Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majka..*

Twardnienie brzucha w 30 tc - pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość majka..*
Stella, jak mozesz, napisz cos wiecej.. dlaczego wczesniej urodzilas, mialas cc/sn, jak maluch? dlugo lezal w inkubatorku??? No i gratuluje, ze masz wspaniale dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilowa emigracja.....
odswiezam watek, bo od piatku mam czeste twardnienie brzucha i nie wiem czy powinnam sie juz martwic. Ciaza niestety prowadzona w Holandii a oni nie sa zbyt dokladni i wszystko bagatelizuja. Czy te czeste twardnienie brzucha oznacza wczesniejszy porod czy po prostu moja macica przygotowuje sie powoli do porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mou
poczytaj sobie o skurczach przepowiadających i czym się różnią od porodowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa 30 tydzień
Ja mam twardnienie brzucha od 24 tygodnia, teraz jestem w 30stym. U mnie jest to twardnienie kilkadziesiąt razy na dobę poniżej pępka, twardnienie mija po 20 sekundach, nie mam przy tym żadnych innych dolegliwości. Ginekolog skierowała mnie do szpitala, leżałam 4 dni, zrobili mi badania i ze względu na przedwczesne stawianie się macicy biorę 8x dziennie pół tabletki Fenoterolu. Mimo to mam jeszcze skurcze szczególnie rano. Niedługo mam wizytę więc zobaczymy. W każdym razie nie wolno tego lekceważyć! Staram się nie przemęczać i nie denerwować, bo to tylko wpływa na częstsze skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmoni
Dziewczyny mi też twardnieje brzuch raz bolesnie a raz nie.Od 26 tc. W ogole to brałam już od ok.20 tc. Salbutamol+Isoptin 3 x dziennie ze względu na częste bóle brzucha-skurcze. W 26 tc. będąc na wizycie gin. po badaniu stwierdził,że odstawiamy leki bo wszystko jest ok.i mogę brać nospe jeżeli będę czuć dyskomfort. Po dwóch dniach zaczęła twardniec macica nawet co 5 min. oczywiście zaraz tel. do gin. i kazał dalej brać leki Sal+Iso. Mija już 3 tydz. brzuch nadal twardnieje mój gin mówi ,póki nie ma boli partych to nic się nie dzieje.Macica ćwiczy przed porodem.Teraz idę za 2 dni na wizytę zobaczymy jak będzie ,jestem dobrej myśli. Dodam,że moja mała jest momentami bardzo *****iwa i to też prowokuje u mnie bóle i skurcze.Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhhhjjjjjuuuuuuuuuuuuuuuu

Yyuuuiiiiiiiiiuuuuuiiiioìiiii899999999999999999888998888888kkkķkkkkkkkkkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×