Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zupowafanka

kocham zupy!!!

Polecane posty

Gość kalemenetynka90
Ja tez bardzo lubie zupy , dlatego codziennie staram sie przygotowac ja na obiad. Teraz tez wpadlam na pomysł zeby ugotowac taka smieciówke.Wszystkie warzywka jakie mam wrzucam do philipiaka i bede gotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze podajcie mi przepis
na pyszna zupe serową z grzankami, taka gesta :) Z góry dziękuję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop do goryyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję to poczytać
poza tym tam są podane przepisy internautów już wypróbowane i warto : http://kuchnia.o2.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Rosół barszcz kapuśniak żurek grochówka kartoflanka pomidorowa ogórkowa grzybowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez uwielbiam zupy
i codziennie na obiad gotuje zupe bo dla mnie obiad bez zupy to nie obiad :) Najbardziej lubię zupę jarzynową z wielu warzyw, kupuję 2 rodzaje mrożonek gdzie sa rozne warzywa, i z kazdej paczki po polowie dodaje do zupy. Robie rowniez ze świezych wazyw i zawsze w zupie jarzynowej musi być: marchew, pietruszka, brokuły, kalafior, groszek, troche selera, por, fasolka szparagowa, ziemniaki i te małe kapustki (wyleciała mi z głowy nazwa :D ). Oprócz zupy jarzynowej moją ulubioną jest pomidorowa, serowa, grzybowa, pieczarkowa, żurek, rosół, kwaśnica i ogórkowa ;) Te zupy mogłabym jeść codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie jadłam zupy serowej. Jak się ją robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) potrzebuję na dzisiaj przepis na zupę fasolową, z mrożonki, strączkowej (zielonej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupoty piszę - fasolki szparagowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lubię rosół z marchewką, pietruszką.:) Daję siłę, wzmacnia organizm, dobry jest na przeziębienie. Ładnie pachnie, jest smaczny i pożywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poszukiwaniu inspiracji obiadowej ;) Kurcze, nie mam pomysłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do camprii
to po diabła włazisz na ten wątek? Masz problem ze zrozumieniem tytułu czy pchasz się wszędzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogo to ochodzi
ze zup nie jadasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka Stefanka
Szybko przepis -na zupe ogórkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka Stefanka
Dzięęęęęki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Fanki
Post roszczeniowy i zdziwiona braku odzewy. W realu też tak się zachowujesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poproszę jakieś pomysły na zupy na lato :) Obecnie gotuję wywar i nie mam pomysłu do dalej... pomidorowa i jarzynowa odpadają, ogórkowa też, szczwiowa była... buraczkowa też... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieczarkowa też... chłodnik i botwinka też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy ktoś podał
Pieczarkowo - serowa pieczarki, włoszczyznę, ziemiaki i kostka rosołowa :P wrzucuc na wrzatek. Doprawić solą i pieprzem. Dodać serek topiony (z szynką, lub ze szczypiorkiem lub smietankowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd się przyznać, ale ukradłam na beszczelnego i wstawiam tutaj aby mieć pod ręką, tamten temat ,,jedno-tematyczny,, pewnie zleci w odchłań... bardzo przepraszam :) nick: jedyną koperkową jaka robię ,robię ja tak :gotuje rosół najtaniej ze skrzydełek albo nóg 9mieso obieram na koniec do zupy ) ścieram marchew na tarce (jarzynówka) bo ma ładniej wygląda na talerz w tej zupie , zalewam na rosole lane kluseczki ,takie małe zgrabne i na koniec dodaje koper poszatkowany oraz czasem jak mam odrobinę słodkiej śmietanki do zabielenia (ale to czasem ) przyprawiam tylko sola i pieprzem ulubiona zupa mojego męża zaraz po pomidorowej a wygląda jak dla dzieci z przedszkola nick: ja koperkową gotuję na udku z kurczaka lub na żeberku wieprzowym,za każdym razem wychodzi pyszna Więc gotuję wywar na mięsie i na warzywach (marchewka, pietruszka), przyprawiam solą, pieprzem, dodaję listek laurowy, listek lubczyku i 2 kulki ziela angielskiego. Gdy już mięso i warzywa są miękkie, wyciągam wszystko co z wywaru (ziele i listki też), marchewkę kroję w kostkę lub ścieram na grubych oczkach na tarce, wrzucam z powrotem do zupy, dodaję dużo posiekanego koperku, gotuję jeszcze chwilę i zabielam śmietaną nick: margolka66 2 udka z kurczaka,3-4 średnie ziemniaki,2-3 marchewki,2 pietruszki,1 duży por,maleńka gałązka lubczyku.Ziemniaki pokrój w małe kosteczki,marchew,pietruszkę i pora przekrój na drobniejsze kawałki i ugotuj do miękkości,wyjmij warzywa (oprócz ziemniaków) i zmiksuj je blenderem dodając wywar.Wlej to do zupy.Dopraw do smaku solą i pieprzem.Jeśli lubisz zupy ze śmietaną to ją dodaj(kilka łyżek).Do już ugotowanej i podstudzonej zupy dodaj drobno posiekany koper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak ugotowac:
no i dobrze zrobilas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×