Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mokre oczy22

Jak długo boli po rozstaniu??

Polecane posty

Gość mokre oczy22

Ile potrzeba czasu żeby dość do siebie po rozejściu z kimś... wiesz ze zrobiłaś dobrze,że zachował się jak ostatni debil, ale z drugiej strony wspominasz to co było dobre... i wiesz ze już nie powróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulla1201kotek
To już zależy jak długo byliście razem i co was łączyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od człowieka. Czas pokaże jak będzie. Postaraj się wziąć w garść, nie płakać nad tym co było, patrzeć w przyszłość. Korzystać z życia. Zapomnieć. Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulla1201kotek
I zniszczyć wszystkie rzeczy jakie masz ...od tej osoby. A potem jakoś samo wszystko minie z czasem.... Ale łatwo nie będzie bo wspomnień nie wyżucisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0pszczolka01
kazdy przezywa wszystko innaczej. zalezy od Twojej psychiki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli długo chyba
to zależy dlaczego odszedł, w jaki sposób. Jak bardzo Cię kochał (lub Ci to okazywał). Czy Ty go kochałaś, jak mocno mu wierzyłaś. Czy miałaś jakieś wątpliwości gdy byliście razem. też zależy od człowieka, ja okazałam się strasznie słaba i bez charakteru. Jeśli odszedł do innej, pod żadnym ale to pod żadnym pozorem nie pokazuj mu, że to boli. Nie kontaktuj się z nim, nie płacz przy nim. Mi też tak mówiono miesiąc temu - ja nie posłuchałam i jest mi z tym źle. Ja już miesiąc się męczę, upodliłam się do granic mozliwości, nie mogłam przestać. Im bardziej się upodlałam, tym bardziej się w to wszystko wkręcałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×