Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mieszek wlosowy

ZAPALENIE MIESZKÓW WŁOSOWYCH I WRASTANIE WŁOSÓW PO DEPILACJI

Polecane posty

Gość mieszek wlosowy

temat tworze z myślą o wszystkich dotknietych problemem jesli ktos boryka sie z WRASTANIEM WLOSOW I ZAPALENIEM MIESZKOW po depilacji niech pisze i dzieli sie swoimi spostrzezeniami co pomaga, co nie!! na początek ja: stosuje depilacje woskiem na cieplo samodzielnie :) sporadycznie depilator w chwilach naglej potrzeby gladkosci maszynke po depilacji stosuje oliwkę dla niemowląt, balsam po depilacji - bielenda, spray hair no more -skin doctors na zahamowanie odrostu:) dwa dni po robie pierwszy peeling - roznych uzywalam i najlepsze sa te najgestsze jakby pasty z Dax cosmetics i codziennie masaż szorstką rękawicą lub szczotką oraz spryskiwanie roztworem z polopiryny :) na zadrapania czyli miejscowo stosuje maść z chloramfenikolem z recepturą od lekarza dermatologa ! goja sie po okolo dwoch dniach :) zwykle w tych rankach uwieziony jest wlosek wiec wyrywam go pęsetą !! na koniec bardzo wazne jest nawilzenie skory - balsam raz dziennie i dodatkowo krem KERMUREN PLUS :) efekt: zaczęłam caly ten schemat 9 dni temu (dotychczas był niepełny) obecnie jedna łydka jest wyleczona, na drugiej (ktora byla w gorszym stanie) mam pare kropek ale poprawa jest zdecydowana :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×