Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

greq

Lubisz byc dziwka w łózku?

Polecane posty

kobieta to niższa rasa... x ktoś Ci mózg wyprasował? dziwię się tym, które jeszcze z Tobą rozmawiają, jakby te słowa w ogóle nie padły aaa i zawiąż sobie sznurowadła, bo się na ryj wywalisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy tu to takie zyeby że żal doopę i ich malutkie fiootki ściska. -Boże widzisz i nie grzmisz! - Grzmię, tylko plastik prądu nie przewodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w2ifgu
wiecie jakim tektem mozna dobrze poniżyć kobiete? powiem wam: ``. jestes brudną szmatą do wycierania ch......ów` podoba wam się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zet zaj ja
oddział psychiatryczy? leczymy, leczymy dalej chore mozgi panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambitv@o2.pl
Kocham nia byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię jak chlopak robi ze mna to co chce, jak przyciska mnie za wlosy do swojego penisa, pozniej ja go jak lize moja cipke, jak mnie pieprzy uwielbiam dostawac klapsy w tylek, byc ciagnieta za wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie napisz mi mejla to popiszemy tomek8005@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem chłopakiem i od zawsze sex uprawiam z facetami nigdy niebylem z kobieta pewnei niepotrafilbym z kobieta tego zrobić ja pelnie role kobiety .A zaczelo się to bardzo dawno temu byłem nastolatkiem mówili z eslicznym chłopcem o dziewczęcej urodzie samotnie wychowywanym przez mamusie byłem oczkiem w glowie mamusi jej najukochańszym skarbem rozpieszczanym i być może to wplynelo na to z ciagnelo mnie do facetow ojca nieznalem W szkole tez byłem popychadlem uczyłem się bardzo dobrze wzorowy uczen odznakę miałem nikt mnie nielubil mówili na mnie laluś c***a niewiem dlaczego może z powodu mojego ubioru mamusia dbala o to zebym był zawsze ladnie i czysto ubrany mamusia decydowala jakie rajstopki mam ubrać tak nosiel rajstopy do 5 klasy chodzielm w samych rajstopach kolory tez nieraz typowo dziewczęce ale jak wspomniałem mamusia o tym decydowala a aj coz niebuntowalem się jej wiedziałem ze na nic byłoby z mojej strony się stawiac dostałbym pare klapsów ma pupe i tak bym musiaj rajtuzki zalozyc wiec godzielm się na wszystko co mamusia kazala Chlopaki mnie niecierpieli dziewczyny również .pewnego razu bedac w 8 klasie dziewczyny mnie zapprosily do siebie niby na urodzinki jednej z nich mamusi powiedziałem ze będę tam i tam powiedziała dobze kochanie masz być o 18 w domku ,poszedłem miałem prezent dla solenizanti czekoladki .Wszedlem same dziewczyny chyba o ile mnie pamięć niemyli było ich 12 wesoło było i ja sam niepytalem dlaczego usiadłem one mnie obstapily zaczely mnie dotyac glaskac co niektóre zaczely mnie calowac sliniac mi buzie po chwili ooznajmily ze będziemy grac w butelke i miałem pecha alebo celowo to robily z eja musialm się co chwile rozbierać jak sciaglem spodnei i zobaczyly ze mam na sobie elastyczne rajstopy w kolozre rozowym zaczely rechotac zaciagly mnie na tapczan opuscilu rajstopy figi miałem na sobie tez dziewczęce bo mamusia mi takie kupila mowial ze chlopiec z poadnego domu musi się ladnei prezentować a nikt mi ich niebedzie ogladal nabiljaly się ze mnie trzymaly mnie wza rec enogi jedna zalozyla gumowa rekawiczke i zaczela mnie mastrubowac niechcial mi stanac sciskala az mnie bolało w końcu drgnol mi zrobile się ltwardawy zaczela mnie tarmosić i ppo