Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie wiem juz sama nie wiem

NIe wiem juz co mam zrobic by znalezc prace

Polecane posty

Gość Nie wiem juz sama nie wiem

Nikt mnie niechce, szukam od ponad 6 m-cy, pracowalam dotychczas w dwoch duzych miedzynarodowych firmach, na pozycji asystentki dyrektora i administratora, mam wyksztalcenie ekonomiczne, znam biegle 2 jezyki do tego pare ukonczonych kursow, ECDL itd i dalej nikt mnie nie che, zaczynam panikowac, dlaczego nie moge znalezc pracy, szukam wszedzie internet, gazety, dzwonie pytam, zaczynam rozmieniac sie na drobne i boje sie ze bede musiala wziasc jakies sprzatanie, ktos mi powiedzial nie wierze ze z takim doswiadczeniem i kwalifikacjami nie mozesz znalezc pracy, nie wiem juz co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Financial Freedom
A słyszałaś może coś o kryzysie ekonomicznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak pierdziele jak taka osoba
nie potrafi znalezc pracy ... to co mnie czeka po studiach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie panie i szanowni panowie! Dalej będzie tylko gorzej. Wielokrotnie pisałem o tym i przestrzegałem. Ale moje posty kasowano i oskarżano i wciskanie kitów. Teraz wszystko się potwierdza. I za kolejne kilka miesięcy wszystkie moje \"przypowiednie\" się sprawdzą. Jakie wyjście? Trzeba wreszcie się otworzyć na nowe możliwości i nową wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem juz sama nie wiem
Glupia nie jestem, oczywiscie nie odpowiadam na takie maile, oszustow ktorzy jeszcze chca zarobic na ludzkiej tragedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FINANCIAL SRADOM
I DOBRZE :) PAMIĘTAJ ZE FOLOMEYEW ZE SWOIMI BIZNESAMI TO JUZ ZNANY OSZUST W CALYM INTERNECIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem juz sama nie wiem
LUdzie co wy robicie z tego tematu??? Spadac z tymi waszymi durnymi komentarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyleta1985
chcesz zarobić? wystarczy zalogować się na tej stronie www.polski-bux.pl/?r=nowamary i codziennie klikać w 25 reklam, zarobek gwarantowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×