Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OLiViA_venus

Chwila wróżb dla chętnych!cz.2

Polecane posty

Gość wwww
Dziękuję bardzo :) poprawilas mi humorek a czy mogę jeszcze spytac co z moim zdrowiem ? :( i czy bedziemy mieli wiecej dzieci. pozdrawiam i juz wiecej Cie nie mecze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gygygygyg" masz klotliwa nature,klotliwy zwiazek i wiele jest ososb ktorzy maja "cos" do Ciebie ale nie wplywa to w zaden sposob na Twoja przyszlosc dlatego nie mysl o tym! pomysl teraz nad finansami! bo karty mowia ze warto zainteresowac sie ta sfera!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja(agata) 29.09.1989 on(piotr) 29.05. 1986 czy bedziemy mieszkac zagranica? tak czy nie? czy naszemu zwiazkowi nie zagraza jakas inna kobieta? tak czy nie? czy pojawia sie jakies dzieci w małżeństwie? tak czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof 25.06.1985 czy obecna partnerka to ta? co z moim zdrowiem? czy bede miec dzieci? jesli tak jaka plec:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaa karolaaaaaaaaaaa
halo halo aaa jaaa????????????????? prosze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zalamana123" NIE POWINNAS WYJEZDZAC najgorsze co sobie zrobisz to ucieczka! to nie Ty jestes wienna wiec to nie ty masz uciekac! Wszytko ma zakonczyc sie swoim tepem! On chce z nia dzieci ...ale nie sa to do konca czyste uczucia..mozna stad wnioskowac ze tak chcialby ja zatrzymac a to mu sie nie uda!powinnas raz na zawsze zakonczyc bicie sie z myslami i poporstu porozmawiac z nim ze faktycznie to nie ma sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaa karolaaaaaaaaaaa
czemu mnie pominelas?????????????????????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucky_00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona 22.04.88 Dziękuje za odp.. CHciałam się jeszcze zapytać czy schudnę :p I jak z moimi studiami będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni109
A ja ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję jeśli możesz to powiedz mi jeszcze jak z pracą czy zostanę w tej czy szukać innej. 26.07.1984 - paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buben_bebe
agata 17.08.1988 tomasz 27.01.1988 jaką przyszłość dla nas widzisz?czy będziemy w przyszłości mieli dzieci?czy będziemy szczęśliwi? bardzo proszę o odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talizmany na wietrze
"WRÓŻCE" zajmuje 3 minuty napisanie odpowiedzi każdej kolejnej osobie. Nie wiem kiedy ma jeszcze czas, żeby w ogóle spojrzeć na karty, a co dopiero mówić o wróżeniu. To jest naciąganie drodzy państwo, jak chcecie usłyszeć COŚ, COKOLWIEK, bo za darmo, to ja też mogę wiele powiedzieć. Poza tym wróżenie bardzo wyczerpuje energetycznie i nikt by nie dał rady siedzieć tak całymi dniami i wróżyć. Zapewniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mergajte" ten mezczyzna Tobie imponuje a nie ty jemu to Tobie zalezy na zatrzymaniu go ... wlasciwie to karty nie mowia nic na temt jego uczuc bo Ty tutaj bardzo dominujesz! Co do pracy karty pokazuja jakbys juz ja miala wiec skoro twierdzisz ze nie masz moze to oznaczac ze znajdziesz ja w bardzo bliskim czasie lub ze co dopiero ja stracilas i nic wiecej nie mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana123
dzieki oliwio mam nadzieje ze pozwolisz mi jeszcze do siebie zajrzec ,mam nadzieje że bedzie to w milszych juz okolicznościach dziekuje ci z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tinka89 " na chwile obecna chcecie byc razem i przciez razem bedziecie i to dosc dlugo..ale to zycie wam pokaze ze tego zwiazku nie chcecie a konkretniej Ty nie bedziesz chciala..teraz tego nie rozumiesz za pare lat przypomnisz sobie ta wrozbe i wtedy zobaczysz co czujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda____22
Ja 01.10.86 moj maz 24.01.83 czy nasze malzenstwo przetrwa czy to juz koniec?bardzo bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Martyna." nic w tej chwili na temat zdrowia intymnego nie widze! ciezko w tym temacie rozlozyc karte! bo przy ogolnym zdtrowi wskazuja mi karty na problemy z krazeniem krwi-zylaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy wyjde za tego faceta, z którym się spotykam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni109
Ja chyba tez nie :(:( chociaz bym chciala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaa karolaaaaaaaaaaa
ehsz no chyba ja tez sie nie doczekam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaa
nigdy sie nie doczekacie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni109
24.07.1992 ja Monika 13.09.1990 on Patryk Bedziemy raze do konca zycia ? Co nas czeka?? prosze o odpowiedz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koncze na dzisiaj! Ale naczytalam sie tylu opinni negatywnych dzisiaj ze nie wiem kiedy tutaj wroce...moze ze wzgledu na nie ktore osoby nie zrezygnuje z kafe calkowicie..nie wiem..NARAZIE SERDECZNIE SIE Z WAMI ZEGNAM! I powtarzam jeszcze raz ze nikogo nie zmuszalam aby tutaj wchodzil a tym batrdziej zeby wierzyl...wiec nie roumiem kilku osob!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×