Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tomek24

wiek

Polecane posty

Mam wrażenie że nie potrafisz korzystać z życia, nie starasz się, wygodniej jest się zamknąć w czterech ścianach iż wyjść do ludzi. A później żalisz się na kafe. Myślisz że pomoże ci to w czymkolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planujesz stanąć przed dziweczyną i oznajmić jej - nie całowałem się nigdy? A po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek24
nie mam specjalnie gdzie wychodzić nie zacznę przecież zaczepiać ludzi na ulicy, żeby zostali moimi kolegami czy dziewczynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek24
gdzie mógłybm znaleźć znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okiennica
Dla niektórych dziewczyn facet, który nie pije to pipka. Inne bardzo by chcialy mieć faceta, którego odrzuca od alkoholu bo np. mialy juz wczesniej "przyjemność" poznać/chodzić z taki jegomościem i mają złe wspomnienia. Problem polega na tym, ze trzeba jakoś wyczuć z jakim typem dziewczyny masz do czynienia. A co do mówienia: jeśli oznajmiając, że nie lubisz piwa bedziesz sie kreował na świętoszka albo wyższą pierdolencję to raczej nie zostanie to dobrze odebrane ;) PS: Po twojej wypowiedzi zalozylam, ze nie lubisz alkoholu. Ale równie dobrze możesz przecież nie lubić piwa a wódę juz jaknajbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaprzeczasz sam sobie. Piszesz że chcesz poznać znajomych, dziewczynę itp. a jak podaję ci gg to boisz się napisać. Zastanów się może czego chcesz a dopiero później to artykułuj na łamach forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek24
trochę źle mnie zrozumiałaś piję okazjonalnie drinki albo lepsze wino zapach i smak piwa mnie jakoś odrzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek24
najmądrzejsza: odrzuciło mnie to, że zaproponowałaś mi piwo, a ja go nie lubię. Nie mam najlepszego zdania o dziewczynach, które proponują chłopakom piwo przepraszam, jeżeli cię uraziłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i właśnie coś takiego też mam na myśli. cokolwiek by ci nie napisała jakakolwiek dziewczyna na forum co kazałoby ci ruszyć pupę sprzed kompa spotkałoby się odmową z twojej strony. Odważny jesteś że hoho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She83
nie masz najlepszego zdania o dziewczynach ktore poroponuja piwo ale sam chcialbys taka przeleciec bo nie masz ochoty na glebszy zwiazek. Dziwny jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytając ten temat pomyślałem, że mam tutaj sobowtóra w tomku24 :) Co prawda mam inaczej na imię, ale mam tyle samo lat i nigdy się nie całowałem. Piwa też nie lubię, tyle, że ja już się pogodziłem z brakiem laski, prędzej bym sobie faceta znalazł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle, że ja w odróżnieniu do Tomka nie mam głównego priorytetu by przelecieć hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okiennica
"Tomku Ty się boisz kobiet???? " Ja też odnosze takie wrazenie. Ale wyśmiewanie go raczej mu nie pomoze. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek24
quest: to nie rezygnuj, ja nie rezygnuję i ciągle liczę, że jakoś tam mi się uda jeżeli dba się o swój wygląd powinno to jakoś poskutkować ja dbam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek24
przyznaję, że mam pewną blokadę w realnych kontaktach z dziewczynami nie bardzo umiem sobie z tym poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okiennica
To calkiem mozliwe :) I wcale nie nowość na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najmądrzejsza ja też chyba się boje realnego kontaktu. Towarzystwo mam tylko i wyłącznie męskie, a z dziewczynami gadam raz na rok :D Na tyle wypadłem z wprawy, że nie wiem czy potrafiłbym się odpowiednio zachować przy tak wyczulonych i obytych dziewczynach ;) Rozumiem Tomka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko "brum" 🖐️ Dobrze że tego nie widziałaś. ;) Jak się kłaniałem to coś mi chrupnęło w krzyżu i teraz nie mogę się wyprostować. ;) z wrażenia ;) przynajmniej tak sobie to tłumaczę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek24
nowy w mieście: nie jestem żadną kobitką, tylko 24 letnim chłopakiem mającym problemy z kontaktami międzyludzkimi smutne, ale niestety coraz częstsze, zwłaszcza w dużych miastach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem normalna poprostu
nie! nie odbierze tego źle, a jak będzie mądra to się ucieszy! Ja bym się ucieszyła. Facet maczo którego miało pół wsi to nie jest to czego bym chciała. Wszystkiego można się nauczyć, więc technika "pierwszego razu" jest sprawą drugorzędną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie - to nie jego miało pół wsi ale on miał pół wsi. NIe wiem dlaczego ale taka jest konwencja. Mężczyzna bierze, kobieta daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quest... po nicku widać że szukasz przygód. ;) Wszystko co chciałbyś zrobić rodzi się najpierw w twojej głowie. Rzeczywistość nie co sprowadza Cię na ziemię, ale to nie powód do jęków. Chyba nieeee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalny - nie widziałam ale słyszałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz wystarczająco dużo chęci i zapału by znaleźć w nim coś wyjątkowego? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×