chwili cos z niego poleciało wziela to na rekawiczke i wwszystko wytaralo w moja buzie lekko słonawe t było mowial liz c***o do tego się tylko nadajesz po jakims czasie przyszlo kilkunastu chlopakow ja w dalszym ciągu tzrymany z opuszczonymi rajstopami i figami lezalem na tapczanie zaczeli mnie wyzywac od ciot pedalow i roznych zboczencow w koncunzdecydowali z ekazdy mnie pzreleci przewrócili mnie na brzuc sciagneli tak ze kleczalem na podłodze i w dalszym ciągu tzrymany przez dziwczyny każdy chłopak po kolei mnie pzrelleciaj spuszczając się w srodku na końcu wsadzili mi ogorka w pupe i wyzucili na ulice stalem z opuszczonym rajstopami podciaglem figi nieczulem ze mam ogorka w pupie następnie rajstopki zalozylem buty spodnei niebylo darli się przez okno wyzywali od roznych szedłem wiec ulican zapłakany brudny w podartych rajstopach do domu w domu jak mnie amusia zobaczyla przezegnala się jak ty wyglądasz w pierwszel chwili zaczela na mnie kzryczec zlapala za pas dostaelmnim kilkanasie razy a po chwili przestala i przeprosila ukochala i do łazienki zaprowadzila rozebrala wyciagla ogorka z pupy .Jakis miesiąc od tego zdazenia wyprowadziliśmy się z tej miejscowości bo zycia niemiałem w szkole również wyjechaliśmy nad morze i tu mieszkamy do dziś i ja z mamusia w daszym ciągu oprócz mamusi nienawidzę kobiet jedynie starszych panow preferuje a ze jestem jai jestem niemoa wina koncze mamusia mnie wola jest jzu w poważnym wieku opiekuje się nia pewnei będę musial znowu jej pampersa zmienić niiechodzi od roku chyli się ku upadkowi ale umysl ma zdrowy martwi się o mnie syneczku co ty zrobisz jak mamusia zabraknie niewiem jakos będę musial zyc pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja (kobieta) lubię, gdy facet rż/nie mnie zdecydowanie, ale bez klapsów, bez wyzwisk. Lubię też, gdy doprowadzi mnie do orgazmu i sam czeka na końcówkę rozkoszy. Wtedy najcześciej mówi mi coś w tym stylu: „a teraz Cię wyr/uc/ham”, albo „teraz Cię zer/żnę i zaleję do pełna”. Czekam na te słowa i na to, co będzie się działo po tym. Wtedy leżę bezwstydnie, a on mnie używa, jak gumową lalę. To lubię. Ale trwa to krótko i jest tuż po moim orgazmie. Teraz chodzi o jego zaspokojenie i o jego przyjemność :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak nie zawsze ale czasami chociaż mój mąż nie chce traktować mnie jak d***** a chciałabym żeby mówił do mnie suko, poniżał i bił, czasami jak jest wypity to potraktuje mnie ostro i jestem wtedy zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem kiedyś z taką dziewczyną, która lubiała jak się ją wyzyzwa podczas stosunku...nawet w twarz przyłoży z liścia mówiąc szmato itp. Zwłaszcza przemoc przychodziła mi z wielkim trudem i podniecenie opadało wtedy ale z czasem po wielu rozmowach z nią zrozumiałem, że Ona tego rzeczywiście chce i potrzebuje. I później było już łatwiej i wtedy była spełniona a i ja z czasem zacząłem dostrzegać w tym przyjemność i przez jakiś czas było super a potem mi przeszło i postanowiliśmy się rozstać. Spotykamy się czasem gdzieś przypadkiem i jakąś kawe wypijemy, pogadamy jest OK. Ale mówiła mi, że ciężko znaleźć fajnego faceta, żeby się godził na takie zabawy. Przerobiła 3 po mnie i dopiero 4 okazał się otwarty i mu się to podoba. Albo trafiala na jakiegos cham...a co miał zapędy sadystyczne albo na miękkich chłopców więc troche musiała powalczyć o swoje....Także da się. Trzeba tylko trafić na swojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×