Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OLiViA_venus

Chwila wróżb dla chętnych!cz.2

Polecane posty

Proszę o wróżbę :) To był tylko przelotny flirt, nic poważnego, ale nie mogę o nim jakoś zapomnieć... czy on coś jeszcze do mnie czuje? czy o mnie myśli? czy odnowimy kontakty? czy to ja powinnam wyjść z inicjatywą? Marcin 09.01.1986, Kaśka 1980.03.06 z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr90
moge rowniez prosic? piotr 22.11.1990 kiedy poznam miłosc mojego zycia? czy wroce do byłej dziewczyny? czy wyjade na stełe za granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze wzgledu na dużą ilość chętnych i wile zglaszanych podszywek odpowiedac bede na posty tylko zaczernionych! z malymi wyjatkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"redbunny" Mysli o Tobie ale nic do Ciebie nie czuje! Nie odnowicie kontaktu i nie powinnas wychodzic z inicjatywa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ruda_na_wysokich_obcasach" To zdecydowanie ON ale ma ciezki charakter i nie czujesz sie jak narazie swobodnie! Nie martw sie jednak gdyz to wszytko sie zmieni! macie pisana dobra przyszlosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
ja też popro osze o wróżbe Monika ur. 230.07.87 Tomek ur. 05.08.86 kiedy bedziemymieć dzidzię i jak nam sie ułoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 333
3.2.92 co bedzie z moja nauką?na co mam uważac? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja: 29.09.1989 on:29.06.1986 czy bedziemy razem jesli tak to kiedy wyjde za mąż i kiedy pojawi sie dziecko? czy bedziemy mieszkać w polsce czy zagranica? jesli tak tto kiedy wyjedziemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 333
zapomiaalm o imieniu kaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podałam złą date Agata: 29.09.1989 Piotrek 29.05.1986 czy bedziemy szczesliwi? kiedy wyjde za mąż ? kiedy pojaki sie dziecko? czy bedziemy mieszkać zagranica? jesli tak to kiedy wyjedziemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 19.11.1975
Witaj OLiViO !!!! Piszesz że wszystkie problemy miną a mi wciąż po głowie chodzi że mąż mnie zdradza :( Czy mam się tego obawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwio,rozmawiałam z kims komu Twoja wrózba trafiła w samo sedno dlatego pisze raz jeszcze......mi przepowiedziałas dziecko "na juz" ale chciałabym zapytac jeszcze ogólnie nasza przyszłosc... natalia 30.11.1983 Łukasz 20.03.1985 z góry dziekuje i cały czas mam nadzieje ze Twoja poprzednia wrózba sie spełni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania 10.06.85 bardzo proszę powiedz czy dobrym pomysłem jest zmiana pracy za jakis czas?? i kiedy pojawi sie pierwsze dziecko?? czy długo po ślubie będziemy na nie czekać?? i czy moja przyjaźń z grzegorzem styczeń 76 przetrwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kluseczka 27" typowy zwiazek raz klotnie a raz sielanka! czesto masz dosyc ale jest to mezczyzna warty uwagi i trzymania przy sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafelalalalala
a czy moge jeszcze dowiedziec sie czy w najblizszym czasie zmienie prace, oraz kiedy moge doczekac sie oswiadczyn. Kasia 22.04.1985 bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze cie! powroż mi... pragne nawet zeby to była bardzo krótka wróżba. jeszcze nigdy nikt mi nie wróżył:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Olivio :) , powiedz mi jeszcze czy widzisz u mnie dzieci (i kiedy ? ) przypomne imie i date Agnieszka 16.11.1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nonsense89" w waszym zwiazku szczescie do pojecie wzgledne! Jesli bedzie jakis wyjazd to za jego namowa! Calkiem prawdopodobne ze to Twoj zyciowy partner ale slubu nie widze! byc moze nie dlatego ze go nie bedzie ale poprostu jest to odlegla data!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 22
hej! prosze o wrozbe... jak wiekszosc tutaj bedzie to pytanie o zwiazek... ktory zaczyna sie sypac, bo chyba juz za dlugo jestesmy razem... powiedz mi wrozko czy moj chlopak wiaze ze mna swoje plany na przyszlosc? czy bedziemy malzenstwem? czy stworzymy kiedys rodzine i bedziemy mieli dzieci? moze Twoja intuicja powie Ci tez, kiedy w koncu bede miala dziecko? z gory dzieki! ewelina, 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Ja też bardzo prosze o wróżbe pisałam wcześniej dane.Prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ela 19.11.1975" Strasznie zaintrygowala mnie Twoja osoba:) zadko mi sie to zdaza a tym bardziej na forum!ale to tak na marginesie:)...maz cie nie zdradza! To w tobie jest problem-usilnie czujesz sie malowartosciowa! Jak tylko zmienisz nastawienie do siebie to zobaczysz tez wiele innych dobrych rzeczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje slicznie za wrózbe... "szczęscie w naszym zwiazku to pojecie względne" co chcesz przez to powiedziec?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja____kasss__
05.12.1990 Sylwia co widzisz w moim zyciu??? jakies dzieci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajnaaaaaa
Ja 18.07.1983 r. On 01.10.1981 r. czy będziemy mieli dzieci? Kiedy pierwsze dziecko? Ile dzieci? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×