Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

G R U B A S K A 14

10 rozmiarów mniej

Polecane posty

Mój temat osotanio padł więc tworzę nowy, będziemy tu siue wspierać zrzucajac kilogramy każdy ko chce może się dołaczyć wiek się nie liczy zapraszam! ja musze zrzucic 50 kg a rozmiarów 12 z 50 na 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie ciezko ale dasz rade. moze narazie wyznaczysz sobie jakis cel przejsciowy? np najpierw schudnij 10 kg. jak go zrealizujesz zmotywuje cie to do dalszej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martinex345
ehh..... a ja nie wierze w swoje siły i ze dam rade;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to po co jakbys wazyla 97 kg przy wzroscie 168 i byla posmieliskiem w szkole i na ulicy by cie wytykali to tez bys tyle chciala schudnac... to co jest ktos chcetny na ochudzanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martinex napisz ile wazysz, ile masz wzrostru i ile masz lat no i jak masz naimię, ale za mne gapa sie nie przedstawilam mam naimie wiktoria i mam 15 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno taka mloda jestes nie szalej z tym odchudzaniem ok? tak spokojnie rowno to sie waga utrzyma :) jestes tylko 7 lat starsza od mojej corki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooo
nie zakładaj tylu tematów tylko bierz sie do odchudzania i nie przesadzaj 50kg to za mało;P ok. 60 bedzie super:) i zrób sobie cel ze np. do wrzesnia 7kg:) zobaczysz, tak bedzie lepiej:) pij zieloną herbatę i jezdzij na rowerku;), wierze ze dasz rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranoja jakaś normalnie
Grubaska, ty idz do lekarza i niech on ci powie, co masz robic. Dziewczyno, ty masz 15 lat!!! Chcesz sobie zrujnować organizm eksperymentami? A gdzie jest twoja mama? Chyba powinna się zainteresować tym, że jej 15-letnia córka ma kilkadziesiąt kg nadwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martinex345
17 lat 168 wzrostu i 70kg ;P przydałoby sie chociaz 60....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no dajcie jej spokoj :O jak chce 50 kg to jej sprawa, wiec jesli nie chcecie jej wspierac to sie wstrzymajcie z "dobrymi radami" na kafe az sie od nich roi grubaska14 powodzenia, silna wola to podstawa, dasz rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDESPEROWANACIPA
yyy kobieto KURWA JESTEM NIZSZA OD CIEBIE WAZE 55 KILO (160CM) I WYGLADAM CHUDO A TY CHCESZ JESZCZE 5 KILO ZZUCIC?! WEZ SIE WGARSC NAPEWNO TYLE NIE ZZUCISZ!!! ZA CHUJA POSTAW SE KURWA 10 KILO A NIE KURWA 12 ROZMIAROW POSRALO CIE?!?! BEDZIESZ MIALA JOJO NA 200 KILO I TYLE DOBRZE CI RADZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grubaska porozmawiaj z mama i idź do dietetyka, bo sama to raczej nic nie zdziałasz, bo Twoje próby kończą się klęska, a trzymam za ciebie kciuki, bo wiem jak to jest grubasem w szkole:( chociaż ja ważyłam mniej niż ty i jestem wyższa, tez mi często dokuczano:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szea*
no dokladnie jak wszyscy radza-idz do dietetyka . masz taka mozliwosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szea*
Pebi a na jakiej diecie teraz jestes? bo widze cie czasami na topikach .... wiem ze rozne sotsujesz,chociaz chyba szybko sie zniechcesz,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jestem 4dzien na 10dniowej:) No co ty nie zniechecam się, przeszłam kopenhaska, byłam na stilmana tydzień i przechodziłam powoli na ketogonicznej i ponad tydzień na niej byłam, na kapuscianej byłam ok tygodnia:) na 10dniowej byłam raz już 5dni, ale nie zrezygnowałam dlatego, że nie wytrzymałam tylko wyjechałam i nie kupiłam jajek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grubaska:) wyznacz sobie realne cele i oczywiście porozmawiaj z dietetykiem. Ja mam nadzieję, że jesteś na tyle rozsądna że nie planujesz tych 10rozmiarów stracić w 3 miesiące??? Pamiętaj że masz 