Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tomek24

wiek

Polecane posty

Gość tomek24

Cześć! Mam na imię Tomek, mam 24 lata. Nigdy nie uprawiałem seksu, nigdy się nie całowałem. Wiem, że głupie są takie zwierzenia, ale zaczyna mi to przeszkadzać. Kiedyś mnie to nie martwiło, ale obecnie boję się, że dziewczyna źle to odbierze, jak zobaczy, że w moim wieku nigdy się nie całowałem, że pomyśli, że coś ze mną nie tak. Pytanie więc, czy mój wiek nie jest przeszkodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karawana jedzie w pizdu
jesli wiesz jak sie to robi to laska sie nie kapnie ze to twoj pierwszy raz lub pomysli ze nie masz jeszcze dobrej techniki.takich rzeczy w sumie nie trzeba mowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek24
Nie sądzisz, że dziewczyna pozna, że nigdy tego nie robiłem? Czy to nie jest trochę tak jak z jeżdżeniem samochodem, że na początku idzie tak, że szkoda gadać, dopiero z czasem zdobywasz pewną wprawę i wyczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że są głupie. :O Do tego Twoja naiwność nie zna granic. To dla Ciebie będzie dziwne co powiem ale powinieneś znaleźć sobie kolegów a nie koleżanki. Już dawno byś sobie ruchał, śmiejąc się z takich tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karawana jedzie w pizdu
dokladnie tak luz i zero gadki na ten temat to jej nawet nie przyjdzie do glowy.poza tym uwierz mi jest mnostwo facetow ktorzy nie maja dobrej techniki w jednym i drugim i kazdy raz z nimi wydaje sie ich pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek24
dzięki za wsparcie nie wiem tylko skąd znaleźć jakąś dziewczynę, która by się ze mną zgodziła to zrobić dotąd utrzymywałem z nimi kontakty na zasadzie znajomości, a ostatnio i te znajomości się pourywały i jestem trochę przygnębiony. Nie wiem, gdzie mogę poznać jakąś dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek24
z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karawana jedzie w pizdu
po pierwsze ciesz sie ze jestes z miasta bo masz wiekszy wybor:P a ktos tam wyzej ci napisal zacznij zadawac sie zkolegami niz z kolezankami,kolezanka ci nie da a kolega cie pozna z laska i bedzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek24
chyba łatwiej by było zadawać się z koleżankami, bo to w końcu o nie mi chodzi. tylko o czym mam z nimi rozmawiać, żeby chciały to ze mną zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie, które się z Tobą zgodzą to zazwyczaj znajdują się same o ile oczywiście nie żyjesz na jakiej bezludnej wyspie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek24
ale mi nie chodzi o jakiś dlugotrwały związek w którym dziewczyna da się pocałować w policzek po paru miesiącach znajomości. Chciałbym, aby to przebiegło szybciej, bo już jestem trochę zniecierpliwiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek24
tak, a dlaczego miałby być nieprawdziwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karawana jedzie w pizdu
jak bedziesz mial takie parcie to nic z tego nie wyjdzie bo sie zestresujesz. a podejscie masz zle,zauwaz ze kolesie ktorzy sa we wlasnym meskim gronie to faceci ktorzy maja czesto laski a i grupa latwiej im wyrwac laseczki,a kolezanka ci sie nie nadstawi,dla niej bedziesz po prostu kolega i tyle. towarzystwo meskie lepiej na faceta wplywa staje sie samcem a nie cieplym kluchem co to rozumie kobiety i jest ich powiernikiem.w ten sposob moze sie jak juz trafic dluzszy glebszy zwiazek ale na zaliczenie to tylko kumple ci sa potrzebni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie o to chodzi. Nie masz skrajcowanej bajery. Jak byś patrzył jak inni faceci bajerują laski, to byś wiedział po co masz kutasa w spodniach. Zgrywając druha co nie rucha zostałeś w tyle i teraz możesz liczyć tylko na taką co z Tobą z litości pójdzie, lub za pieniądze. Tak czy siak przegrałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek24
trochę mnie źle zrozumieliście nie przebywam stale w towarzystwie kobiet czy dziewczyn jestem raczej typem samotnika, co nie znaczy, że nie lubię ludzi. Lubię ich poznawać, rozmawiać z nimi, ale chciałbym też wreszcie poczuć się facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karawana jedzie w pizdu
to zmien sie idz z kumplami na browar zbajeruj jakas lale i bedzie git jejku laska jestem i ci radze jak bym typowym samcem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek24
nie lubię piwa, więc nie chodzę z kolegami na piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek24
nie zrozum mnie źle nie rozumiem dlaczego nie chcesz pisać tutaj tylko proponujesz gg. Co za różnica? Chodzi mi o analizę mojego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubisz tego, nie lubisz tamtego :O Marudzisz a później płaczesz. Tu już w Wa-wie masz ustawkę gotową i ściemniasz. O Jeszcze przez Ciebie zjeby dostałęÓ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okiennica
O! Jestem w tym samym wieku co Ty. I tez sie jeszcze nigdy nie całowałam. Ale ja pasztet jestem wiec to normalne. A z tym wypadem z kolegami dobrze Ci radzą. W kupie raźniej jak to sie mówi ;) I nic nie szkodzi, że nie pijesz piwa. Jak to dobrze powiesz to może być nawet Twój atut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek24
co to znaczy, ze jak to dobrze powiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×