Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Grubasek_

27.07.09 r- Odchudzanie i metamorfoza .

Polecane posty

witajcie :) dziś moje grube postanowienie , od jutra .. biorę się za siebie :) .. ostatnio schudłam 5 kg , pojechałam nad morze i jadłam co chciałam co popadło i znow 6 kg przybyło ;/ ale od dziś - KONIEC ! chcę schudnąć :) ważę 66 kg . znów ;/ chcę w 2 tyg schudnąć z jakieś 8 kg ; ) Ktoś się przyłączy ? nie mam konkretnej diety ; ) chcę poprostu wykorzystać aktywność fizyczną i zmniejszyć kalorie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj grubasku wielkie wyzwanie przed Tobą!! zapraszam do mnie, jeśli na prawdę chcesz wziąć się za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i dziękuję za zaproszenie , ale większość topików się tu wyłamuje, wole mięć swój :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, jak chcesz :-) jakby co to, zaglądaj do mnie :-) a jak chcesz "to zrobić"?? masz jakiś konkretny sposób??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyfffkkaa
Ja się przyłączyć chcę! Tez ostatnio sporo przytyłam. W tej chwili waga zatrzymala sie na 65 kg. A mój cel to 55 kg (waga z zeszłego roku ;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyfffkkaa - witam CIę serdecznie i cieszę się że znalazłam kompankę ;) ile masz lat ? to podobnie do mnie ^^ larva - już kiedyś schudłam tym sposobem z 77 kg do 65 kg . ( w tamtym roku ) .... mam zamiar jesc 800 kcal , lub 500 zalezy od głodu ;) i ochoty na dane jedzenie danego dnia :) dzien wczesniej wymyslam sobie jadłospis , jem to na co mam ochotę ,dosłownie . przy okazji , ćwiczę , tańczę do muzyki , np . oglądając telewizje ruszam nogami , rekami czy co kolwiek , by zwiększyć ruch ^ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietetyk
Witam jestem Dietetykiem który pracuje w swej dziedzinie od ponad 5 lat chętnie mogę ułożyć panią diety dostosowane do Pań stylu życia oraz do nałogów jakie Panie posiadacie. Moje diety można również nie raz spotkać w gazecie Vitalia, Joy, oraz Vita. Moje diety są znane w całej polsce ale również lecze pacjentów w Niemczech gdzie jest tam największe zapotrzebowanie na dietetyków gdyż właśnie tam jest największa otyłość wśród ludzi w Europie. Skończyłem również 2-letni kurs instruktora Fitness i moge dostosować zestaw ćwiczeń do Pań trybu życia. Zostałem również nagordzony wyróżnieniem wielu specjalistycznych ośrodków w polsce które zjamują się leczeniem osób otyłych, mój sposób pisania diet jest oparty na wielu czynnikach które wrunkują odpowiednią klasyfikacje spożywanych produktów przez nasz orgaznim oraz ewentualne spalanie ich poprzez cwicznia z różnego zakresu których również jestem pomysłodawcą. Średnia stała utrata wagi przy mojej diecie wynosi około od 5 do 7kg na 24 dni Jeżeli jesteście zainteresowane piszcie na maila: kuba290492@gmail.com (proszę nie odpowiadać na forum) . Ułożenie diety to koszt od 5, 10zł. Więc wporównaniu z innymi ofertami jest to nie wiele. Robie to tylko dlatego ponieważ pragne pomóc osobą otyłym lub tym które chcą zrzucić pare kilo ponieważ wiem jakie to istotne w naszym zdrowiu i jakie to niesie konsekwencje. Pozdrawiam Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyfffkkaa
Mam 21 lat. Też myślałam nad tym żeby mniej wchlaniac jedzenia, wiecej sie ruszac i bedzie ok :) Uda sie nam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę wyeliminować pieczywo , makaron .. hm , ogolnie to nie jem miesa , a także ser zółty i słodycze i słodkie napoje i fast foody stawiam na zdrową żywność; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyfffkkaa
Moj typ figury to gruszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyfffkkaa
Szczuple reamiona, talia, ale za to szerokie biodra, obfite uda i pośladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem jaki mam typ ;/ chyba jablko . ale niewiem , poniewaz mam strasznie umiesnione lydki (trenuje taniec ) mam grube uda , małą pupę , mam boczki , mam wciencie w tali i to duze , mam duze piersi i szerokie ramiona > więc nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia_xx
