze na kazdym planie byudowy, jesli star sie o pozwolenie musi byc zaznaczona droga dojazdow, odległosc od domow sasiadów itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to chyba logiczne
postaw sobie brame na swojej drodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j/w
i zbieraj opłaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×