Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafeteryjanka

pomoge komus w problemia uzywajac calej swej madrasci i sercaa.

Polecane posty

chetnie porozmawiam z kims kto ma problem i posluze mu rada angazujac w owa porade caly moj umysli serce.chce czynic dobro.tylko prosze bez zartow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsddf
dlaczego musiałem sie rodzić ? To najwiekszy blad mojego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka i tyle
wydalam wszystkie pieniadze na piwo w tym tygodniu co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A zrobiłabyś mi laskę
? Tak z dobroci serca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka i tyle
mialo byc na powaznie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fsdff:to nie byl blad.kazdy rodzi sie po cos.zycie juz takiej est ze sa w nim dobre i zle momenty,jesli ktos jest wrazliwy to nieraz ciezko mu pprzejsc przez te zle chwile... ale Bog wie co robi gdy pozwala wydac na swiat nowego czlowieka. kazdy jest do czegos potrzebny. jesli nie czujesz sie potrzebny zaangazuj sie w pomoc innym a zobaczysz ze jest zupelnie inaczej:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kobitka i tyle:moz epsotaraj sie w jakis uczciwy sposob zarobic pieniadze?a nastepnym razem staraj sie wydawac je rozsadnie.wydanie wszystkiego na piwo nie jest wyjsciem rozsadnym gdzy szkodzi zdrowiu i wg za kase mozna kupic mnostwo innych fajnych rzeczy:) (chyba ze to wszystko to bylo jakis2,50;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do a zrobilbys mi laske:nie.jezseli prosze o powazne traktowanie posta to nie pisz prosze takich rzeczy,gdyz robisz balagan a ja naprawde cchekomus pomoc.jest mi ciebie troche zal ze piszesz takie rzeczy.ale mamnadzieje ze si ezmienisz:)pozxdrwaiam rowniez ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka i tyle
nie bo lech zaa 3.27 czy jakos tak ale ja lubie piwo??? uwielbiam i nie brak mi pieniedzy ale za duzo na nie wydaje wiem o tym....a ja nie zarabiam....mam pieniadze od mamy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym ze lubisz piwo nie ma nic zlego.tylko ze w nadmiarze to szkodzi...a pomysl za kilka piw mialabys jakis fajny ciuch czy gadzet...a piwo wypijesz i ni ma nic:( dobrze ze mamadaje ci pieniadze ale na pewno byloby jejprzykro gdyby wiedziala ze przeznaczasz wszystko na taki cel, bo ona zapewne na nie ciezko pracuje i daje ci je bys kupila najpotrzebniejsze rzeczy a ty co?zonk postaraj sie nieco ograniczyc spozycie tego trunku i powinno byc ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka i tyle
pije z mamą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie nie never
chce mi się jeść a nie powinnam bo jestem gruba .. i co tu zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka i tyle
ja nic nie jem caly dzien bo mi za cieplo i w ogole mAM to w dupie pije z mama piwko i nic nie dchce mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec kobitko nie pomoge ci gdyz ty w swym zachowaniu nie dostrzegasz problemu a ty never never(...): ja tez za czesto jem ale nie jestem jeszcze taka gruba.ale zeby za bardzo nie tyc starams ie jesc mniej wiecej o danej porze(nie zawsze wychodzi).jem duzo jogurtow,platkow, oszujkuje zoladek woda..wazne zeby nie siedziec w domu tylko byc gdzies ze znajomymi ,zajac sie rozmowa, spirtem czy czyms by nie myslec tyle ojedzeniu:)trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka i tyle
a pisalas ze pomozesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.🌻 przydałaby sie niektórym osobom pożadna lekcja.Ale tu anonimowo czy to komuś pomoze? Dobrej myśli jesteś.:D A jak długo na cafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bog rozdal niesprawiedliwie?tak nam sie tylko wyadej tu na zemi. potem kazdy z nas bd sadzony i zobaczy ze kazdy mial trudno:bo od czlowieka biednegi bog oczekuje tego ze bedzie pokorny a od bogatego ze bedzie dzielil sie swym bogactwem odrzucajac swoj egoizm.wiec nawet jak na to spojrzysz to bogaty ma gorzej, bo latwiej mu popasc w luksusy tak samo ma sie rzecz z uroda i innymi pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóg od nikogo nic nie oczekuje, dał nam podobno wolną wolę. Zostawmy moją osobę, dlaczego niektórzy rodzą się kalekami, nie mają rąk, nóg, mają śmiertelne schorzenia a inni są obrzydliwie bogaci, szczęśliwi i żyją w luksusach? Widzisz, wytłumacz to ludziom cierpiącym farmazonem \' Bóg rozdał niesprawiedliwie - tak nam się tylko wydaje \'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×