Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość a to mój wynik -

3x dziennie tylko soki przez 14 dni!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Jola

Foreverslim działa chociaż wątpliłam. Wprawdzie to jeszcze nie koniec kuracji, ale sam fakt, że straciłam 14 kg 2 miesiące jest już dla mnie czymś niesamowitym. Gdyby tylko udało się to wszystko utrzymać po kuracji... Inne życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Example31

O tych vege z tymbarka słyszałam od mojej przyjaciółki ale powiem szczerze, że nie piłam ich jeszcze. Nie dałabym rady w ogóle być na diecie sokowej. Z Tymbarka owszem piję, ale soki pomarańczowe 100%. Są bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda

W końcu mogę spojrzeć bez przerażenia w lustro.Udało mi się schudnąć właśnie dzięki Slimunox.Cały proces nie był ani łatwy ani przyjemny.Ale nareszcie mam to za sobą.I już nigdy nie dopuszczę do tego aby się tak zapuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muślinkowa

Buraka uwielbiam,  soki pije prawie  codziennie, lubię ten z burakiem i jabłkiem dr witt, fajny ma  smak. Robie też często sałatki z pieczonego buraka. Na diecie jetem ale nie piję samych soków, po prostu zdrowo się odżywiam i z wielu niezdrowych rzeczy zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Birrka

jak już to soki tylko o dobrym składzie. I ja kupuję soki na sportfoodsoki.pl i doskonale mi smakują! to jest świetne rozwiązanie i na prawdę sycące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loleczka

Ja piję soki codziennie, bardzo lubię owocowo warzywne np. dr witt, te z pietruszką czy z buraka z jabłkiem, z owocowych lubię najbardziej pomarańczowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że to super opcja jeżeli chcecie zadbać o swój organizm i oczyścić go z nadmiaru toksyn. Jeżeli szukacie dobrej opcji dla siebie to polecam sprawdzić SportFoodSoki i na przykład wersję diety 7 dniowej Premium. Niezła cena, dostawa na czas i co najważniejsze świetne efekty także w przypadku zrzucania zbędnych kilogramów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W okresie zimowym dieta opierająca się na samych sokach nie jest dobra, bo wychładza organizm. Ja bym nie dała rady, bo byłoby mi zimno i źle. 😉 Tego typu diety najlepiej stosować w lecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 11:44, Gość a to mój wynik - napisał:

witam Drogie Kafeterianki, od dzisiaj jestem na swojej diecie, będę piła 3 szklanki soków warzywno owocowych przez 14 dni wiem, że jest to radykalny sposób ale za 14 dni jadą nad morze i będę musiała się jakoś pokazać w swoim pięknym bikini, mam nadzieję, że schudnę chociaż 5kg, ale wszystko wyjdzie w praniu, wiem również, że zaraz znajdą się "dobre ciocie", które zrównają mnie z ziemią jaki to głupi pomysł, ale ja i tak podejmę się tego wyzwania 😉 może nawet troszkę pobiegam, 😉 cieszyłabym się bardzo gdyby ktoś do mnie dołączył lub wspierał 😉 pozdrawiam, START: DZIEŃ 1 - 180cm wzrostu/73kg

to jest głupie myślenie z tym 3 szkl. ogólnie powinno być 2 l płynów w ciągu dnia, nie wazne czy soki czy woda. najważniejsze by były świeżo wyciskane, a nie kupne - bo kupne są zazwyczaj z cukrem.. i w takie 14 dni to spoko schudniesz 🙂 byle jeszcze się ruszać do tego spacer chociaż kroki 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×