Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OLiViA_venus

Chwila wróżb dla chętnych!cz.2

Polecane posty

rozumiem, napisz jak bedziesz miec czas co z wakacjami ? czy spedze je w tym roku jeszcze z moim ukochanym wspolnie na jakims wyjezdzie? i jak beda wygladac nasze sprawy finansowe? ja 05.10.1989 on 17.08.1989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Pisałam wczoraj ale nie dostałam odpowiedzi, może dzisiaj będę miała więcej szczęścia. Co z naszym małżeństwem, czy przetrwa kryzys? Kasia 25.11.1981 Wojtek 15.08.1976

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sie co przejmowac złymi komentarzami. Jak ktoś tu zagląda to z potrzeby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwww
wrozko nie przejmuj sie oszczerstwami prosze odp na moje pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bardzo proszę o postawienie kart :) czy mój mąż jest mi wierny? czy będziemy razem szczęśliwi?? Kaśka 06.03.1980, Marcin 26.05.1979 z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela19.11.1975
Witaj kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P...a
OLiViA_venus czy oszczerstwa to się przekonamy, ale za oszustwa powinno się odpowiadać. Jesteś daleko do tyłu z ustawami itp. Jesteś oszustką podającą się za wróżkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto nie chce
niech tu nie zagląda i nie pisze głupot, bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko , mi też powróżysz ?? ewelina 31.03.1979 tomek 30.05.1980 Czy nam się ułoży w życiu, czy będziemy szczęśliwi, czy będziemy zawsze razem... i jak z jego nałogiem... kiedy będziemy mieć swój własny dom... Czy dzieci będą zdrowe? Bardzo proszę i z góry dziękuję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manikaa
hej Olivia :) już tu kiedyś pisałam, mogłabyś zerknąć co z moją pracą? Od wczoraj czekam na ważny telefon i nic :( Czy uda mi się coś znaleźć cokolwiek do końca roku?? i czy czeka mnie przeprowadzka? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P........a.
wróżka przestraszyła się i uciekła, gdyby miała czyste sumienie, to nie ruszył by ją ten komentarz...a jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezzzssska
Nawet jesli nie mialaby czystego sumienia to nie uciekla by akurat z powodu komentarza bo to logiczne ze na kafe pisze sie co chce i nikt policji wzywac nie bedzie ... co nie iwdzicie tych wszytkicjh zboczonych tematow?ludzi ktorzy zlosliwie wystawiaja zdjecia znajomych i je oceniaja...tu dopiero moglaby sie policja popisac! A ta laska nawet jak wrozyc nie umie tylko udaje to przeciez nie czerpie z tego zadnych kozyci wiec nie lamie prawa...zwykla zabawa...chociaz mi sie pare kwestii sprawdzilo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupitta
bardzo prosze o wrozbe- kiedy spotkam swoja 2 polowke i bede w szczesliwym zwiazku? Katarzyna 23.08.87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie udało mi się załapać na wróżbę z kart, więc się przypomnę :) Olivio, jeśli znajdziesz chwilkę, to proszę o odp na 3 pyt.: 1) Kiedy znajdę pracę? 2) Kiedy spotkam przyszłego męża? 3) Jak to będzie z dziećmi, będę je miała czy nie? Czy karty to widzą, bo wahadełko nie dało jednoznacznej odpowiedzi. ja: 8.01.1985r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLIWIO :) Wygląda na to, ze trafiłaś w same sedno. Nawet jak przeczytałam to mojemu mężowi, to tak powiedział. Własnie ja sie łudziłam ze Ona nie jest zazdrosna tylko ma taki charakter, a wszyło w końcu wszystko na wierzch. Nie bede dziekowac, bo nie wolno za wrózbe, ale pozdrawiam Cie serdecznie. AAAAA1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A od ilu lat wrózysz
bo te twoje wrózby to nie do konca trafione kochanieńka czy oby pod wrózke tylko sie nie podszywasz cooo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sharonSharonSharon
cześć Olivio ;) 29.11.1991 - ja 25.02.1990 - on czy z nim już bede na zawsze? czy mnie zdradza? kocha mnie bardzo tak jak mowi? jestem jego miłością tak jak mówi? Czy on coś przede mna ukrywa? jak tak to powiedz co w którym roku wyjde za mąż? i czy z nim? Czy zdam mature? Bede pracować jako hostessa od wrzesnia? kim bede w przyszlości, gdzie bede pracowac? I czy bede miała syna? w ktorym roku urodze dziecko? prosze odpowiedz na te pytania to najwazniejsze ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupitta
bardzo prosze o wrozbe- kiedy spotkam swoja 2 polowke i bede w szczesliwym zwiazku? Katarzyna 23.08.87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sharonSharonSharon
dodam ze ja mam na imie Ewelina a mój chłopak Łukasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LisiA
witam ;) bardzo chciałabym wiedzieć jaki będzie mój przyszły zawód? Marta 2.10.1994 będę bardzo wdzięczna jeśli mi powróżysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze raz prosze o wróżbę czy możliwy jest następujący związek Kasia: 24.01.1984 Tomek: 25.12.1979 czy dać sobie z tym spokój? i dać szanse pewnemu wodnikowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj OLiViO MAM JESZCZE KILKA PYTAN DO CIEBIE PIERWSZE PODSTAWOWE CZY JEST JAKIS INNY SPOSOB NA SKOMUNIKOWANIE SIE Z TOBA - BO OBECNOSC LUDZI KTORZY ZLE ZYCZA TOBIE ZLE WPLYWA NA ,ZRESZTA SAMA WIESZ NA CO ZLE WPLYWA.... CHCIALABYM UTRZYMAC Z TOBA KONTAKT MOJ NR GG 13161629 DLA WYKLUCZENIA OSOB TRZECICH POTWIERDZ PROSZE POD SWOIM NIKIEM NA FORUM ZE TO TY NAPISALAS AN TO GG BARDZO DZIEKUJE I POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m1234432
co Ci zle powiedziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×