Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koraobora

ABSURD, UPOKORZENIE, I TORTURA

Polecane posty

Gość koraobora

BYLAM DZIISAJ W SKLEPIE I WIDZIALAM SASIADA JAK KOBIE PSA ZA BLOKIEM, KOPAL GO ILE SIL W NOGACH, A JEGO ZONA STALA OBOK I NIC NIE MOWILA, RAZ TYLKO SIE ODEZWALA ''STASIU STARCZY JUZ'' ALE ON '' ZAMKNIJ MORDE KOBIETO I CZEKAJ BO BEDZIESZ ZANOSIC POTEM TE BYDLE DO DOMU'' i powiedzcie mi jakie tu równo uprawnienie to tak jakby moja babcia i dziadek, kobieta nic nie ma do powiedzienia ;/ ?? boze co sie dzieje na tym swiecie mam doscy!!! nie moge patrzec juz na ludzi na ulicy jak widze i slysze co sie dzieje. KORUPCJA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest znecanie sie
ja bym to zglosila do ekologow, towarzystwa przyjaciol zwierzat itp. zreszta pewnie w tym domu tez jest inna przemoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak znieczulica
spoleczna. nawet na tym forum nikogo to nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie sie balas ale ja bym
podeszla i kurka jak gosciowi nie przywalila to bym przynajmniej odepchnela i zadzwonilabym na policje. Chyba sobie wpisze do telefonu numer TOZu, bo nie mam... Tylko policja mi do glowy przyszla Babnie to by sie kop nalezal w rownym stopniu. jak ona w ogole z takim degeneratem, pod jednym dachem moze mieszkac, co sie dzieje na swiecie to ludzkie pojecie przechodzi, noz sie w kieszeni otwiera Raz tez gosciowi przeszkodzilam w tluczeniu swojego psa (uciekl mu i przybiegl do mnie. Niby przestal ale wziagl go na smyczy do domu, do dzis zaluje, ze nie zadzwonilam na policje albo przynajmniej go tym nie postraszylam. Bo jak ktos serca i rozumu nie ma to moze przynajmniej strach dotrze, to jedno z pierwotnych uczuc, wiec nawet taki bydlak zrozumiec powinien :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie sie balas ale ja bym
na dziale Gotowanie zamiescilas, to w sumie sie nie dziw, ze tu ktos nie odpowiedzial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patitka
Dziewczyno nagraj komórką i wyślij na jakiś portal albo na youtube umieść z adnotacją imię nazwisko adres idioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joojojojojo
dokładnie - nagraj na kom i dzwoń na policję i opowiedz im - przyjada postrasza wlepią mandat.. zero rekacji = przyzwolenie na takie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×