Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to jest suknia ślubna

piwo na weselu

Polecane posty

Gość to jest suknia ślubna

co o tym sadzicie, u mnie beda osoby co tylko pija piwo i zdecydowalam ze kupilam piwo no i zeby gosci nie czuli sie gorsi , piwo bedzie stalo na stolach w malych butelkach teraz mam tylko problem ile kupic tego piwa no i jakiej firmy najlepiej czy ktos z was tez mial piwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez z pewnoscia bedzie piwo. Ostatnio jak byłam na weselu to przy wyjściu koło stołu wiejskiego była normalnie beczka i nalewak. Chyba Heineken był. Było gorąco więc ludzie pili sobie spokojnie na tarasie. Myśle, że piwo przy stołach to gorszy pomysł bo będzie duży burdel z butelkami, ktoś otworzy piwo i zostawi.. a tak każdy naleje sobie ile będzie chciał. A jakie piwo polecam? Heh. To chyba zależy od indywidualnych upodobań. Lech zielony jest dość popularny, tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bylo piwo w barze na zamowienei ale neizbyt dobzre sie to skonczylo jak niektorzy jzu pod wplywem pomieszali, m.in dlatego nie bylo na stolach zeby wszysyc nie wpadli na taki pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiiiiiii
ja tez kiiedys bylam na weselu gdzie byla beczka i ludzie sami sobie nalewali, bardzo fajny pomysl i kazdemu przypadl do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja będe miała beczkę piwa
i będe miała piasta. bo ja dolnoślązaczka;) z butelkami to zły pomysł...co będziesz kazdego pytała na jakie ma ochotę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pomysł z piwem, byłam na takim weselu i wszyscy byli grzeczni. minus, że na poprawinach zabrakło (beczka to była), ale już na końcówce a rodziny z tej samej wsi, wszyscy się znali więc obrabiania dupy nie było ;) i jeszcze mnie cieszy, jak jest wino, bo wolę to od wódki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może kup takie w beczkach 5 litrowych i postaw gdzieś w rogu sali i niech sobie każdy nalewa :) czasem sa robione taki kąciki wiejskie to można tam postawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest suknia ślubna
ale jest problem bo ta osoba nawet nie chciala przyjsc na wesele no bo nie pije wodki , mial on kiedys wypadek i juz z tego powodu czuje sie zle , a nie chce zeby stalo tylko przy nim piwo zeby sie jeszcze gorzej nie czyl ze jest jakims odmiencem dlatego myslalam ze co iles miejsc bedzie stalo kilka malych butelek piwa nie wiem juz sama przy wiejskim stole bedzie stalo wino i bimber a o piwie myslalam o heinekenie czy jakos tak to sie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na tym samym stole obok wina postaw oto piwo w nalewaczu. pewnie inni też się skuszą, nie ma tak, żeby na całym weselu tylko jeden piwo lubił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
kup jakies tanie, trzymaj na zapleczu niech kelner roznosi tym co zamowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liloczka
ja miałam wódkę i piwo Tyskie - i szczerz powiem że poszło na 60 osób 5 skrzynek piwa czyli 100 butelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majóweczka_majowaaa
u mnie na 130 osób poszło około 40 - 50 litrów piwa przez dwa dni wesela. Kupiliśmy kege 50 litrową. Z tym że u mnie było dużo osób które piły tylko piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majóweczka_majowaaa
mała poprawka * jeden dzień wesela + poprawiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...piwko???dobre,dobre,fajne..na weselu.Ostatnio to normalka i dobry obyczaj na weselach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonaW
U mnie na poprawinach było Noteckie w trzech smakach w butelkach bączkach. Rewelacyjnie goście do tego podeszli, aż żałowałam że na weselu była tylko wódka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostraN
Fajny pomysł, jako miłośniczka Gniewosza bardzo bym się ucieszyła gdyby był on na siostry weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to dobry pomysł, żeby goście mieli jakiś wybór, bo w końcu nie każdy przepada za wódką. U nas na weselu też będzie piwo, ale z Browaru Grybów http://pilsweizer.com/. Można u nich zamówić regionalne piwo beczkowe. Nie raz już próbowaliśmy piwa od nich i myślę, że na takiej eleganckiej imprezie powinno się sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas na weselu było piwo z Browar Gentleman (www.browargentleman.pl). Piwo pierwsza klasa, wszyscy goście byli zachwyceni. Browar przyjechał z całym rollbarem i polewał piwo dla gości. Super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wie ktoś gdzie w Gdyni lub okolicach mogę kupić 2 beczki piwa i wynająć nalewak na wesele i poprawiny. Znajomi mówią ze może być problem, bo trzeba mieć koncesje żeby kupić piwo w hurtowni. Czy tak na pewno jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie z pewnością będzie piwo bo ja, mąż i wiele znajomych jest piwoszami a i duża część rodziny lubi. Wesele powinno być dopasowane do gustów pary młodej i gości, nie widzę w tym nic zdrożnego. Postawię na takie trochę lepsze piwa, rzemeślnicze, regionalne. Bardzo lubię piwa z Grybowa i na ich stronie widzę na przykład http://pilsweizer.com/strefa-piwosza/ takie Aloesowe z Miodem :O Nigdy takiego nie piłam więc bardzo chętnie bym spróbowała w tym wyjątkowym dniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajny pomysł, nie każdy lubi wódke, więc uwazam, że świetnie sie piwo sprawdza, szczególnie, jak się robi je samemu. Tutaj są wszelkie dodatki potrzebne do piwa https://esencjesmaku.pl/ my zrobilismy wlaśnie sami. Super wyszło, bardzo smacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam, że fajnie jest zrobić dobre piwo samemu, my robiliśmy pszeniczne i naprawdę świetnie się stało, kupiliśmy wszystko https://esencjesmaku.pl/ bardzo dobre ceny i świetna jakosć. Polecam jak najbardziej, duża satysfakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×