800 kcal??? Nie rób tak, poczytaj trochę o zdrowym odżywianiu, a potem zastanów się jak chcesz się odchudzać. Poza tym w 2 tygodnie nie powinno się tak szybko chudnąć, może i jest to możliwe ale napewno nie zdrowe, a tym bardziej nie na stałe. Nie chodzi mi o to żeby Cię pouczać, ale z własnego doświadczenia wiem jak to jest. Też kiedyś myślałam że jedząc 600 kcal dziennie schudnę. I tak się stało, jednak w większości pozbyłam się wody z organizmu, a jak wróciłam do starych nawyków przytyłam jeszcze więcej. Proponuję taki sposób (sprawdzony i skuteczny na zawsze): - jemy 5 małych posiłków dziennie co mniej więcej 3 godziny - śniadanie powinno być bogate w węglowodany i najbardziej kaloryczne w stosunku do pozostałych posiłków - kolacja ok. 3 godziny przed snem i białkowa - ograniczamy słodycze, słodkie i gazowane napoje, białe pieczywo i wszelkiego rodzaju niezdrowe produkty - pijemy ok 1,5 l wody dziennie - oraz uprawiamy sport ( aeroby + ćwiczenia siłowe) To naprawdę daje efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież to chcę zrobić . ja ogolnie jem 1500 kcal ?;/ i się dużo ruszam , ale mam nadwagę . przeczytałam już tyle książek , już byłam na tylu kursach o zdrowych odżywianiu czy sporcie , że wiem co dla mnie dobre a co nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj, przylacze sie tez co ?:) ja 25.5 wazylam 82kg, dieta 1000kcal i po dwoch tygodnia zrzucilam 6 kg, potem mialam dw atygodnie przerwy jadlam co chcialam - nie wrocilo mi.... potem inna dieta, spadlo 4 kg i potem znowu przerwa... spadlam do 72kg i teraz juz drugi tydzien na 1000kcal... wazenie po 2 tyg w srode, ale czuje ze z 2 kg n=znowu mi spadly czyli mam nadzieje, ze zobacze 68 :)... do tego od 3 dni cwicze, bo nie chce zeby mi wisiala skora i wogole... ab rocket, agrafka, i orbitek od wczoraj :)... idzie dobrzem, tez szybko chudne;)... i co dobre, uwielbiam moj brzuch!!1 zawsze byl duzy, a teraz mi z niego spadlo... :) w weekend sobie pozwolilam, ale od jutra znowu wracam ;)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj :* bardzo się cieszę ze jest nas coraz więcej :) ja juz dziś ograniczam ale od jutra formalniej tak bardziej :) hehe ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja :-) ja tam nie będę nikogo pouczać, jak ma sie odchudzać, trochę mnie jednak zastanawia ten krótki czas w jakim chcesz zrzucić nadwyżkę kg. 8 kg to przecież 56000 kcal do spalenia a jesli chcesz to zrobić w ciągu 14 dni, to musiałabyś mieć bilans dzienny 4000 kcal na minusie, czyli jedząc 800 kcal musiałabyś spalać 4800 kcal dziennie. jak tego chcesz dokonać?? tyle sie spala np. przez 12 godzin ostrej jazdy na rowerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh , ale wątpisz w możliwości . ja mam codziennie 4 h treningi . (taniec ) jeszcze do tego poranna gimnastyka. wieczorem rowerek i 300 brzuszków . i wiem ze dam rade , pozatym ja ogolnie nie jem duzo , a jak bede jesc pozywne jedzenie i duza iloscia blonnika to wiem ze dam rade . uznaje zdrowe odzywianie ;0 oczywiscie nie bede sie głodzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi mi o możliwości, pewnie masz duże zacięcie. chodzi o to, że pewne rzeczy są niewykonalne i trudno mi sobie wyobrazić utratę 8 kg TŁUSZCZU w dwa tygodnie. nie chcę Cię oczywiście zniechęcać i jeśli masz siłę realizować tak ambitny plan to świetnie, tylko może lepiej sobie z góry takich celów nie zakładać bo sie można zawieść. a ja tam sie wolę miło zaskakiwać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas 65dni *** cel 5kg
Witajcie !! chciałabym wam towarzyszyć w gubieniu kg , sama mam 5 do zrzucenia , bo chcę się lepiej ze sobą poczuć . Mój plan to 5-6 małych posiłków z dużą zawartością witamin i cennych dla organizmu składników odżywczych , dużo wody i cebuli by poprawić kondycję włosów i paznokci (to działa bo włosy mi przestały wypadać , paznokcie rosną jak szalone , a minął zaledwie 1mies.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas 65dni *** cel 5kg
Będę zdawała każdego wieczoru relację z tego co zjadłam w ciągu dnia ;-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
larva - dzięki za troske ^^ :D czas 65 dni *** cel 5 kg - witaj :) hmm .. o co chodzi z tą cebulą ?bo mi tez strasznie wypadają włosy . poprostu jeść cebule ale w jaki sposob i z czym ? hehe ;*** . jak się cieszę ze jest nas coraz więcej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :* ja jem duzo zielonych warzyw, duzo pora i cebuli... zawsze w tych zielonych jest najwiecej witamin :).... ja dzisiaj jeszcze grill, od jutra znowu, rano w pracy dwa duze jablka - weglowodany , na obiad zupa, nie na tluszczu, po prostu woda, full warzyw, i przyprawy - zadnej wegety i soli... no a wieczorem jogurcik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam dodać nowy wątek ale podepnę się do Was. Mam 19 lat, 160cm, 60kg. I daje sobie 2 miesiace na zrzucenie 8-10 kg i wymodelowanie ciałka... Niestety mam cellulitis...eh, ale moze sie zmniejszy. Mój typ sylwetki to klepsydra czy tam gruszka. Mam duze piersi (miseczka C) i biodra i z tali tez jeszcze cos zostalo... ładnie mi w sukienkach ;) Jakie macie wymiary: Biust, Talia, Brzuch na wys. pępka, biodra, udo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm .. ja planuje rano zjeść jabłko na śniadanie , na obiad serek wiejski , na kolacje jajko i sok pomidorowy :) . tak na rozgrzewkę a potem zobaczymy co i jak .. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×