15lat i jeszcze rośnie, jeśli na serio myślisz o schudnięciu to zajmie Ci to minimum 2 lata, a potem już zawsze będziesz musiała uważać na wagę. Za te 2 lata możesz mieć z 5cm więcej a co za tym idzie przy Twoich założeniach straszną niedowagę. Ktoś Ci już tu radził, żebyś wyznaczyła sobie cele i do sukcesu dochodziła stopniowo. Musisz też szykować się na to że będziesz miała przestoje wagi i czasem nawet przez kilka miesięcy, mimo ćwiczeń i diety nie stracisz ani grama, a nawet możesz przybrać kilka kilo. Ja myślę, że jak schudniesz do 65kg to i tak będziesz mogła być z siebie dumna, ale czeka Cię mnóstwo ciężkiej pracy :) Pomyśl jeszcze o tym że nadmiar skóry który już teraz masz wyglądał by fatalnie na szkieletorze który chcesz z siebie zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szea*
Pebi no to zwracam honor w takim razie. A powiedz mi jak bylo na Stilmanie ,ile schudlas? i jak ci idzie na 10=dniowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaa
a ja wierze, że i bez dietetyka sie obedzie...sama straciłam prawie 60 kilo...troche czasu mi to zajęło..ale jak widziałam pierwsze efekty...to chciałam więcej i więcej i etraz mam wymarzona wagę:) Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez tydzień 2kg, a jak przeszłam na ketogoniczna 1kg, a tej idzie mi bardzo dobrze, aż nie wierzę bo przez 3dni schudłam 3kg:D Ale pije ogromne ilości wody, zielonej i czerwonej herbaty, no i ćwicze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szea*
No to calkiem niezle,bynjamniej kg ci leca? podziwiam,ze masz tyle sily, ja bym nie dala rady. nie meczy cie przestrzeganie tych diet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooood
na czym polega 10-dniowa? i ile można na niej schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Męczy i nie raz mam ochotę coś podjeść:( ale wytrzymuje, mam zawsze dzien, dwa przerwy między następna dieta i wtedy jem to na co mam ochotę:P Niedawno miałam urodziny to tak pojadłam przez kilka dni, że 2kg mi przybyło:P A powiem, że czasem już tracę siły na odchudzanie, ale wiem, że muszę no i efekty są już duże, a fajnie jak słyszę od znajomych, że schudłam i te kilogramy mniej na wadze co raz bardziej motywuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pebi:) gratuluję sukcesów, widzę że my podobnie brniemy do celów. Ja wprawdzie raczej nie stosuję określonych diet tylko mż +wr ale zainteresowała mnie ta ketogoniczna. Kiedyś o niej czytałam, ale coś chyba miałam kiepski dzień albo nie było o niej napisane przejrzystym językiem bo nie zrozumiałam zbyt wiele. Gdybyś mogła pokrótce opowiedzieć na czym ona polega to byłabym wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogranicza się w niej węglowodany do min max 20gram. Czyli gotowane mięso mozesz jeść w dowolnych ilościach:) jajka serek wiejski ma ich bardzo mało, ja jadłam do tego jakieś warzywa, owoce i jakieś tam inne rzeczy które miały mało węgli, np serek topiony, pasty rybne. Bardzo dobrze się na niej czułam, ale już miałam dość mięsa i musiałam narazie od niej odpocząć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz zobaczyłam stopke, bardzo ładnie schudlas:) gratuluję, ja bym chciała ważyć chociaż tyle co ty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wcale nie wątpię, że będziesz tyle ważyła. Jest w Tobie tyle samozaparcia i energii że dasz radę. Ja w to wierzę i życzę Ci tego. :) Sama szukam miejsca dla siebie. Potrzebuję topiku, który by się prężnie rozwijał i na którym jest bardzo duzo wpisów w ciągu dnia. Większość tematów wieczorami zamiera, a to właśnie wtedy jest potrzebne największe wsparcie bo najtrudniej zapanować nad głodem. Niestety najczęściej na tych tematach które spełniają takie warunki dziewczyny znają się jak łyse konie i ciężko do nich dołączyć, a nowe tematy bardzo wolno się rozkręcają i często padają po kilku dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×