Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Praktykantka/stażystka

Ile można zarobić na stażu w dużej firmie?ważne

Polecane posty

Gość Praktykantka/stażystka
Hej. Już po testach i po rozmowie. Teraz żałuję, że powiedziałam tak niską stawkę. Powiedziałam, że w granicach 1500- 2000. Teraz stwierdzam że powinno być to 2 tys minimum. Kandydatow bylo sporo, kolejna rekrutacja 30 lipca jeszcze. Ogólnie firma zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Widzę, że chcą inwestować w stażystów, którzy po 18 miesiącach mają zostać menedżerami w poszczególnych działach. Jedyny minus to taki, że trzeba być przygotowanym na zmiany miejsca zamieszkania i to częste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca.........
ale tym jaką podałaś kwotę się nie przejmuj moim zdaniem i tak wszyscy stażyści dostają tą samą pensję ja byłam na takim stażu stażu ( w innej firmie jednakże) i dostałam więcej niż mówiłam, że chcę po prostu wszyscy dostali tyle samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praktykantka/stażystka
dzięki za pocieszenie:) w sumie też myślę, że oni mają z góry wyznaczoną pulę dla stażystów i nie zrobią tak, że jednej osobie zaproponują 3 tys a drugiej połowę tego. Ogólnie jestem dobrej myśli. Jak powiedziano na rekrutacji, może się zdarzyć, że np na staż się nie dostałam, ale zaproponują mi inne stanowisko pracy. A jeśli przejdę dalej to czeka mnie dalsza rekrutacja. Teraz w firmach to chyba normalne, że rekrutacje trwają miesiącami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca.........
normalne a jeśli chodzi o rekrutacje na tego typu staże to na porządku dzienym poza tym o ile dobrze pamiętam to pisało, że staż zaczyna się we wrześniu także mają czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałaś testy językowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onek
hej ja tez staram sie o staz w animexie. podobno juz jest ostatni etap na ktorym ma byc podjeta decyzja czy mnie przyjma czy nie. a Kolezanka do jakiego dzialu sie starala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak Ci dadza tyle ile maja dac, ja powiedzialam 1300-1400 a dostalam na wejsciu 2 tys wiec to nie ma znaczenia, wiadomo ze jakbym powiedziala min 3 tys to by mnie nie zatrudnili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robieme krecheeee
ja mialam kiedys staz w branzy finansowej, dostawalam 2,5 tys. na reke powodzenia🖐️ p.s. bardzo mnie rozsmieszyly wypowiedzi o 600-700 zl, widac nie potrafia czytac, coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa 700
Hej , tez staram sie o staz, juz za tydzien ostatni etap, znacie kogos kto zrobil tam staz , albo kto robi teraz.. Jakie sa szanse na zatrudnienie? Jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 700220022
nowa 700 i jak poszlo na ostatnim etapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weksna
Praktykantka/stażystka i jak dotsałas sie na staż ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też stażystka
No jasne, że 2 tys. to minimum! To był ewidentnie staż managerski, gdzie płace pewnie zaczynają się gdzies od 3 tysięcy... Niestety, ludzie nie potrafią odróżnić takich PUPowych od tych z firm prywatnych, które różnią się wszystkim - od zakresu obowiązków po płace. Niestety,prawda jest taka, że na portalach pracy na których zazwyczaj się szuka zatrudnienia, jak na lekarstwo jest ofert stażowych i zazwyczaj trzeba się zainteresować danym pracodawcą żeby się dowiedzieć o stażu, ewentualnie śledzić biura karier. Nie raz i nie dwa się na to wkurzałam, ale co zrobić... mam nadzieję, że kiedyś spece od tych wszystkich portali zaczną robić jakieś sekcje studenckie z prawdziwego zdarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andr
i jak jest ktos na tym stazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylem na rozmowie ale cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) staram się obecnie dostać na staż w Animex, na początek kazano mi wypełnić test osobowości on-line, czy ktoś może mi napisać jak przebiega cała rekrutacja?? Po raz pierwszy, świeżo po obronie staram się o posadę i za bardzo nie wiem czego się spodziewać, co mnie trochę przeraża. Z góry dziękuję za odpowiedź :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makavelli
Staże Animex to taka fajna praca dla ludzi bez rodzin,partnerów i życia osobistego,przerzucają co trzy miesiące do innego zakładu, gdzie wynajmują kwatery nie zawsze pierwszej jakości, pokrywacie urlopy , jesteście od wszystkiego i od niczego , takie zapchajdziury , obiecują złote góry , a po zakończeniu przechodzicie pod zakład na gorszych warunkach.Firma płaci regularnie bez poślizgów.Płaca 2800 brutto+zakwaterowanie.Dobre na początek dla zdobycia doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świerzyna
ja dostaję 500 zł. brutto za staż :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie ci płacą tak mało??
500 zł??????? nie chce mi się wierzyć, UP płaci stypendium osobom na stażu 890, 40 zł.brutto. Jeśli tak mało ci płaci firma za staż to cie ewidentnie dyyymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za odp. no niestety po wypełnieniu testu osobowości jak na razie nikt się nie odezwał, w piątek będzie tydz. od wypełnienia testu, szczerze powiem że chciałabym zdobyć jakiekolwiek doświadczenie, jest to dla mnie bardzo ważne, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy mam nadzieje stażysta
do mnie odezwano się po dwu tygodniach od wypełnienia testu osobowości. teraz czekam na rozmowę, mam nadzieję że będzie dobrze. jeżeli kwoty o których mówicie( te realne ) są prawdziwe, to sa do zaakceptowania. Ale szczerze mówią spodziewałem się około 400 zł brutto więcej. wiem ile chcę im zaproponować za moją pracę. mam nadzieję że to zaakceptują. PS. Przy okazji tego forum chciałem nadmienić, że panie z HRu pewnie są zaznajomione z tym forum. Korzystając z okazji chciałem powiedzieć, że mają bardzo miły głos ( przynajmniej te z którymi rozmawiałem przez telefon) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mięsolubny:P
I kto się dostał na staż do animexu...:P.palec do budki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mięsolubny
Tak przeprowadzane są w Wawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy możesz pokrótce opisać jak przebiega proces rekrutacji po wypełnieniu testu lub jeśli możesz podać maila, bo mam kilka pytań. dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×