Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lubię gdy kobieta

w tyłek

Polecane posty

Gość gosc
3 minuty temu, Gość Asia napisał:

dla mnie sex bez penetracji tyłka to nie sex oczywiście na początku sex w cipkę ale jak już jestem rozgrzana to zmiana dziurki i mocno i ostro ja mam orgazm a on kończy w tyłku i w taki sposób czuję się zaspokojona , ja nie widzę nic zboczonego w tym że lubię sex analny i tyle w temacie ,

i fajnie ze są takie laski które lubią i sprawia im to przyjemność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr

A ja moge tylko w dupcie dziewczyny najlepiej z naturalnym poslizgiem,ten widok otwartej pupy i brudnego penisa to coś najwspanialszego na świecie a do tego ten zapach podkręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja uprawiam sex analny bo lubię to uczucie jak penetruje moje dupsko , żadnych niespodzianek nie ma bo robię sobie z trzy wlewki parę godz wcześniej i ma czyściutkiego w cipkę rzadko pozwalam partnerowi bo nie cierpię z gumką a nie mam zamiaru zajść w ciąże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On36
2 minuty temu, Gość gość napisał:

ja uprawiam sex analny bo lubię to uczucie jak penetruje moje dupsko , żadnych niespodzianek nie ma bo robię sobie z trzy wlewki parę godz wcześniej i ma czyściutkiego w cipkę rzadko pozwalam partnerowi bo nie cierpię z gumką a nie mam zamiaru zajść w ciąże 

W zadbaną dupcię to aż miło wsadzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim_2001

No dokładnie. Ja polecam lewatywę i można nie tylko anal robić. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ass fucking

Ass fucking is always great. Of course clean is better, but when you go there you know there could be some small incidents 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×