Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość a to mój wynik -

3x dziennie tylko soki przez 14 dni!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość a to mój wynik -

witam Drogie Kafeterianki, od dzisiaj jestem na swojej diecie, będę piła 3 szklanki soków warzywno owocowych przez 14 dni wiem, że jest to radykalny sposób ale za 14 dni jadą nad morze i będę musiała się jakoś pokazać w swoim pięknym bikini, mam nadzieję, że schudnę chociaż 5kg, ale wszystko wyjdzie w praniu, wiem również, że zaraz znajdą się "dobre ciocie", które zrównają mnie z ziemią jaki to głupi pomysł, ale ja i tak podejmę się tego wyzwania ;-) może nawet troszkę pobiegam, ;-) cieszyłabym się bardzo gdyby ktoś do mnie dołączył lub wspierał ;-) pozdrawiam, START: DZIEŃ 1 - 180cm wzrostu/73kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może lepiej zrób sobie dietę 10dniowa? Ja po 4dniach schudłam 3,5kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to mój wynik -
ale to nie będą same soki owocowe ;-) jeden owocowy rano a dwa warzywne, byłam już kiedyś na takim "eksperymencie" i schudłam wtedy chyba z 8kg nie ćwicząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to mój wynik -
Pebi gratuluję bardzo ładnego spadku wagi i trzymam za Ciebie dalej kciuki ;-) ja ogólnie od stycznia odchudzała się 2 miesiące i z 92kg spadłam do 70kg, później sobie już znacznie pofolgowałam i do teraz nic nie robiąc przytyłam 3 kg, więc nie jest najgorzej ;-) moja wymarzona waga to magiczne 57kg tyle ważyłam jeszcze 4 lata temu ;-) i tyle będę ważyć jeszcze w tym roku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się marzy 60, ale narazie będę szczęśliwa jak zejde poniżej 90kg:) do końca celu wakacyjnego zostało tylko 4,5kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to mój wynik -
pepi a na jakiej diecie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potem pojedziesz nad morze, zapiekanki, obiadki, lody, gofry i 10 kg więcej. Zastanów się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to mój wynik -
Twiggy_ nie ma szans by przytyć 10kg w tydzień, ja byłam na dość restrykcyjnej diecie przez 2 miesiące i przez kolejne 4,5 miesiąca normalnego żarcie przytyłam tylko 3 kg więc 10kg w tydzień to bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki tego topicu
a jaką dietę stosowałaś że schudłas tak duzo w 2 miesiące? z 92 na 70, jak napisałaś. Podaj prosze przykładowy jadłospis, co ćwiczyłaś, itp. A tak to życzę powodzenia ! Dasz radę, soki są bardzo zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to mój wynik -
dziękuję dziewczyny za pozytywne wypowiedzi ;-) dla zainteresowanych co jadłam ;-) śniadanie zawsze opłatki owsiane (2 łyżki) ze szklanką mleka sojowego obiad 2 kromki chleba wieloziarnistego (ciemnego) z czym się dało np pomidor kukurydza ogórek chuda szynka drobiowa czyli same "dobre" dodatki/ ewentualnie sałatka warzywna z 1/4 piersi kurczaczka smażona na 1 łyżce oliwy z oliwek z dodatkiem sosu sojowego kolacja zazwyczaj były to albo winogrona albo pomarańczko, kolacja o 16:50 żeby już po 17 nic nie jeść piłam dużo wody ale dopiero godzinę po każdym posiłku żeby nie rozcieńczać soków trawiennych, nie stosowałam żadnych tabletek, wspomagaczy i uwierzcie nie ćwiczyłam w ogóle wiem, że to nie dobrze ale jak widziałam takie efekty to nie miałam za dużej mobilizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to mój wynik -
dzisiaj zaczynam od nowa o zgrozo wczoraj zapomniałam o rocznicy z narzeczonym, wstyd no ale cóż każdemu się zdarza ;-) i nie mogłam odmówić romantycznej kolacji ;-) więc dzisiaj znów dzień 1-szy ;-) ale sprawdziłam już kalendarz i nie ma żadnych niespodzianek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to mój wynik -
Pebi to ta dieta?? 1 dzień - kefir w dowolnych ilościach, kawa, herbata bez cukru, woda 2 dzień - kefir w dowolnych ilościach, kawa, herbata bez cukru, woda 3 dzień - ser biały w dowolnych ilościach przez cały dzień 4 dzień - ser biały w dowolnych ilościach przez cały dzień 5 dzień - jajka na twardo w dowolnych ilościach 6 dzień - jajka na twardo w dowolnych ilościach 7 dzień - mięso gotowane (dowolny rodzaj) przez cały dzień 8 dzień - mięso gotowane (dowolny rodzaj) przez cały dzień 9 dzień - warzywa (gotowane, surowe) w dowolnych ilościach 10 dzień - warzywa (gotowane, surowe) w dowolnych ilościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to mój wynik -
i na którym dniu jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to mój wynik -
