Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Grubasek_

27.07.09 r- Odchudzanie i metamorfoza .

Polecane posty

ja mam i to bardzo dużo , chodzę do najlepszego liceum . to jest masakryczne , strasznie wysoki poziom i wogóle ;) mi dziś tez dobrze poszło :) a jutro będzie jeszcze lepiej :PPP . dzis bym malo co nie zmedlala , dziwna pogoda ;> a zjadlam jakies 1400 kcal ;) to tak na początek , nie bede się katować . :P ale jutro już mniej ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też dobrze idzie ;) dziś 800 kcal . i 5 km przeszłam :);*** ej , mału ludzi tutaj , może się przerzućmy na inny topic ?:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam zapraszam, w koncu ktos sie przelaczyl :) mi idzie znakomicie ale wage omijam szerokim lukiem, stawiam na wyglad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś batona czekoladowego tylko ponad program ;) a tak to bardzo dobrze leci ;pp . nie obżeram się już ;) i dobrze. jestem zsiebie dumna ;)) witaj ;** zapraszamy! właśnie nie , ;) jak mało bd ludzi u nas to zawitamy do kogoś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Mnie też . mam wrażenie ,że nie mam tu narazie po co pisać ;) wybaczcie , mam dużo na głowie . ale założe nowy topic pod koniec września i tam opisze jak mi minął ten miesiac ( moze przeczytasz ;PP) mam nadzieje ze schude tyle ile mam zamiar. papa;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez ostatnio jakos wydaje mi sie,ze ten topic stracil sens.. najwazniejsze dla mnie ze juz zaczelam i mi idzie wyjatkowo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×