Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prawiczek z wiarą

czy 22 letni chłopak bez prawa jazdy ma szanse na miłość?

Polecane posty

Gość deski i geje sie odezwalyy
biedny bo pealuje w deszczu i samochody na niego chlapio !! ale idiota nie potrafi zrozumiec tyekstu prostego . nazryj sie gwona swojego psa moze w ziarnach mondrosc zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiesz, spotkałam się z ludźmi, którzy nie mieli prawka ani samochodu, bo uważali, że to NIEEKOLOGICZNE jeździć samochodem " jak sie jest ciotą bez samochodu i prawka, to trzeba sobie jakąś ideologie do tego dorobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deski i geje sie odezwalyy
biedny to nie znaczy ze ma rower za 50 zl tylko ze musi pealowac w niesprzyajoncych warunkach atmosferycznych- deszcz, burza, grad, upal, burza piaskowa itp. dlatego rower to nie takie ajwaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deski i geje sie odezwalyy
i co am taki 40 letni kciukowy konkubent mowic? bez pracy, domu, perspektyw tylko z parom rolek i rowerkiem musi grac ekologa. nie stac go na jedzenie to pewnie sciemna ze jest weganem i zre trawe ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopie chwyć słownik, bo ręce cycki opadają, potem sie odzywaj. o ekologii też ktoś inny pisał, no ale masz racje, nie mamy ani pracy ani domu, a posty telepatycznie wysyłam;:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dziewczyny tego nie wymagaja, wola kogos z prawkiem, tyle w temacie, pozbadz sie kompleksu i zdaj prawko proste, moja siostra operacje przeszla zeby nie miec kompleksu a ty prawka zrobic nie mozesz, nie chcialabym z toba byc, gdyz sama mam prawko i tez nie bylo latwo zdac, facet ktory nie podołał jest gorszy niz ja a ja szukam faceta a nie cipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
LOL. To nawet taki ktoś jak ja ma prawko. Zrobiłem na 18-tkę a ty 22 i nic?! BNB to się nie dziwię bo on się boi samochodów nie mówiąc o wyjściu na ulicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deski i geje sie odezwalyy
kcka zolcia zalala bo zle wykalkulowala myslala ze jak da dupska w wieku 15 lat staremmu 50 leatkowi to sie ustawi na reszte zycia a tu a ni pracy ani mieszkania jak chcom na wakacje pojechac to on bedaluje a ona na rurze cipsko se obija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno dla wielu ludzi ekologia jest wymówką, ale jest też sporo takich, którzy twierdzą tak zupełnie serio. Nie oszukujmy się - zdać prawko i kupic samochód w naszych czasach to nie jest taka ogormna trudność, więc uważam, że jak ktoś nie ma to nie musi znaczyć,m że jest ciotą, może jest w tym dla tej osoby NAPRAWDĘ jakaś ideologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deski i geje sie odezwalyy
zapatrzalem sie na ciebie i twoja ubogosc moralno chyba mnie pzreszylo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chcę zobaczyć
nie bierzecie pod uwagę jeszcze jednej istotnej kwestii są ludzie, nie tylko kobiety, również i meżczyźni, którzy nie nadają się do prowadzenia samochodu mają kiepską koordynację, kiepski refleks i nigdy nie będą przyzwoitymi kierowcami więc lepiej aby taki nie miał prawa jazdy na ulicach jest wielu kiepskich kierowców, którzy są zalęknieni i jeżdżą bezmyślnie stwarzając zagrożenie nie mniejsze od tzw piratów drogowych, którzy akurat lęku nie czują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deski i geje sie odezwalyy
tu wyzej masz racje, dlatego tacy ludzie jezdza komunikacja miejska, metrami, kolejami ale nie pchajo sie na zatloczone ulice rowerem zeby sie nacpac spalinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" zdać prawko i kupic samochód w naszych czasach to nie jest taka ogormna trudność, więc uważam, że jak ktoś nie ma to nie musi znaczyć" dla niektorych wziąć prysznic rano i wieczorem oraz umyć zęby to jest problem, wiec gwarantuje Ci, ze wymienione przez Ciebie czynnosci też nimi są... oczywiscie tez znam doskonale wytłumaczonych ludzi, ktorzy tak długo powtarzaja swoje durne tłumaczenia, ze juz sami pewnie w nie uwierzyli, ale nikt nie zmusi mnie do tego, bym wierzył w te głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deski i geje sie odezwalyy
mnie rozwala twoje imie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą nie wiem czym się ekscytujecie :D przecież temat założył prawiczek z wiarą znany kafeteryjny prowokator... więc pewnie ma na celu pokazanie jego moralnej wyższości nad kobietami :D w końcu on nie ma prawa jazdy ale chce kochać kobiety a one złe nie chcą z tego powodu nawet na niego napluć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deski i geje sie odezwalyy - ale to nie moje imię ;] nick niekoniecznie musi być Twoim imieniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 30 i nie mam i nie
zamierzam miec dopoki, dopoty kultura jazdy w pOlsce nie bedzie taka jak na zachodzie czyli najprawdopodobniej nigdy... komunikacja miejska to tez dobre rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×