mój dzień dzisiaj upływa bardzo dobrze chociaż zaniedbałam soczki za dużo dzisiaj mam latania na cokolwiek, więc wypiłam tylko jeden sok rano jutro już będzie dzień drugi ;-) ale najgorsze w tym, że idę dzisiaj na imieniny ale twardo odmówię jedzenia ;-) mam cel ;-) i to szczytny cel ;-) na razie pozdrawiam wszystkich i trzymajcie za mnie kciuki u mnie najgorsze są tylko pierwsze trzy dni a później to już pestka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herenow.marta
takie nic niejedzenie przez tyle dni nie jest chyba zdrowe! a co to za dieta 10dniowa? jestem ciekawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to ta co napisałas:) jestem na 6dniu i po 5dniach spadło mi 4kg, dla mnie to na prawdę rewelacja, bo już długo się odchudzam i kilogramy wolniej lecą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to mój wynik -
pebi no to ładnie, ja też coraz bardziej się zastanawiam nad tą 10 dniową ale to dopiero po powrocie z wczasów, bo nie sądzę żebym dała rady tam sobie czegoś odmawiać ;-) ja na razie kończę dzień pierwszy mam nadzieję, że jutro kila deczko chociaż mniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to mój wynik -
witajcie drogie Kafeterianki, dzisiaj mój drugi dzień dietki, na wadze niewielki spadek, ale czuję się rewelacyjnie ;-) idę zrobić sobie pierwszy soczek ;-) START: DZIEŃ 1 - 180cm wzrostu/73kg DZIEŃ 2 - 180cm wzrostu/72,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie po 6dniach 4 i pół kilo mniej;)Ta dieta jest dla mnie rewelacyjna:) a trzy dni nie byłam się wyproznic:( do tego przedwczoraj dostałam @ a kilogramy i tak lecą więc jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to mój wynik -
Pebi na brak rewolucji w toalecie spróbuj sól gorzką, bardzo dobra sprawa w dietach ubogich w błonnik, paczuszka starczająca na dwa użycia kosztuje1,75zł a jest na prawdę rewelacyjna, efekt murowany, ja również ją stosuję od czasu do czasu żeby się oczyścić ;-) dajesz jedną stołową łyżkę na szklankę wody, uprzedzam, że w smaku nie jest za dobra wręcz ohydna, ale czego się nie robi ;-) cel uświęca środki ja też przejdę na tą dietę co Ty jesteś ale później po powrocie, tylko, że nie znoszę jajek........... bleee, na samą myśl mnie skręca ;-) a waga Ci ładnie spada, powiedź ćwiczysz też do tego czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ćwicze trochę w domu, no i nabiegam się za moja córka na dworzu, bo ciągle ucieka:P no i na szczęście się już dzisiaj opróżniłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to mój wynik -
aha pebi a czy do mięs zalicza się także ryby?? bo ja uwielbiam łososia wędzonego a to jest troszkę tłusta rybka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skdjjj
dziecko drogie, pijac same soki to sobie w ciagu dwoch tygodni rozwalisz watrabe i tyle. taka dieta to sie nazywa dieta oczyszczajaca i niektorzy tak robia, ale pija wiecej soku przy jednoczesnym robieniu lewatyw. nie polecam. lepiej zadbaj o cialo, rob pillingi, cwicz brzuch, zdrowo sie odzywiaj i w ciagu dwoch tygodni mozesz zrzucic kilka kilo i dobrze wygladac na wakacjach. moge polecic pierwsza faze south beach. spada -6 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, że tego nie wiem, bo ja nie lubię ryb, więc ich nie jem:P Chociaż podobno są zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puunia

Ja lubię wlaśnie prócz zdrowej diety czasem takie soki, koktajle pić. Często ratują mnie w sytuacjach kiedy jestem głodna. ale wtedy wybieram te wartościowe i bogate w składniki. I moim faworytem są soki Nuja – smaczne, dobre cenowo i wyciskane metodą cold press

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Trochę szkoda organizmu. Sprawdź lepiej sposoby z bloga zbijamywage.pl 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wennka

Moja dieta jest zbilansowana, ale lubie czasem wypić dobry koktajl lub dobry sok. I kupuję wtedy soki Nuja. Są smaczne, pożywne i wyciskane metodą cold press. A to świadczy że najwięcej składników odżywczych mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastkka

Pewnie nie dałabym rady z taką dietą ale soki uwielbiam i piję codziennie, najbarzdiej te dr witt z pietruszka czy burakiem, sa pycha no i zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurowa

Soki warzywne uwielbiam , bardzo lubię vega tymbark, piję codziennie, do tego też sok pomidorowy i sam sok marchewkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×