Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość miraabelka

wstydzicie sie nagosci przed wlasnymi rodzicami?

Polecane posty

Gość miraabelka

krepujecie sie ich albo oni was czy nie macie raczej z tym problemu? ja jestem dziewczyną, więc naturalne jest, że ojca zaczelam wstydzic się juz bedac dzieckiem, jesli chodzi o matke to w sumie wiem, że niby sie wstydzic nie powinnam, ale się wstydzę i zamykam w lazience kiedy sie kapie lub zalatwiam, zeby nie weszla, natomiast moja mama kompletnie mnie sie nie krepuje, normalnie po kapieli chodzi po domu gola, a gdy sie np. kąpie i ja w tym czasie na chwilę wejde do łazienki np. po jakiś krem czy coś, to ona nawet nie wstydzie się myć przy mnie intymnych czesci swojego ciala... ale ja glupio sie czuje, z jednej strony wiem, że to normalne, ale z drugiej strony to ehh... już sama nie wiem, a jak jest z tym u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witnikowa
nagosc to prywatna sprawa ja sie wstydze i huj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja to nawet z erekcją
Latam nago przed mamusią :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie byłaś
w tej saunie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fzdbxhxngfx
ja mam dokładnie tak samo, normalna jesteś :) przed chłopakiem mogę latać goluska jak mnie Pan Bóg stworzyl, a przy matce to nawet w staniku się wstydze pokazać. jak się w łazience czasami zapomnę zamknąc i matka wejdzie, to krzyczę: ZAJĘTEEEE!!!!!!! a matka włazi bez ceregieli, tak dziwnie jeszcze popatrzy i mówi: o jejku, żebyś się nie spaliła ze wstydu... i jeszcze czasami ma do mnie żal, że sie jej wstydzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miraabelka
cieszę się, że nie jestem sama, bo zawsze jak się krępuję np.przebrać czy przy bliższej rodzinie czy przy samej matce to zawsze słyszę opinie: a czego ty się wstydzisz? itp. wnerwia mnie takie coś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulamaniula
bazienka (po_prostu_ja@go2.pl) przedwczoraj kapalam sie nago w morzu ze znajomymi, nie wszyscy byli rozebrani wczoraj bylam w saunie tam sie ogolnie prawie caly czas nago lata-------------------------->ŚWINIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:D:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sder
a ja chętnie pokazuje jajca mojej siostrze bo wiem że ja to podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierniiczka
mam tak samo jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleenii
moja matka też mnie się nie wstydzi, ja za to jej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek 1973
To indywidualna sprawa kazdego z nas. Dla mnie nagosc przed innymi to forma wolnosci w ubranej cywilizacji, pewnej normalnosci i przyjecia swiata takim, jakim jest. Ucze sie szacunku i tolerancji dla siebie i innych. Ciesze sie ze moge byc nago wsrod innych, czuje sie integralna czescia naturalnego porzadku swiata. Bo jak kapali sie ludzie zanim wymyslono stroje kapielowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2017 o 11:43, Gość Jacek 1973 napisał:

To indywidualna sprawa kazdego z nas. Dla mnie nagosc przed innymi to forma wolnosci w ubranej cywilizacji, pewnej normalnosci i przyjecia swiata takim, jakim jest. Ucze sie szacunku i tolerancji dla siebie i innych. Ciesze sie ze moge byc nago wsrod innych, czuje sie integralna czescia naturalnego porzadku swiata. Bo jak kapali sie ludzie zanim wymyslono stroje kapielowe?

dokladnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×