Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OLiViA_venus

Chwila wróżb dla chętnych!cz.2

Polecane posty

"gygygygyg" jest to zwiazek niczym wloskie malzenstwo! Sami nauczycie sie wiele na bledach i po wielu upadkach beda tez cudowne wzloty! On Cie kocha a przynjam,niej napewno moge stwierdzic ze jest Ci przeznaczony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszynianka
dziekuje Oliwio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadłam zapytać
25.02.1978, proszę o kilka słów, bo już zaczynam wierzyć w magię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaa
olivio prosze o wrozbe...kiedy spodkam kogos kto mnie pokocha i bede z nim szczesliwa, oraz co z moja praca, czy dalej bede tam pracowac ??? bardzo prosze o wrozbe, 8.12.1980, agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ela 19.11.1975" w dalszym ciagu nic nie ma! maz chyba nie cieszy sie ze zmian tak jak Ty bys chciala...karty dzis pokazuja oslabienie wiezi z jego strony..tak jakby brakowalo Ci czulosci!...czyzby gorszy humor?ze takie karty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nataliuś" nie porzucaj nadzieji bo wtedy porzuci Cie dobry los! myslenie pesymistyczne lub tez niedowierzanie tylko przeszkadza w takich sytuacjach! Wiem dobrze ze juz niedlugo wszytkich obdarujesz dobra nowina!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka111
Dziękuję, choć nie mam pojęcie kto to może być. Możesz mi podpowiedzić coś jeszcze? Agnieszka 24-12-1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalijkaaaaaaaaaaaaaaa
olivia jestem rozpaczona co mam robic ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"natalijkaaaaaaaaaaaaaaa" odwdzieczyl Ci sie za to ze go zostawilas! u Was najwazniejsze jest spotkanie w cztery oczy! Zrozum to tak naparwde Ty go zranilas! jesli nie sprobujesz wszytkimi silami Go odzyskac to Go stracisz! On Cie kocha..na wierzch wyplywa jedynie jego duma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ja 01.11.1972 on 29.10.2965 Olivio poprosiłąm cię o wróżbę \"jak się będzie ukłądać w naszym związku \" - odpowiedziałaś \"widzę tylko romans\" jak mam to rozumieć? Bardzo proszę o odpowiedź czy to jest romasn między nami czy romans któregoś z nas z kims innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 19.11.1975
Już dawno nie ma czułości dla niego nie ufam mu a z drugiej strony bardzo się boję że przez to rozwalę swoje małżeństwo. Czy możesz coś jeszcze o mężu powiedzieć. andrzej 04.04.1976

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalijkaaaaaaaaaaaaaaa
ale spotkania ic nie daja on ma swoje plany na zycie w ktorych mnie kompletnie nie widzi powidzial ze jak chce to mam czekac na niego 5 lat a jak nie to dac mu spokoj...watpie ze bedzimy kiedys razem;( poaztym ogromny wplayw ma na niego matka on robi i mowi wszytko co mu kaze...nie mam sil i nie wiem co robic;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ola2" nie widze was razem w dalszej przyszlosci...twoje uczucia sa szczere jego jednak tylko namietne gdyz traktyje to jak romans!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaagaaaaaaaa
wrozko prosze nie omin mnie :((( bardzo prosze o wrozbe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 19.11.1975
A może źle Cię zrozumiałam może to on nie ma dla mnie czułości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadłam zapytać
Tradycyjnie, jak pech to pech. Nawet tu mnie przeoczyli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ela 19.11.1975" podejzewasz meza o zdrade ale on Cie nie zdradzil przynajmniej nic w kartach tego nie pokazuje! sprobuje jeszczee pozniej wahadlem w sferze tylko waszego zwiazku i moze wyjdzie cos wiecej! ale dobtrze sie obawiasz ze cos mozesz zniszczyc ta swoja oschloscia gdyz juz on nie ma ochoty okazywac czulosci a dalej moze byc roznie chociaz przyszlosc macie pisana razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivio jeszcze jedno pytanie bardzo mi na czyms teraz zalezy czy mój cel zostanie osiągnięty:) 01.11.1972

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"natalijkaaaaaaaaaaaaaaa" do puki sama sie nie zdecydujesz mocniej zadzialac to nnic sie nie zmieni! a spotkanie w kartach to furtka do przyszlosci..wiec sama decyduj! widzisz jestes tutaj dokaldnie taka jaka bylas w waszym zwiazku! ja ci mowie to co widze z kart gdyz pytasz o to a Ty i tak za wszelka cene to negujesz! i pomysl czy jemu w takim wypadku bylo latwo? przekonaj go choc troche do ciebie skoro ci zalezy! Jesli w kartach widze was jako malzenstwo to oznacza ze napewno taka opcjka istanieje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokonia
ania 24.11.1980 co mnie czeka w najbliższej przyszłości: praca, życie osobiste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 19.11.1975
On chce drugiego dziecka a ja no cóż po tym wszystkim co się stało już sama nie wiem. Napisałaś mi że będę miała 2, czy na te drugie długo będę czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalijkaaaaaaaaaaaaaaa
wiem olivko ale jest mi ciezko staram sie a on mi mowi wszytko na odwrot ze nie chce ze mna byc ...wiec ile mam go blagac...przeciez nic na sile//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja .....
Witaj Olivio! Chciałam się tylko przywitać ... No chyba, że masz mi jeszcze coś do przekazania do mojej historii, to chętnie poczytam ... :) Sporo mi to pomaga ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ela 19.11.1975" Pisalam Ci juz kiedys ze obdarzysz meza nowina za niedlugo z ktorej bardzo sie ucieszy! i to bedzie wlasnie dziecko...ale nie znam daty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhfghgjhjh
patii 27.08.1989 chcialam zapytac o sprawy uczuciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Anastazja ..... " Witaj:)!! Ty teraz juz tylko mysl i wymysl cos dobrego dla siebie i swojej przyszlosci bo juz wiesz na co masz szanse!wielka szanse! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka111
Czy będę miała dzieci? Ile? Kiedy? I ponawiam pytanie gdzie szukać Tego który jest mi przeznaczony? możesz mi coś jeszcze podpowiedzieć? Agnieszka 24-12-1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga/jacek
Oliwio- przegapiłaś mój wpis.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×