Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Poronić

Poronienia

Polecane posty

Gość Poronić

Kto z was poronił i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja poroniłam
Dlaczego? Nikt tego nie wie, ale może to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my nie ronimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poroniłam w zeszłym roku. Dlaczego? Hm... Byłam w 12-13 tygodniu ciąży, więc to dość późno jak na poronienie. I do tej pory nie wiem, czemu. Na samym początku ciąży, gdy o niej jeszcze nie wiedziałam, paliłam papierosy i czasami wypiłam piwo- być może to dlatego. Poza tym wówczas to było jeszcze studenckie życie, mieszkanie w akademiku, nieprzespane noce i tak dalej... Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży zwolniłam nieco, starałam się dbać o siebie- bałam się reakcji rodziców, bałam się o studia, ale jednocześnie bardzo się cieszyłam. Myślałam, że wszystko przebiegnie dobrze- ale tak się nie stało. Dodatkowo przeżyłam katusze w szpitalu, miałam łyżeczkowaną macicę, a do tego teraz drugi raz staram się o dzidziusia- już ponad 3 miesiące i na razie nic- ale to już inna historia. Bardzo rzadko da się ustalić konkretną przyczynę poronienia. Kobieta, która na początku np. wypiła nieco, lub paliła nie powinna się winić- przecież większość kobiet nie planujących ciąży przez pierwsze tygodnie nie wie, że będzie miała dzidzię:( Ponadto niekiedy wczesna ciąża ulec może naturalnemu poronieniu, ale wówczas organizm po prostu sam wyczuwa, że z płodem coś będzie nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety ja również
Poroniłam około 1,5 roku temu. Nie wiedziałam, że jestem w ciąży. Ciężko pracowałam. Dowiedziałam się o ciąży dopiero gdy poroniłam. Pół roku później ponownie zaszłam w ciążę tym razem świadomie, dlatego ciążę dotrzymałam do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rok temu, ale to nie było poronienie tylko obumarła ciąża. nikt nie potrafi do końca powiedzieć dlaczego tak się dzieje, jest wiele powodów, jeden z nich to taki że płód może n=być chory i nasz organizm sam go odrzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poronilam 2 lata temu, o ciazy dowiedzialam sie gdzies w 5 tc, a po tygodniu poronilam, nie wiem dlaczego, wyjechchalam wtedy na tydzien i moze to zmiana klimatu bo naprawde sie oszczedzalam, odzywialam zdrowo, chodzilam wczesniej spac, czasami tak po prostu musi byc teraz jestem w 34 tc, nie mialam problemu z ponownym zajsciem w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogrążona w bólu
Poroniłam z własnej winy. Co prawda zwolniłam tempo życia jednak widocznie za mało. Wcześniej prowadziłam beztroskie nocne życie. Pracowałam w barze na nocną zmianę. Gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży zaprzestałam imprez i zaczęłam szukać pracy na pół etatu. Jednak nie zdążyłam jej znaleźć. Poroniłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli26
poroniłam 2 lata temu w 7 tyg ciąży, bez przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też poroniłam
3 lata temu. W 9 tygodniu. Nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeszłam w pażdzierniku ciąże obumarłą w 9 tygodniu. Przyczyna nieznana.... Teraz jestem w 30 tygdoniu i nie miałam problemu z zajściem w ciąże, ale od około 20 tygodnia mam skurcze i skróconą szyjkę i jadę na podtrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ja zawsze uważałam że ciąża to nie choroba, szczególnie że w pierwszej ciąży byłam w górach (w 4 miesiącu). Niestety w drugiej ciąży poroniłam właśnie zaraz po przyjezdzie z Zakopanego. Był to 11 tydzień. Uwazaajcie dziewczyny, szczególnie w pierwszym trymestrze. W górach i nad morzem mają mnóstwo takich przypadkow więc coś jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×