Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fzfvzvz

Jakie macie sposoby na zaparcia??????

Polecane posty

spróbuję . w domu mam tabletki na przeczyszczenie ,ale nie wiem czy to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynnnaa
A CO Z OSOBAMI STARSZYMI JAKIE LEKI NA ZAPRACIA DLA OSOB STARSZYCH ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam problemy z zaparciami od dzieciństwa. Zawsze się z tym borykałam, było to strasznie meczące...Przetestowałam już chyba wszystko dopóki nie wpadłam na niewiarygodnie cudowny sposób na zaparcia! A są to suszone śliwki ALE NIE JEDZONE NA SUCHO! bo to tez próbowałam i nic nie pomagało... śliwki suszone (5-6 szt.) wrzucam na noc do kubka z przegotowaną letnia wodą, zostawiam na całą noc, rano wyciągam śliwki z kubka(są już napęczniałe) wypijam wodę po czym zjadam Śliwki. Efekty są niewiarygodne ! Dlaczego się tak dzieje? Suszone śliwki zamoczone w wodzie i pozostawione na noc wydzielają pektyny niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania układu trawiennego. Naprawdę nie ma nic lepszego na pozbycie się zaparć! Próbowałam już wszystkiego; od herbatek przeczyszczających po tabletki, nic nie dawało tak spektakularnego efektu jak śliwki suszone moczone w wodzie! POLECAM!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgosiaPoznan
Zioła Tybetańskie przy okazji odchudzania i zmiany szybkości przemiany materii bardzo dobrze czyszczą i mocno gonią do toalety. Dodatkowo to zdrowy i sprawdzony sposób na łatwe wypróżnianie i pozbycie się zbędnych kilogramów. Polecam wszystkim szczerze z autopsji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norrikia
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figaZ
Ja nie mam domowych sposobów. Stosuję zazwyczaj Cleanse Rite , o którym można poczytać na http://www.vitalab.pl/. Zależało mi przede wszystkim na szybkości działania i bezpieczeństwie, a ten produkt to zapewnia. Gdyby nie dość spora cena, byłby w ogóle idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzózzzka
dużo ruchu, bieganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przegryzam czasem chipsy błonnikowe sonko i nie wim, ale po nich to robię jeszcze dodatkowo po południo, mimo, że robiłam już rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez klapy
Łatwiej się załatwić kiedy muszla klozetowa jest nisko. Kiedy kolana są praktycznie pod brodą. To wynika z budowy naszego odbytu. Zawsze załatwiam się na muszli z podniesiąną klapą, choć nie mam zaparć. Na mnie przeczyszczjąco działają chipsy (mimo, że jem je tonami na mojej wadze się to nie odbija) i alkohol. Ale nie namawiam na te sposoby, bo to niezbyt zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mAteo555
Ja miałem problem z zaparciami przez kilka lat. Okazało się, że to zespół jelita drażliwego. Próbowałem różnych sposobów, ale najbardziej pomagają naturalne sposoby na zaparcia http://zaparcia.dozdrowia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co dzień ważna jest odpowiednia porcja ruchu i dieta bogata w warzywa. Jednak przy zaparciach spowodowanych stresem lub przejedzeniem polecam Dulcobis. Zawiera on specjalną osłonkę, która pozwala na rozpuszczenie się substancji czynnej dopiero w jelicie grubym. Jak stosowałam go już kilka razy nigdy nie miałam nieprzyjemnych dolegliwości typu bóle brzucha. A co najważniejsze, lek faktycznie działał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stosuję Dulcobis, sprawdza się on rewelacyjnie przy zaparciach spowodowanych stresem bądź przejedzeniem. Dla mnie styczeń zawsze jest bardzo nerwowy - w pracy tyle obowiązków, że ledwo daje radę. Mam więc w domu Dulcobis. Jest bezpieczny bo działa bezpośrednio w jelicie grubym i nie wpływa na pracę pozostałych narządów. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawa, jabłka, buraki, może i są okej. Ale ja znalazłam lepszy sposób i to w pełni naturalny. Jak ja się cieszę, że wreszcie nie muszę stosować czopków. Mój sposób to Błonnik Witalny, czyli naturalne ziarenka babki płesznik i jajowatej. To one w 100 g mają aż 68 g błonnika. Dzięki temu szybko i skutecznie uwolniły mnie od zaparć. Już po kilku dniach stosowania zaczęłam regularnie się wypróżniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nic z senesem , czy xenna itp- strasznie uzalezniajace, potem juz bez tego ani rusz- duzo pic, dieta raczej płynna, cos z babka płesznikiem np. jeliton albo ispagul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja sąsiadka miała z tym problem podobno kilka lat,nikomu się nie zwierzała.Gdy trafiła do szpitala było już za późno,rak jelita z przerzutami do wątroby.Z tego co teraz jej matka mówi to nic poza zaparciami jej nie dolegalo.miesiąc przed śmiercią zaczął brzuch ją boleć.Miała problemy ze snem. Dodać trzeba że jadła dużo mięsa,smaazonego mącznego.Owsianka? gdzie tam nigdy w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej zmienic dietę? Wiecej owocow i warzyw, kasze, probiotyki te z kiszonych ogorrków i kapusty..Ograniczyc cukier i napoje gazowane a od razu sie poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam wielu metod. Nic nie pomagało, po zastosowaniu domowych sposobów czułam się jeszcze gorzej. Szczerze mówiąc to straciłam już nadzieję. Szukałam wielu informacji w Internecie, wchodziłam na fora, pytałam znajomych. W końcu natknęłam się na ten o to produkt: http://colonpack.pl/colonpack.html. Po pierwszych dniach stosowania produktu poczułam się wyraźnie lepiej. Zobaczymy co będzie dalej, jestem pełna nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim sposobem jest dicopeg , kiedyś dziecku podawałam bo on jest w proszku a czopki ją zawsze bolały.. Aplikacja nie należy do przyjemnych także wiadomo. Dicopeg wygrał bezapelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam czesto zaparcia a wiadomo że do pracy chodzić musze. Nie mogę więc stosować czopków bo ich aplikacja jest problematyczna. Postawiłam więc na dicopeg który jest w saszetkach. Wodę w pracy mam zawsze. W kilka chwil lek już wypity i zaczyna powoli działać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrz na zdjecie kogos kogo nie lubisz. Obstrukcja murowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie to samo! Ona na mnie nie dziala jakos. Ale dicopeg działa zaś błyskawicznie. Lubię go bo naturalny jest i skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
początkowo furorę robiły śliwki i kompot z suszu. Potem kapusta kiszona. a potem niestety wszystko to mogłam sobie w buty wsadzić. Nie działało nic. :( teraz stosuję kurację dicopegiem 10g i widze znaczą poprawę. Czuję się lepiej i zaparcia szybko minęly. oby nie powróciły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RUCH I DUZO WODY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próbowałam wielu metod i zdecydownaie czopki eva/qu ktore działają w ciagu 15min od apliakcji sa najszybszym rozwiazaniem tego kłopotliwego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość late sunshine
Mam już serdecznie dość tych wszystkich ziołowych herbatek. Działają zawsze w najmniej odpowiednim momencie! Chyba muszę się przeprosić z tymi czopkami skoro tak szybko działają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie denerwujcie się dziewczyny to co napiszę. Zawsze miałam bolesne zaparcia. Kiedyś spróbowałam sexu analnego z chłopakiem bardzo mi ulżyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie czasem działa kwaszona kapusta, ale najczęściej sięgam po czopki evaqu, one są najskuteczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×