Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jgresawa

jakie menu we włoskiej restauracji?

Polecane posty

Gość jgresawa

Planujemy skromne przyjęcie ślubne na ok 30 osób. Takie bez oczepin, orkiestry itp. przyjęcie będzie we włoskiej restauracji ( szefem kuchni jest Włoch). Poradźcie mi jakie menu ustalić. Kuchnia włoska jest bardzo smaczna ale ja aż tak bardzo nie znam sie na tych daniach. Na pewno będziemy chcieli żeby obiad był typowo polski tzn. rosół, kotlety, surówka, ziemniaki. A potem to już typowo włosie jedzonko. Jeśli chochi o gusta kulinarne gości to są dość konserwatywne, nie chcę ich narażać ja jedzenie czegoś "dziwacznego". jak myślicie co im będzie smakowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie wloska kuchnie
pizza pasta/spagetti lazania risotto salatki tiramisu-deser lody wloskie pyszna wloska kawa (od espresso po mrozona) ale kotleta tez ci zrobia jak poprosicie:)spokojna glowa strzez sie prze frutti di mare czyli owocami morza jesli zabierasz na obiad tradycjonalistow. pozatym powinno im wszytko inne smakowac:) tez mialam przyjecie po slubne we wloskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie wloska kuchnie
pyszne sa pomidory na mozarelli lub melon z szynka,salatki z rucola ale najlepeij idz do restauracji w ktorej planujesz obiad/poczestunek i spytaj co maja w ofercie i co proponuja na taka okolicznosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×