Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cholernie głupie pytanie

żałujecie czegoś?

Polecane posty

Gość cholernie głupie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wszyscy wiemy, że czujesz sie bardzo pokrzywdzony przez los, kraj, prawo, ludzi i całokształt przez to, że musisz utrzymywac własne dziecko, ale taka karma :) Myślisz, ze jakbyś się urodził w Laosie albo innym Meksyku, to byłoby Ci lepiej w życiu? Nie sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak fajnie ze już wszyscy wszystko wiecie :D To oszczędzę energii na opowiadanie swojej legendy. Ewa33 jeśli ogladałaś programy Cejrowskiego z Meksyku to dobrze wiesz że w Meksyku lepiej :) Ale wolałbym się urodzić w UK albo USA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzają mnie zacofane poglądy Cejrowskiego i dlatego nie oglądam jego programów. Tyle juz sie tu wszędzie naprodukowałeś, jaki to jesteś poszkodowany przez los, że trudno tego nie wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem ile się naprodukowałaś na cafeterii pani Ewo bo jesteś strasznie nieciekawa więc nie zadałem sobie trudu żeby popatrzyć co masz do powiedzenia w innych topikach bo zakładam ze nic podobnie jak w tym :):):) http://alime.pl/forum/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
I znowu brak wywazenia. Z jednej strony mamy zacietrzewione matki-Polki, bredzace o swietosci zwiazku i trzymające chłopa byle jakiego byle był, widzące zło w innych kobietach tylko, bo on biedaczek dłał sie zbałamucić, a z drugiej - męską odmiane tych bab, czyli alimepl. Bo wszytkie baby to złe kobety chcące oskubac biednego faceta itd. (nie weszlam i nie wejdę na ten blog, wystarczy ta zajadłosc, która pokazałeś na kafe) A teraz odpowiadam na temat: tka, załuję, ze wyszłam za mąż za tego własnie faceta. Zły wybor. Ale wiem, że nie wszyscy są tacy. A z moim szczęściem do meżczyz, to powinnam sobie tylko zrobic dzieci i się nie wiązać. Bo dzieci mam swietne i nie wyobrazam sobie innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
sorry za literówki, jakas słaba jestem i nie dociskam lawiszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednym słowem narobiłaś sobie dzieci wiedząc że z facetami Ci nie wychodzi i że przyjdzie Ci żyć samotnie. A teraz ciągasz facetów o alimenty chociaż na pieniądzach Ci nie zależy, ale przecież dzieci muszą jeść :D Jednym słowem chory standard polskiej baby (zwanej czasem Matka Polka), która ma ze sobą problemy emocjonalne i ekonomiczne, która dzieci używa w charakterze lekarstwa na swoją głupotę i swoje lęki, a facetów w charakterze funduszy alimentacyjnego i funduszu zdrowia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cześć rozpłodowcu
nie płacący na swoje młode co tam u ciebie ? produkujesz następne z jakąś chorą psychicznie samiczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
Co ty pierdolisz??????? mam 2 dzieci, jestem je w stanie utrzymać sama, w dodatku przez jakis czas utrzymywałam bezrobotengo meża. :O Wiesz co? Módl sie o zdrowie fizyczne, bo o psychiczne to juz chyba za późno dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>> "o cześć rozpłodowcu" napisała: nie płacący na swoje młode co tam u ciebie ? produkujesz następne z jakąś chorą psychicznie samiczką?" odpowiadam >>>Takie pytanioodpowiedzi to durnowate prowokacje. Skąd posiadasz informacje ze w ogóle mam jakieś dzieci i że nie dbam o ich byt? powiem Ci skąd :D:D:D Masz w swojej mózgoczaszce parę poniewierających się po kątach schematów do których z uporem maniaka starasz się dopasować to co widzisz. Niestety to co widzisz zawsze Cie przerasta. Dlatego zawsze już będziesz sama a Twoje dzieci kiedyś będą się Ciebie wstydzić, albo też bedą miały mózgi jak grzechotki z kilkoma głośnymi schematami w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cześć rozpłodowcu
