Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prawiczek z wiarą

czy 22 letni chłopak bez prawa jazdy ma szanse na miłość?

Polecane posty

Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjaa
ja czemu nie masz?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ma prawo jazdy do miłości? :) Ja szczególnie nie przejmowałam się samochodem, ehh, te gorące chwile w PKP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodypelikan
kup se bilet miesieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chłopak tez nie ma prawka i jakogoś znalazł miłość :) tylko materialisty patrza na to czy masz prawko jaki samochod itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierofca rajdowca
prawo jazdy zrobilem z zamknietymi oczami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no już nie mogę
No i wpieprz pewnie dostaniesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak. mój 38 letni nawet prawka nie ma. ale za to jak na rolkach śmiga:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prettylikeme
Facet bez prawa jazdy to nieudacznik, ale niektóre dziewczyny wybierają nieudaczników, bo lubią sie nimi opiekować albo wierza, że bedzie wierny, gdyż żadna inna na taką ofiarę losu nie poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prettylikeme zachowaj te swoje ,,mądrości'' dla siebie a jak patrzysz na faceta przez pryzmat auta, to współczuję. jak ci zależy, to może sama sobie auto kup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś prawiczkiem.w tych czasach to też dziwactwo:) ja pod tym względem jestem normalna, nie byłabym, gdybym wymagała od faceta auta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prettylikeme
Kciukiem-współczuję i ubolewam, będziesz miała w życiu ciężko z takim facetem, wspomnisz kiedyś moje słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie ma auta:D:D zajebiście. durne babsko. wybacz, wolę rowerem jeździć niż autem, przynajmniej mi tyłek nie urośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bynajmniej aczkolwiek itp
kuo se hulajnoge^^:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"e Ty masz przynajmniej poczucie humoru. \" w którym miejscu? :O no nie dość, że nie mam prawko to nie mam teżpracy i do żasdnej sienie nadaje to dopiero porażka i brak atrkacyjności więc nei masz na co narzekać i po co prowokowaźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to trochę dziwne, że dorosły facet może nie mieć prawa jazdy,ale ja dorastałam w "mobilnej" rodzinie i miałam "mobilnych" znajomych :p a prawko czasem naprawdę się przydaje, nie dla kogoś ale dla samego siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeżeli nie stać cię na
samochód, oc, a do pracy masz 12 minut autobusem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deski i geje sie odezwalyy
hahaha rower oj kcik kciuk, uwielbiam sie smaic jak deszcz pada i jedzie taki biedny rowerzysta i wszystkie samochody go chlapio ehehhehe twoj stary dziadek czerwonowlosy tez taki jest ale czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdfg
biedny rowerzysta?Niektore rowery sa drozsze niz twoj Polonez za 600 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, spotkałam się z ludźmi, którzy nie mieli prawka ani samochodu, bo uważali, że to NIEEKOLOGICZNE jeździć samochodem -krótkie trasy rower, dłuższe autobus lub pociąg (wystarczy policzyć ile osób mieści się w samochodzie, gdy często jedzie sama jedna osoba, a ile w autobusie i co jest bardziej sprzyjające naszemu i tak zatrutemu środowisku). I ja mam do takich ludzi szacunek, bo mnie by się nie chciało i planuję zakup samochodu w najbliższym czasie. Poza tym nie prawko świadczy o człowieku, to jest taki....DODATEK. Ciężko cokolwiek ważnego od tego uzależniać...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×