Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tomek24

wiek

Polecane posty

Gość jestem normalna poprostu
Brum zależy od punktu widzenia. Dla mnie niektórzy faceci są poprostu łatwymi dajkami i taki w życiu szans u mnie mieć nie będzie. Kobiety też na to patrzą a coś ty myślał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy w mieście prawie mnie przeskanowałeś :) Fakt, najpierw wszystko sobie planuję zanim dojdzie do realizacji celu. Jestem marzycielem, nawet platonicznie nastawionym a rzeczywistość daje kopa w dupę dlatego staram się o niej nie myśleć i wolę już bujać w obłokach karmiąc się marzeniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najmadrzejsza na forum ...Powiedz mi czy na pierwszej randce, przy pierwszej lepszej okazji jesteś w stanie to wyczuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem normalna poprostu
No to tym bardziej powinnaś wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem normalna poprostu interesujące to co mówisz, ale nie ma pokrycia w rzeczywistości. Prawda jest taka, że takie męskie dajki są oblegane przez kobity, w przeciwieństwie do takich co wiecznie na coś czekają hehe (czyli Ja i np. Tomek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek24 to nie jest smutne tylko mnie przeraża. Naturalna prawidłowość na tej planecie zostaje zachwiana. Nie ma już prawdziwych mężczyzn. :( Kobiety stają się na tyle silne że same są wstanie wychować potomstwo na swój model myślowy. Rośnie pokolenie, mężczyzn, którzy swój bunt młodzieńczego dorastania, upatrują w praktykach homoseksualnych.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem normalna poprostu
no quest, opowiadam Ci sytuację znaną przeze mnie z autopsji. Wolę 30 letniego prawiczka niż faceta który spał z 50 dziewczynami przede mną. No poprostu wstyd się z takim pokazać. Nie mówiąc już o tym jakie ja sama miałabym uczucia w stosunku do niego. Łatwy chłoptaś to nie dla mnie. Teraz już idę. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najmądrzejsza ja robię raczej negatywne pierwsze wrażenie, ponieważ w towarzystwie dziewczyn jestem spięty i nieśmiały. W ten sposób za nic w świecie nie poznałabyś jakim jestem człowiekiem, mogłabyś wyczuć tylko te wspomniane przeze mnie negatywne emocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarrolinaa
jeśłi chodzi o mnie to mi by nie przeszkadzało,wręcz przeciwnie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek24
karolina: co by ci nie przeszkadzało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię wyzwania :P, ale jak chcesz się przekonać, sprawdzić mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężki orzech do zgryzienia. Może nie tak ciężki jak się wydaję, lecz na pewno bardzo rzadki :) Gdyby nie Tomek to bym pomyślał, że jestem unikatem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko nadzieję, że mail nie zostanie zawalony niechcianym spamem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mogę z ciekawości
Wiek nie gra roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×