pudło rozpłodowcu... jestem samcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>> "a dlaczego zaraz" napisała: Co ty pie**olisz??????? mam 2 dzieci, jestem je w stanie utrzymać sama, w dodatku przez jakis czas utrzymywałam bezrobotengo meża. Wiesz co? Módl sie o zdrowie fizyczne, bo o psychiczne to już chyba za późno dla ciebie. odpowiadam>>>> Jesteś w stanie swoje dzieci utrzymać sama ale uważasz że facet którego pozbawiłaś dzieci ma obowiązek je utrzymywać i jeszcze Ciebie na dodatek prawda:D Typowa Matka Polka, która w życiu by się nie zamieniła ze swoim facetem, nie oddała by mu dzieci i nie zgodziła płacić alimentów. Dlaczego? Bo jest za głupia żeby w ogóle umieć wyobrazić sobie taką sytuację. Mówi że przez jakiś czas utrzymywała bezrobotnego męża :D hehehe Jak facet utrzymuje bezrobotną żonę to się nazywa że ma niepracującą żonę zajmującą sie domem i dziećmi. Odwrotna sytuacja to powód do rozstania :D Czyż to nie dowód na to że feminazistki kwalifikują się do odstrzału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FINEZJA 24
DODAM BEZDZIETNA JESZCZE Ty człowieku chory jesteś, taka nienawiść w stosunku do kobiet i takie podejście do życia grożą Ci zawałem ale fakt, to może być dobry sposób na opuszczenie tego podłego dla Ciebie świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>> "FINEZJA 24" napisałą: DODAM BEZDZIETNA JESZCZE Ty człowieku chory jesteś, taka nienawiść w stosunku do kobiet i takie podejście do życia grożą Ci zawałem ale fakt, to może być dobry sposób na opuszczenie tego podłego dla Ciebie świata odpowiadam >>>> Droga Finezjo myli Ci się nienawiść z miłością. Pawdopodobnie jesteś dyslektyczką. Taka wada neuronów wymaga sporo wysiłku ale jest do pokonania. Warto to zrobić dla siebie i swoich przyszłych dzieci. Warto nauczyć sie odróżniać kiedy mężczyzna robi coś z miłości a kiedy z nienawiści. W innyęte z nienawiści ot i nieszczęście gotowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FINEZJA 24
Tak, tak Skarbie, ale uważaj, bo u Ciebie zauważyłam pierwsze symptomy :D . Problemy z rozróżnianiem uczuć są trudniejsze do zdiagnozowania niż problemy z pisanieniem i wyrażniem myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co zauważyłaś to problem silnika tego forum drogie dziecko no ale dobrze ze już coś zauważasz. U dyslektyków to spory sukces wiem bo sam jestem dyslektykiem i musiałem wiele pracy włożyć żeby zmniejszyć ilość błędów ortograficznych o 2 rzędy wielkości No ale wróćmy do miłości :) Postaraj się żeby Twoje dzieci przyszły na świad z jej powodu a nie z powodu nieumiejetności rozróznienia miłosci od nienawiści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale głodne kawałki.... ja to się mówi tu, na kafe - zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
jeszcze raz, co ty pierdolisz człowieku????!!!! Utrzymuję się sama, kretynie do n-tej potegi, dzieci mam juz prwaie samodzielne i siedzę z tym nieudacznikiem w imię chorego poczucia obowiązku. Więc mi tu nie pierdol, debilu!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
Ufff, tak w zwiazku z tematem: żałuję ze dałam się debilowi sprowokowac. :D Nic to, nastepny samiec debil który jakos tam zaistniał w moim świecie, na szczęscie na krótko. A to, ze mi podniósł ciśnienie, to dobrze, bo mam za niskie zawsze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×