Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fioletowy widelec

śpiący leniwiec właź

Polecane posty

leniwiec- co ty masz na myśli z tym ukrwieniem? :D:D:D:D:D:D ladaco- widzisz, teraz już masz więcej niż jeden punkt zaczepienia w stolicy :) Więc nic, tylko pakować manatki, wsiadać w PKP i na piwo do stolycy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelec-pewnie że chciałam ;) a dlaczego nie :P ladaco-nie narzekaj...pakuj się i dawaj do W-wy...a ok, niech będzie :O razem z widelecem :O przywitamy Cię na Centralnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco- więc zapamiętaj sobie raz na zawsze- jak leniwiec zrobi ci coś złego- np. wykopie cię na centralny- to ja cię przygarnę :) leniwiec- więc wybij to sobie z głowy, ja ci go nie oddam tylko dla ciebie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwiec- ojej, przepraszam, nie chciałam ci umawiania się z ladaco popsuć :O ale już nie będę :( nie chcę być zołzą :( No dobra, weź go sobie..... :) ladaco- ale dlaczego koniecznie chcesz na gałęzi?? Idę od was zaraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelec-dopiero 9:00, to aż tyle czasu potrzebujesz :D :D :D :D ladaco---to umówmy się...że na spotkanie przyjdzie albo Twój kolega albo koleżanka ;) ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwiec- nie wiesz, w jakim ja stanie jestem :) dużo mi trzeba :D ladaco- spoko, już ja ją namówię, żeby zlazła z drzewa :) k-115-w.- witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco---> może chłepce tą wodę ,która była w twoim przydziale:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
lewysle ten nick:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×