Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ruda rosjanka

bardzo podoba mi sie bizuteria-kamea, kobiety co o niej myslicie?

Polecane posty

kamea jest to bizuteria z wizerunkiem kobiety, takiej z dawnych czasow. jest to elegancka bizuteria, ale te rzezby kobiet przyprawiaja mnie o zawrot glowy, i chcialabym miec taka bizuterie na sobie. jednak jestem mloda, i nie wiem jak to bedzie wygladalo. nie chce wielkich wisiorow, myslalam raczej o delikatnym wisiorku, kolczykach lub pierscionku, nie rzucajacym sie zbytnio w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturka4
Kamee były bardzo popularne i nie widzę nic złego w tym, żeby znowu takimi sie stały. Może zapoczątkujesz ładną modę? Kup sobie wisior, albo broszkę. Tylko pamiętaj: taka biżuteria zobowiązuje! Nie nadaje się do trykotowej bluzki i wycieruchów z adidasami. Raczej na popołudnie do eleganckiej bluzki z dobrej tkaniny i spódnicy. Może nareszcie dziewczyny przestaną wyglądać jak babo-chłopy, w dodatku z dziurą w nosie, gdzie wetknięty jest jakiś metalowy kolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie jestem mloda, nie ubieram sie elegancko, ale nie wygladam tez jak z bazaru. chcialabym, zeby kamea sluzyla mi tez jako codzienna bizuteria, bo uwielbiam na nia patrzec, zastanawiam sie wlansie, jak bede wygladac z taka buziteria:O wlansie przegladam allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra kamea niby elegancka
ale czy tego przypadkiem nie nosiły w dawnych czasach kobiety z burdelu ? Kiedyś coś takiego usłyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie duzy wisiorek pasowalb
tobie najbardziej skoro jestes moloda i do tego absolutnie zadnych innych dodatkow, zadnych kolczykow ani bransoletek. jak chcesz bardziej casual to kup sobie kamee w srebrze i nos na rzemyku fakt ze o t-shircie zapomnij ale jeansy - eleganckie- czemu nie. tylko bluzke koniecznie elegancka z doskonalego materialu z dekoldem odkruwajacym ciut ramiona - BYLE NIE W SEREK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie duzy wisiorek pasowalb
ta z allegro wyglada wybitnie tandetnie - jak juz chcesz kamee to lepiej zainwestuj a nie takie g - bo caly efekt do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość major1
Rzeczywiście, ta druga jest bardzo ładna. I wcale nie jest taka duża jako broszka lub wisior. Małe nie oddają precyzyjnie rysów i wyglądają tandetnie. Moim zdaniem możesz ją nosić tylko do eleganckich strojów (i to jednokolorowych lub w drobne paseczki, prążki). Jeżeli chodzi ci tylko o "patrzenie" - kup sobie mały pierścionek. Jak ci się sprawdzi - dobierzesz coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem ta druga nie wyglada tandetnie, duzo tu gowna na allegro, spokojnie, nie bede nosila obciachu. to prawda,ze te wieksze sa bardzo szczegolowe i to jets sliczne. tak, chyba sie zdecyduje na pierscionek, bedzie najbardziej odpowiedni dla mnie i moze czesciej bede mogla go nalozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie duzy wisiorek pasowalb
rosjanko uwierz mi obie wygladaja bardzo tandetnie nie pisze tego zlosliie ale jesli ktos zna sie na bizuteri od razu powie ci ze to jest po prostu paskudne. mowie ci doloz 100 i kup srebrna u jubilera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama kameowa
Ja noszę kamee. Bluzka na stójce lub z kolnierzykiem zapietym pod szyje i kamea pod samą szyją. Ale ja się wogole ubieram charakterystycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×