Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelinkasc

obwisle piersi

Polecane posty

Gość ewelinkasc

Witam mam pewnien problem z piersiami. od roku strasznie mi urosły w lato 2008r. miałam rozmiar staniczka 75A a momentalnie mi urosly i teraz mam 85C i straszne mam juz piersi. mam 18 lat. podczas kochania sie z moim chłopakiem aż wstyd mi sie przsed nim rozebrać bo mnie to krępuje a tym bardziej jak on je pieści;( Powiedzcie mi co moge zrobic bym miała jędrne piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkasc
bardzo prosze o odpowiedz to dla mnie bardzo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betanna
Nie jest powiedziane ,że i biust podczas odchudzania się zmniejszy ,choć oczywiście może tak być.Na pewno możesz go ujędrnić dobrymi preparatami na pojędrnienie biustu.Najlepiej pytaj w aptece,ja nie używałam ,więc nie mogę polecić żadnego konkretnego.Ale jest tego dużo na rynku.Jak stosuje się regularnie to pomagają.Może ktoś poleci coś konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betanna
A może bierzesz hormony i to po nich.Jak ja kiedys zażywałam pigułek to miałam właśnie duży biust i biodra dlatego też zmieniłam środki antykonc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkasc
aha dobrze pójde więc do apteki i cos załatwie a znacie jakies jeszcze inne metody na ujędrnienie biustu?? np.domowe sposoby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masaż Kasi Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkasc
biore tabletki anty.-novynette. a wcześniej brałam inne i po nich tak zgróbłam. ale pani doktor mi je zmieniła ale teraz nie umiem sobie z nimi poradzic;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betanna
Są jakieś ćwiczenia ,ale to już musisz poszperac w necie .Wiem,że kiedyś coś takiego było,nawet były z obrazkami.Ponoć tez dobrze robi napinanie piersi podczas wdechu ,utrzymanie przez kilka sekund i wydech .Ale fachowcem nie jestem tylko w jakiejś gazetce czytałam ,że to ujędrnia. Jeśli jednak bierzesz tabletki antykoncepcyjne to znaczyłoby ,że najprawdopodobniej sa źle dobrane do ciebie i należy je zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masaż Kasi Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betanna
Bo tak naprawdę to zanim przepisze się dziewczynie tabletki to powinno się najpierw określić jej poziom hormonów(przez badanie krwi)i dopiero potem dobrac odpowiednie.Niestety nasi rodzimi lekarze rzadko to robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkasc
a no tez fakt. Zgadzam się z toba całkowicie. a ten masarz kasi to niby co to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betanna
Nie chcę cię straszyć ,ale jak się już roztyje po hormonach to trudno to zrzucić.Najlepiej byłoby gdybyś zrezygnowała z hormonów zupełnie skoro tak na ciebie wpływają i zastosowała coś innego.Trudno powiedziec jednak co ,bo spiralki młodym dziewczynom się nie zaleca ,plasterki są drogie ,a prezerwatywa nie zawsze pod ręką.Powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkasc
dziekuje ci bardzo za pomoc. A ja teraz zaczynam poszukiwania w necie nad jakimiś ćwiczeniami i preparatami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkasc
A z hormonów niestety nie moge zrezygnowac:( bo jak stosowaliśmy prezerwatywy to niestety ale była bym juz w ciązy a tego nie chce bo jestem za młoda a juz nie raz nam pekła cale szczęscie ze to były dni niepłodne bo nie wiadomo co by teraz było. Na plastry mnie niestety nie stac;( A tabletki to jedyne rozwiązanie bo są p[odobno najskuteczniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betanna
Firma Pharmaceris ma dobre preparaty na rozstępy o nazwie tocoreduct forte ,naprawdę działają .Więc może na biust też coś skutecznego mają .I tą wypowiedzią wyczerpałam swą wiedzę w tym temacie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkasc
aha oki wielkie dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×