Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OLiViA_venus

Chwila wróżb dla chętnych!cz.2

Polecane posty

Gość xxx555
Oliwka:)Blagam :)Co widzisz dla mnie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja .......
Ojj ... to nie wiem .. strach się bać .. chyba nie do Tomka? Bo tego sobie nie wyobrażam ... Chyba wolę wzdychać do niego na odległość .... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prossze i ja
Prosze powroz tez mojemu zwiazkowi pisalam juz do 3 wrozek tu na forum ale wszedzie jest strasznie zamieszanie Justyna 05.10.1989 Przemek 17.08.1989 Czy razem spedzimy wspolne zycie? co nas czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina 14.02.1986
Moje pytanie: KIEDY WYJDĘ ZA MĄŻ I KIEDY POJAWI SIĘ DZIECKO????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie mam przy sobie łańcuszka...myslę że w domu spróbuję... rozumiem że jak zatoczy kółko to oznacza dziewczynkę ? Ale co to oznacza że nie mozesz mi powróżyć?? To dobrze ? To oznacza że będę miała szczęście? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, martwię się teraz, bo w sumie nie wiem co tam zobaczyłaś. Może nie chcesz mnie martwić czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) co muszę napisać żebyś mi powróżyła :)? data mojego urodzenia 12.06.1987 , mój partner 17.12.1983. chciałabym wiedzieć czy to ten facet i czy będę miała dzieci jeśli tak to kiedy:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tym razem, uda mi sie. bardzo prosze o wrozbe.. kiedy moj chlopak mi sie oswiadczy? czy zmienie prace w najblizszej przyszlosci? co ze zdrowiem.. Kasia 22.04.1985 Marcin 22.09.1983 czy mozesz cos powiedziec o naszym zwiazku?? bardzo prosze o wrozbe i dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana123
a może mi ktos powróży ?30-041975 mąz 27-07-1974 bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana123
venus powrózysz mi ,prosze moge ci zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana123
imiona Agata Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"karolla8787 " dziecko widze jedno nie wiem kiedy! a mezczyzna ten cie zdradzi! duzo cierpienia przez niego cie czeka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hozelka" na temat dzicka poprostu nic nie widze! a co do finansow to narazie pozostanie stabilnie..tak jak jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kafelalalalala" ze zdrowiem raz lepiej raz gorzej ale nic powaznego! zwiazek tworzycie udany ale jak narazie nic frmalnego sie nie szykuje! i nie bedziesz z tego powodu usatysfakcjonowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to dobrze bo się przestraszyłam że coś nie tak.a słuchaj,ja też mogę tym wahadełkiem łańcuszkowym powróżyć? sprawdzisz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" zalamana123" prowadze platne sesje ale nie na forum! I nie wiem czy Tobie akurat napewno to potzrebna! zastanow sie! zagladajac w twoj zwiazek nie widze szczescia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hozelka" tak zrob wahadelko! podczas sesji zawsze robie je osobom ktorym karty nie pokazuja nic w sferze dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana123
bardzo cie prosze ,niee wiem gdzie sie znajdujesz ja mieszkam w małym miescie ,jestem na rozstaju nie wiem co mam zrobic moze telefonicznie,a zapłace ci przelewem prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu nie wrozysz wszystkim
dziewczynom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spa
06.03.1986-czy w najblizszym czasie zajde w ciaze,czy bede musiala jeszcze poczekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bujało się w poprzek, a na końcu w kółko i stanęło tak samo z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Olivio Anna, 16.02.1986 Czy w najbliższym czasie uda mi się wreszcie znaleść prace? I jeszcze jedno: czy stan mojego zdrowia polepszy się czy będzie znów się pogarszał. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za czas poświęcony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zalamana123" wroze w krakowie! badz tutaj dzisiaj wieczorem kolo godz.20 wejde specjalnie zeby dac Ci znac kiedy mozemy indywidualnie porozmawiac! Ale nie wezme od Ciebie pieniedzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana123
dzieki bardzo naprawde mi zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×